Вапщета• 23 апреля 2024

Потяг 715 Перемишль та 1022 Прага (вихід в Кракові)

Можливо хтось нещодавно їздив таким шляхом:

715 до Пшемисля який прибуває о 20:20 та далі пересадка на 1022 що йде до Праги о 00:54 (інфа на сайті УЗ, але на сайті regiojet відправлення о 22:05)...аби вийти в Кракові

о котрій таки прибуває до Перемишля, з якою затримкою?

та питання по 1022 - о котрій таки відправлення та чи є змога вийти в Кракові (дурне питання, бачу що стоїть там/значить є зупинка) але коли шукаєш саме до Кракова - не видає цей потяг, лише коли до Праги ставиш - то можна побачити повний маршрут, короче буду вдячна за будь-яку інфу по цьому маршруту
Зубачистка• 23 апреля 2024
Так, можна вийти в Кракові. Інтерсіті в Перемишль приходить зазвичай за розкладом, RegioJet треба буде трохи зачекати

Гуру троллинга• 23 апреля 2024
В Кракові то вийти можна, але на Реджіоджет ви заплатите вартість як до Праги ( вони не продають квитки на частину маршруту)
автор Вапщета • 23 апреля 2024
Ответ дляГуру троллинга
напевно тому воно і не показує як обираєш ’проміжний’, дякую

але дивлюсь інші потяги, то вже лише на ранок до Кракова тоді(( або автобусом, що не хочеться
Зубачистка• 24 апреля 2024
Ответ дляВапщета

Візьміть квиток до Острави, це буде дешевше, ніж до Праги, вийдете в Кракові
Гуру троллинга• 24 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Сидячі місця, що до Острави, що до Праги по 15,90є ( а спальні так, дешевші до Острави)