Непозбувна Бентега• 23 апреля 2024
Захворів хом´як. Хто досвідчений хозяїн, допоможіть
Дівчата, хто стикався з таким:
Хом´як лишає коричневу калюжу, при чому бачу, какашки нормальні лишає також.
Що це може бути, не знаходжу в гуглі нічого про такі сліди.
Наш перший хом´як, у нас тиждень, всі умови як треба.
Рання пташка• 23 апреля 2024
Якщо в нього розлад шлунку то це харчування, вірус. І не можна одночасно мати розлад і не мати його. Як це є калюжи калу і сформовані какашки теж є ? Чи калюжі то не кал а сеча ?
Аль де Барановна• 23 апреля 2024
І калюжа - це що? Сеча? Хом´як пісяє в один куток, часто сеча нагадує апельсиновий сік, трохи густа і непрозора.
У вас джунгарік чи сірік взагалі?
Рання пташка• 23 апреля 2024
Ответ дляАль де Барановна
У вас джунгарік чи сірік взагалі?
І ще забарвлення сечі може буди від овочів : морки , буряка.
Непозбувна Бентега
• 23 апреля 2024
Ответ дляАль де Барановна
У вас джунгарік чи сірік взагалі?
Сирійський. Невже він робить це в одному місці весь час? Це може бути просто сеча, в одному місці весь час?
Непозбувна Бентега
• 23 апреля 2024
Ответ дляРання пташка
В вашому місті є ратолог ?
Ні, я хз де (
Рання пташка• 23 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так вони зазвичай обирають місце і ходять в один куток
Кракадэ• 23 апреля 2024
Смекту давали хомяку от поноса.Дозу на химических микровесах весах правда, отвешивали из пакетика
Рання пташка• 23 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні, я хз де (
Та він у вас здоровий. це ви себе накрутили, він же не тряпочкою лежить а займається своїми справами, охайний просто
Непозбувна Бентега
• 23 апреля 2024
Ответ дляРання пташка
Я так і думала, що ходить кудись в наповнювач. А це на пластиковому другому поверсі.
Рання пташка• 23 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну він обрав собі саме там місце для туалету, даєте якісь овочі типу моркви ?
Непозбувна Бентега
• 23 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Так як може бути понос, коли є нормальні какашки?
Непозбувна Бентега
• 23 апреля 2024
Ответ для_Homyak_
Якщо в Києві, то подзвоніть в Зоолюкс, у них багато вузькоспеціалізованих лікарів.
Не в Києві, але зателефоную. Дякую
Непозбувна Бентега
• 23 апреля 2024
Ответ дляРання пташка
Так, моркву
Рання пташка• 23 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так, моркву
Ну от і колір сечі відповідний, видихайте.
Аль де Барановна• 23 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну інколи міняє, але рідко. Ви бачили, як він мочиться? Він має ретельно обнюхати куточок, переконатися, що то його туалет (інколи кілька різів), повернутися і підняти хвостик. Якщо ви давали буряк, то сеча буде червоною.
Аль де Барановна• 23 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Таке теж буває. У мене був такий ’розбризкувач’, цівка летіла за межі клітки. Але якщо вже мова про умови, то хом´якам не рекомендовані клітки з поверхами, рекомендований однорівневий контейнер.
Та никада в жизни• 23 апреля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Я за дитячими какахами так не слідкувала , як Ви за хом´яком..
Аль де Барановна• 23 апреля 2024
Ответ дляТа никада в жизни
:) так, я великий почіновувач :) ну і якщо у тебе хом´яки останні 20 років, то вже все побачиш :)
Непозбувна Бентега
• 23 апреля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Ні, я не бачу того, як він що робить
Я просто взагалі навіть не думала, що це може бути сеча, чогось думала, що вони ходять в наповнювач, а не на пластик
Непозбувна Бентега
• 23 апреля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Так, було таке, як бризки..воно ще на білому пластику так помітно..Думала, може це рвота) дякую вам за пояснення
Клітку нам радили в зоомагазині, але вона не висока.
Непозбувна Бентега
• 23 апреля 2024
Ответ дляАль де Барановна
І ця калюжа точно перед колесом. Може воно йому не подобається..бо щоб на нього зайти, треба перестрибувати калюжу)
Аль де Барановна• 23 апреля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Хом´яки пісяють не тому, що не подобається. Просто може нові речі мають запах, він їх прикрасив своїм ароматом.
Непозбувна Бентега
• 23 апреля 2024
Ответ дляРання пташка
Дякую)
Дайте подуться• 23 апреля 2024
Дайте ему активированный уголь погрызть и будет нормальная какашка если у него понос