Мамаша в бигудях• 22 апреля 2024
Айфон чи поїздка?
Не можу визначитися з подарунком на 15-ти річчя , що принесе більше приємних вражень ?
Результат:
вже голосів:
101 (49.03%)
Поїздка
75 (36.41%)
Айфон
30 (14.56%)
Результат
Жертва интернета• 22 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Близькі люди вас знають і вибирають щось за інтересами, в цьому і є суть подарунку, а не просто купити що небудь
Ладно, все.
Не хочу больше общаться с глупыми людьми. Удачи
И_В_офигительных_штанах• 22 апреля 2024
Ответ дляЖертва интернета
Сколько глупых людей.
Она хочет сделать сюрприз. Знаете для чего? Чтобы получить эмоции и отдачу от процесса сюрприза! А дарить собирается то, что победит в опроснике на форуме! Вас ничего не смущает?)
Автору плевать на истинное желание дочери, ей важно сделать сюрприз.
В такому випадку можна подарувати надувні кульки і тортик. Теж буде сюрприз, емоції. Але ж автор вибирає, що краще
Жертва интернета• 22 апреля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Что лучше должен выбирать ребенок, а не автор с тетками с форума
Смячиком• 03 мая 2024
Ответ дляЖертва интернета
И правда!)
Положите хрен на истинное желание ребенка и киньте монетку)
То по результатам форума вибирают, то по монеточке, а самого ребенка не спрашивают
БальзаковскийВозраст• 03 мая 2024
Ответ дляТарабарщина
Поробить селфі і забуде. Стане дорослою накатається. А потім все одно буде просити айфон.
То по такій логіці, взагалі нікуди не треба їздити, ніякі враження не треба
БальзаковскийВозраст• 03 мая 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Купите телефон, в этом возрасте они всегда телефону будут рады больше, чем чему-либо.
Не все
БальзаковскийВозраст• 03 мая 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Тобто дитина має хотіти лише щось одне? В неї бажань повно, ці основні і підходять для подарунка
Так треба щоб вчилася обирати серед бажань
PANTERA_KET• 23 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Це подарунок , завжди має бути сюрприз. Ці два варіанти якраз з того, що вона найбільше хотіла останнім часом
Ненавижу сюрпризы
....ну напр айфон на 512 гиг только вилет...белый бы уже расстроил... (это просто пример, но вы поняли о чем я)
PANTERA_KET• 23 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Звичайно рада , вона це хоче вже давно
Лето на носу
.... обсудить с реб что в приоритете...а на 2е пусть собак выгуливает или контрольные за деньги пишет..а вы добавите к нг
Вбигудях• 13 июля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Це якийсь совковий пережиток-подарунок має бути сюрпризом.
Потім не знаєш що з тим сюрпризом робити.
В усьому цивілізованому світі віш листи в практиці
Вбигудях• 13 июля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
В нас прийнято робити сюрпризи, це найкращі емоції
Тоді купіть надувний м´ячик. Буде і сюрприз і емоціі