Сама вумна тутички• 23 апреля 2024
Ви зараз гуляли б весілля? Або Ваші діти хотіли б відгуляти (Ви відмовлялиб їх)
Є знайомі у якої діти одружились вже рік тому, а весілля зробити зараз захотіли.
Результат:
вже голосів:
55 (55.56%)
святкувалиб весілля, всеодно
23 (23.23%)
вже одружені нафіг тоє весілля
21 (21.21%)
війна, яке весілля
Кривая спроса• 23 апреля 2024
весілля не хотіли. не шкодуємо. вінчання було-була одна моя подруга і все
Королева краси• 23 апреля 2024
Нас вже стількох радостей лишили, що якщо хочеться, то треба гуляти
Колишня муза• 23 апреля 2024
Я бы сделала символическую свадьбу. Без шатров на 200 человек и попоек до мордобоев. Официальная часть, ресторан в семейном кругу.
НаБалКоніХодять• 23 апреля 2024
минулого тижня були. Ну як весілля? Вечеря в ресторані для 12 людей. Все. Вважаю це шикарне весілля було. Нахєр витрачати тисяч 10 долларів на оту развлєкуху з конями ти циганами
ТаПрямТам• 23 апреля 2024
Весілля гуляти можна по-різному.
Війна вже 3-й рік, у моєму оточенні більшість обирає жити зараз, не відкладаючи на далеке ’потім’, тому і весілля організовують - колега тиждень назад з чоловіком-військовим мала весілля, і діти народжуються
всегдаДаДа• 23 апреля 2024
у нас знайома дитина на війні, на передку. так от, він нікого не зве до себе. він говорить молодим хлопцям і дівчатам - кохайте, пийте, гуляйте, кохайтеся і ЖИВІТЬ поки ви живі. робіть все, як останній раз, бо ніхто не знає, який день буде останнім.
Сама вумна тутички
• 23 апреля 2024
Ответ дляdulenok
если хотят дети, пусть гуляют....когда, если не сейчас? Не стоит откладывать на завтра...ведь ’завтра’ может не быть
Недивлячись що вже одружені рік офіційно? І доречі грошей дуже на це немають (що допоможуть зробити батьки, а з подарених грошей віддадуть борг батькам) як на мене маразм
Ответ дляСама вумна тутички
да хоть 5 лет женаты....хочется им праздника-пусть будет праздник. Насчет денег - это другая история.... для меня это маразм, а для них может и норма.
Сама вумна тутички
• 23 апреля 2024
Ответ дляКатастрофа
Дивлячись, що мається на увазі під весіллям й ’відгуляти’
на 70 чоловік
Пекельнi Борошна• 23 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Це їх життя а не ваше.
Ви своє живіть, з маразом.
Навіщо люди, пихають свій ніс в чуже життя?
Ще опроси роблять на форумах.
Ви своє живіть, з маразом.
Ще опроси роблять на форумах.
Сама вумна тутички
• 23 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Це їх життя а не ваше.
Ви своє живіть, з маразом.
Ще опроси роблять на форумах.
Ви своє живіть, з маразом.
Ще опроси роблять на форумах.
Так питання в тому, що добре робити за чужий рахунок!!! тобто батьків!!! як би на 20 чоловік то норм, но на 70 людей це добре потягне
Ms. Скромность• 23 апреля 2024
меня пышная свадьба никогда не интересовала- независимо от войн или других условий
но это меня, каждый своим умом живет
Сама вумна тутички
• 23 апреля 2024
Ответ дляdulenok
ви відноситеся до їх батьків? Якщо ні, то це не ваша справа
да
Летала_НаМетле• 23 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
13 квітня відгуляли, навіть і не думали дітей відмовляти.
у вас в піст весілля гуляють ?
Пекельнi Борошна• 23 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
да
Капець, ви з дітьми не можете порозумітися?
Мої діти самі все влаштовували і сплачували.
А ви своїх все кормите?
Раз вони хочуть, хай платять.
А ви своїх все кормите?
Раз вони хочуть, хай платять.
Пацаааааааан• 23 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
У Вас, по ходу, никогда не было свадьбы по причине безденежья.
Коко Шанель• 23 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
А вы кто в этой истории ?)
Сама вумна тутички
• 23 апреля 2024
Ответ дляКоко Шанель
А вы кто в этой истории ?)
сестра мами нареченої
Коко Шанель• 23 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
сестра мами нареченої
Так нечего сплетничать о родных и настраивать всех против друг друга
Сама вумна тутички
• 23 апреля 2024
Ответ дляПацаааааааан
було, і за власні гроші! Висновки не робіть свої такі