Пи Пи Пилюля• 23 апреля 2024
Ботокс, кератин, відновлення волосся
Маю меліруваний блонд. не дивлячись на безліч гарних доглядових засобів, волосся дуже січеться і обламується. Тонке і завивається. Хотіла кератин, але щось дуже лячно, що зовсім відпаде. Про процедуру холодного відновлення чи ботоксу нічого не знаю, до майстра зверталася, сказав, що можна і кератин пробувати. Але ж не хочеться без волосся залишитися. Можливо, є інші способи відновити і вирівняти волосся? Чи це все дурниці?
Пи Пи Пилюля
• 23 апреля 2024
Ответ дляБорщик
Там два шляху використання,де сілер другим пунктом і де він останній, ви як робили? Мені підходить де сілер наприкінці
я другим робила, здається. Але вже не памятаю точно
Пи Пи Пилюля
• 23 апреля 2024
Ответ дляБорщик
Ревіталюкс це маска,немає такого шампуню в джойко .
Так,система працює тільки разом,окремо звідти я тільки шампунем користуюся
Глянула ревіталюкс. Здається, це серія, яку вже зняли.
Борщик• 23 апреля 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ні, ніколи не було такого шампуню, це назва виключно маски))) в вас, напевно,шампунь k-pak, він дійсно супер)
Конфиденциальность• 28 апреля 2024
Зателефонуйте і проконсультуйтесь в студії краси або в іншій студії/салоні вашого міста хто надає послуги по модифікації волосся