Суд Червінського ,це сильно схоже на те, як відбуваються суди на росії.
А ми ржали з їхнього Навального, якого засудили за вигаданими звинуваченнями, і ніхто нічого не зміг зробити, бо система перетворилася на диктатуру.
Ну, тепер настав час довести - що в нас же не так, як на росії, правда?
Ми ж такого не допустимо, правда?
Ответ дляLudaSHS
Последняя фраза у вас
Вопрос.
И что собираетесь делать? Именно вы?
или’ мы ’ ваше.
П с по теме Червинского капец конечно, там депутаты оппозиции за него ’ просили’ поруки, залог
Что э он знает то
Вопрос.
И что собираетесь делать? Именно вы?
или’ мы ’ ваше.
Что э он знает то
Люда уявляєте, Ви собі ходите, живете і не знаєте, що Україна перетворилася на країну, де людину можуть просто вкрасти і десь переховувати, невідомо де.
Місцеперебування Романа Червінського не відоме.
Адвокатів Романа ігнорує поліція Кропивницького та Києва на їх звернення щодо викрадення Романа
(Відсутні відомості в ЄРДР, реакція загалом)
2 доби, як дружині та близьким Романа не повідомляють про його місцеперебування ні Офіс Генерального прокурора, ні слідство, ні суд, ні будь хто інший.
І викрадають його саме правоохоронні органи,як злочинці.Вам норм?
Помовчимо ?
Ответ дляРеверанс
Помовчимо ?
Уявляю
Пам´ятаєте Майдан і хто викрадав людей?
Історія Вербицького і інших. То хоч оприлюднено. А багато історій ’ поховали’.
Хто стріляв?
А оп
Кого приводить зараз Зе ? Ви ж самі вчора писали, що посади займають ті силовики, що катували на майдані, з оп януковича люди.
Антимайдан приходить до влади. Ваші слова(
Отак, знову коло
Граблі чи пороблено.
На рахунок ’ помовчимо?’ Хто мовчить?
У мене фб розривається, деякі політики пишуть, а воз нині там.
А майдан чи що ви пропонуєте? Ви ж не в Україні?
Пам´ятаєте Майдан і хто викрадав людей?
Хто стріляв?
А оп
Отак, знову коло
Граблі чи пороблено.
На рахунок ’ помовчимо?’ Хто мовчить?
Ответ дляLudaSHS
Уявляю
Пам´ятаєте Майдан і хто викрадав людей?
Хто стріляв?
А оп
Отак, знову коло
Граблі чи пороблено.
На рахунок ’ помовчимо?’ Хто мовчить?
Пам´ятаєте Майдан і хто викрадав людей?
Хто стріляв?
А оп
Отак, знову коло
Граблі чи пороблено.
На рахунок ’ помовчимо?’ Хто мовчить?
Як цікаво. І давно я не в Україні?Де я таке писала?
Нащо набріхувати?
Ответ дляРеверанс
Помовчимо ?
Вы что сделали? Лично вы
Ответ дляРеверанс
Помовчимо ?
Вчера его нашли в Кировоградском СИЗО. Я видела интервью с его адвокатом.
А що ми можемо зробити? Можу піти і інстаграм боневтіка і написати що я його ненавиджу більше ніж путіна, але на жаль долю Червінського це не змінить.. те що творять ці клоуни з країною уже і слів не можеш вірних підібрати.. баканов, як голова СБУ, не виконав свою роботу і став причиною смертей тичяч людей, - на свободі, а тут людину без рішення суду викрадають і чхати хотіли на думку демократичної світової спільноти
Viktoria_St• 23 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Помовчимо ?
А что мы можем сделать? Мужики как мыши по норам сидят, из дому скоро выходить не будут. Митинги? Так новые автозаки и наручники не зря закупали. Мля, ощущение безысходности
Viktoria_St• 23 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Уявляю
Пам´ятаєте Майдан і хто викрадав людей?
Хто стріляв?
А оп
Отак, знову коло
Граблі чи пороблено.
На рахунок ’ помовчимо?’ Хто мовчить?
Пам´ятаєте Майдан і хто викрадав людей?
Хто стріляв?
А оп
Отак, знову коло
Граблі чи пороблено.
На рахунок ’ помовчимо?’ Хто мовчить?
Почти всех рыгионалов достали из шкафа
Ответ дляViktoria_St
Загнали звичайних людей в стойло і відчуває влада себе королями наших життів..захотіли викрали людину, захотіли відмінили права чоловіків, а самі в комфорті і безпеці, ніхто з них на фронт не йде і діти їхні не йдуть
Снежинка снежная• 23 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Помовчимо ?
Колишньому військовому Головного управління розвідки Міноборони та Сил спеціальних операцій Роману Червінському продовжили термін тримання під вартою ще на два місяці. Про це пише hromadske із посиланням на заяву його адвокатки Людмили Куси.
Вона повідомила, що 22 квітня адвокати підозрюваного отримали ухвалу Кіровоградського районного суду з повідомленням про переміщення Червінського до Кіровоградського слідчого ізолятора. Однак підтверджень того, чи дійсно він там, адвокати не мають.
Ответ дляСнежинка снежная
Бо його там нема.
Ніхто не розуміє куди його вивезли і для чого.В тому й питання
Снежинка снежная• 23 апреля 2024
Ответ дляРеверанс
Бо його там нема.
Вам звідки це відомо?
Ну просте ж питання!