Мамаша в бигудях• 22 апреля 2024
Айфон чи поїздка?
Не можу визначитися з подарунком на 15-ти річчя , що принесе більше приємних вражень ?
Результат:
вже голосів:
101 (49.03%)
Поїздка
75 (36.41%)
Айфон
30 (14.56%)
Результат
Тарабарщина• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Поїздка в країну, куди вона хотіла давно.
Поробить селфі і забуде. Стане дорослою накатається. А потім все одно буде просити айфон.
Мусик Пусик• 22 апреля 2024
Ответ длякотопёс
Це як спитати ти істи хочеш чи малювати, якби це різні потреби
І ще й не по бюджету обидва подарунки ) Таке шось…
Фізик-ядерщик заочно• 22 апреля 2024
Не знаю як у вас, але моїм дітям точно грошей ще б надарували. Є бабусі з дідусями, хресні, дядьки. Старий телефон продасть, докладе подаровані і айфон купить. А поїздка це емоції, запам´ятає на довго
Мамаша в бигудях
• 22 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Розбийте на три міс
Зараз айфон
Але поїздка має бути влітку обовʼязково
Ну я так своїм дітям завжди робила
Моя в 15 вже поїхала вчитися до Варшави у самостійне життя )
Зараз айфон
Але поїздка має бути влітку обовʼязково
Ну я так своїм дітям завжди робила
Поїздка на літо, але бронювання зараз
Дрібка щастя• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Поїздка на літо, але бронювання зараз
Ну там же в знос 30%
15 про я своїй ось купувала в єллоу магазині 55 тисяч грн
Весела моль• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Точно знає, що вона хотіла б і те, й інше
Пусть выбирает сама. Учится принимать решения. Я бы поездку выбрала
Жертва интернета• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Поїздка на літо, але бронювання зараз
Классный сюрприз будет! «Ура! Мы дарим тебе бронь!»
Мусик Пусик• 22 апреля 2024
Ответ дляЖертва интернета
Я ще розумію, якби в день народження їхали, а тут точно цирк якийсь ))
Мамаша в бигудях
• 22 апреля 2024
Ответ дляЖертва интернета
В неї ДН в той же місяць , що і поїздка, просто реєстрація зараз
Я вся ваша• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Це подарунок , завжди має бути сюрприз. Ці два варіанти якраз з того, що вона найбільше хотіла останнім часом
Купите телефон, в этом возрасте они всегда телефону будут рады больше, чем чему-либо.
Мамаша в бигудях
• 22 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
А як дитина сама поїде?
Це організовано для групи дітей
И_В_офигительных_штанах• 22 апреля 2024
Ответ дляЖертва интернета
Так зачем вы тогда создали опрос?
Вы не в себе? Как можно быть такой эгоистичной по отношению к своему ребенку?
А в чому егоїзм?
Гроші з неба не падають.
Авторові цікаво, що хочуть діти БІЛЬШЕ в такому віці на подарунок
Гроші з неба не падають.
ХвилювАллочка• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Це організовано для групи дітей
А дітей вона там знає?
Моя сказала, що айфон)) а потім додала, що відпочивати всеодно ж поїдемо десь, а зі мною краще))
Мамаша в бигудях
• 22 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
А дітей вона там знає?
Так, знає більшість. З нами теж поїде , але в інше місце
Квітка Миру• 22 апреля 2024
конечно айфон, наездиться еще успеет, вся жизнь впереди. и поездки ценятся только с возрастом, детям важны понты
Мамаша в бигудях
• 22 апреля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
а зараз у неї який телефон?
Самсунг
ХвилювАллочка• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Я б таки телефон дарувала, бо в неї все життя попереду, ще поїде з друзями і буде більш вільна, ніж на екскурсії. Моя мама тому такі екскурсії не любить, бо там все розплановано, і окрему людину та її побажання ніхто враховувати не буде.
Меломанка Маланка• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
В пріоритеті, вона цими речами марить останній рік
Подарите и то и то!
Деньги ж на что то одно есть - их пустите на поездку, айфон возьмите в рассрочку на полтора года
Мамаша в бигудях
• 22 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Це не екскурсія, поїздка на острів на 2 тижні з насиченою програмою на кожен день
ХвилювАллочка• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Тоді кидайте монетку) бо обидва подарунки чудові)
Меломанка Маланка• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Ірландія
Ого
Тю
Если вы можете позволить себе Ирландию на две недели на двух трёх людей, то айфон купите на сдачу с поездке легко, сколько он стоит, 700$, или ей только про макс нужен?
Тю
Не заздріть тьоті• 22 апреля 2024
Как можно выбирать среди таких разных вещей. Сыну было 16, айфон в рассрочку взяла, поездка тоже будет, но в августе как-то это подарком не чувствовалось бы в день его рождения
Мамаша в бигудях
• 22 апреля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Ого
Тю
Це не так дорого, ціна приблизно така ж як і айфону
Мамаша в бигудях
• 22 апреля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ми їдемо разом у відпустку в серпні, але це вже для всіх , ніяк не подарунок на дн
Я вся ваша• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Вы не боитесь в таком возрасте ребенка отправлять так далеко?