Зараз на дієті• 23 апреля 2024
Казали джинси Зара як Levi’s, ага повірила
Купила сірі джинси в Зарі, мнуться жахливо і посадка не зрівняється з Левіс.
Може не ту модель обрала?
Дівчата, у вас теж так? Я прям засмутилася, думала за 1200 класні джинси вихватила
Тканина тоненька, даже приємна, але я задовбалась іх гладити!
Може не ту модель обрала?
Рву и мечу• 23 апреля 2024
Ви в левайс хоч раз в нормальних моделях тоненьку тканину бачили....? Всі їхні класичні моделі з дубового вічного джинсу, тим і класні.
Асталависта бэйби• 23 апреля 2024
Ніколи Zara та Levi’s не були однакові. В мене і ті, і інші. Звісно Levi’s кращі по якості і сідають на мене краще.
Що до тканини та якості Zara, то вони різні бувають. Іноді занадто щільні як на мене. До речі чоловік теж носить Levi’s і вони теж бувають більш тонкі, як на літо. Але жодні джинси я не прасую
Асталависта бэйби• 23 апреля 2024
Ответ дляРву и мечу
Я бачила. В 511 моделі нещодавно чоловік отримав у темно-синьому кольорі більш тонкі ніж ті, що світліші. Замовлення з офсайту
ЗдесяЯ• 23 апреля 2024
Ну levis все ж кращі. Лекалами то 100%. Сідають краще. Та і тканина теж набагато краща. Можливо, у зари проскакують гарні моделі, але у levis вони майже всі топ
Зараз на дієті
• 23 апреля 2024
Ответ дляРву и мечу
Ось такі у мене Левайс
Вони плотні, але дуже м’які та приємні до тіла
Не дубові це точно
Рву и мечу• 23 апреля 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ось такі у мене Левайс
Не дубові це точно
Ну так вони щільні, в дочки така модель теж. І прасувати їх точно не треба. Хоча, одні з моїх джинсів зара, без стрейчу, щільний котон, теж і посадка ок, і носяться відмінно, по якості все ок. Ви обрали щось невдале просто.
Зараз на дієті
• 23 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Так. Ну ладно, нехай і такі будуть
В тік тоці так нахвалювали джинси Зара
Удачная• 23 апреля 2024
На мене сідає зара ідеально, купую онлайн. А лвіс переміряла всі моделі в магазині і нічого не вибрала. Зари можно 2 пари купити по ціні левіса
Зараз на дієті
• 23 апреля 2024
Ответ дляРву и мечу
Я прасую)
Шумелка Мышь• 23 апреля 2024
Таке пишете, ніби Левіс винайшов якусь унікальну формулу джинсів, що ідеально сідають на будь-яку дупу.
Зараз на дієті
• 23 апреля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Хіба ні?
ЗдесяЯ• 23 апреля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Та хз, але онлайн я можу собі купити тільки левіс) в мене короткі ноги і жопа добряча, то левіс єдині, які майже ніколи не треба підготувати, вишивати талію і т.д
Дякую_аж_підскакую• 23 апреля 2024
Нравятся джинсы Зара, и по качеству, и как садятся на меня. Левайс мне вообще не подходят, не одни на меня красиво не садятся,каждому своё.
Удачная• 23 апреля 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Мені Левайс робить гарну дупу🤣
Все індивідуально. Я не люблю манго джинси, а на подругу вони єдині сідають ідеально
Зараз на дієті
• 23 апреля 2024
Ответ дляУдачная
Теж манго не люблю
Один раз були мом сірі, ще більш менш сіли
Але я маленького зросту і розміру, мені джинси то є проблема
Я_и_моя_собака• 23 апреля 2024
У меня сейчас двое любимых джинсов из Зары
Это из серии, когда подходят и спрашивают откуда джинсы и удивляются, когда слышат, что это Зара. у меня реально девчата спрашивали
Левис когда-то были, как-то не сели
Шумелка Мышь• 23 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Тобто Левис лише для коротконогих з великою дупою?
ОхиИВздохи• 23 апреля 2024
На мене Levi’s якось не сідають, я більше по wrangler. А з останніх що купила, улюблені Massimo Dutti wide leg
Удачная• 23 апреля 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Теж манго не люблю
А мені в талії не сідають, я так розумію манго шиє на прямокутник. І тканина не дуже сподобалась в тих, що були
А зра напевно гарно сідає на високих худорлявих і з талією
Не рахую, а вважаю• 23 апреля 2024
Зара надо выбирать в живую, там есть и очень плотные и не плотные джинсы.Лично мне в заре много нравится моделей джинс, шорты тоже хорошо садится их.
А джинсы какие хорошо сидят, плотные люблю дизель и g star.
Маруська Му• 23 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
От мені девайси подобаються тим,що можна обрати розмір за зростом і не потрібно підшивати
ПироженкА• 23 апреля 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ось такі у мене Левайс
Не дубові це точно
це маломірна модель? які у вас параметри?
була у них в аутлеті - взяла на вихідних укорочену модель з кльошем, висока талія - аж 29 (зазвичай у мене зараз 28й на ОТ 72-ОБ 100), хоча переміряла кучку джинсів Левайс - розміри дуже гуляють (((( уже і з сайту страшно замовляти.
Просто шукаю красиві кльошні зараз - проблема знайти, все на височенних, у мене зріст 165(((
ПироженкА• 23 апреля 2024
думаю, що це вони.
Шукаю ще такого плану
але з довжиною своєю проблематично знайти, в Еспріт бачила гарні, але довжелезні - довжина 32 або 34, багато обрізати, не наважилася.
Переконалася, що розміри Левайс гуляють, як і в Зарі(( якщо недорогі, то іноді ризикую і з америк-го сайту замовляю