ЦібаФу• 23 апреля 2024

Пластична хірургія хто як думає?

Дівчата хто робив пластику обличчя?
Як ви зважились на це?От мені 47 років і овал почав пливти,зараз підтримую ін´єкціями,але розумію що потрібна буде артилерія(Хто робив як ви не шкодуєте?Це я так себе потроху налаштовую)От що робити незнаю,але старіти не хочу)
Впораюсь зі всим• 23 апреля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
З чого б вони западали?
а держаться они на чем ? что удаляют
впалые глаза.

Летала_НаМетле• 23 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
а держаться они на чем ? что удаляют
впалые глаза.
Що значить на чому тримаються? Ви якусь несусвітню дикість пишете.
Грижі забрали, жирок власний з підборіддя підкачали.
Наездница• 23 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
а держаться они на чем ? что удаляют
впалые глаза.
На ниточке, которая уши соединяет
Заліковий троль• 23 апреля 2024
Тіло легше набагато тримати у формі, якщо є бажання
Мені 50, тіло натреноване і я роблю масажі на регулярній основі, не курсами
Обличчя піду восени апгрейдити трохи, бо філлери не використовувала, щоб не нагадувати алкоголічку
Брилі нічим іншим вже не прибираються