Якщо дитина лягла на асф./підлогу, і лежить або ще й кричить в знак протесту,то?

Що робите? Бистро іі на руки і додому? Чекаєте поки закінчить? Чекаєте поки закінчить ще й говорите щось (все добре, нічого поганого не сталося, завтра ще прийдемо на майданчик…,)
1? 2? 3?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 57
Надежда наш компас 23 апреля в 22:36
Ответ длякуркулиха
Ну справжню я наче бачила. Понесла додому. А зараз щось пішло таке що весела, нажимає в ліфті кнопки, те да се…потім хоп, виходити з ліфта, - стоїть. Ідем, кажу. Стоїть. В ліфті саму не лишу ж - винімаю. І от на етажі вона хниче, лягає, і виє. Виє виє. Ухожу з ліфтової за двері туди далі. Лежить. Встає і йде. Откриває, бачить мене і знов стоїть а потім лягає .
Я пішла до кв. , і під дверима іі звала.
Чоловік влаштував істерику, що нормальна мама дитину занесе, хоч і насільно🤷‍♀️
Сижу, чешу рєпу..
Ну ок, а чим ви пояснюєте її зіпсований настрій? Хоче спати, хоче їсти, вдома її щось неприємне чекає.
З ліфтом раджу коли у неї хороший настрій сказати, що якщо довго не виходити з ліфта, то двері закриються і виключиться світло. Давай залишимося? Якщо погодиться (що мало ймовірно), візьміть на руки і лишіться в ліфті. Як тільки згасне світло, натисніть на кнопку. Буде виходити з ліфта швидко.

А з чоловіком поговоріть, скажіть, що ви в першу чергу думаєте про себе і дитину.
автор куркулиха 23 апреля в 22:36
Ответ дляТундиринда
Воспитание начинается дома. Мои не устраивали истерик дома и на улице
Четко👍🏻
Ви похвастатись виключно, чи навпаки є порадити от про виховання, - вестися чи чекати.
Бо діти плачуть у всіх. Заберіть слово істерика*, скажіть по-своєму - плаче, щось хоче/просить - ждали поки поплаче? Жаліли? Сварили?
2 1
Тундиринда 23 апреля в 22:36
Ответ дляКоко На Страже
И сразу родились со зрелой нервной системой. Воспитанные годовасики. Они только телом начинают учиться управлять, мозгом поже.
Дома надо реагировать на истерики, а не сидеть на советчице, и тогда на улице их не будет. Ваши дети только на улице истерят? Дома зайки-мазайки?
3 2 1 1
Надежда наш компас 23 апреля в 22:36
Ответ дляТундиринда
Воспитание начинается дома. Мои не устраивали истерик дома и на улице
Оце реально смішно
4 2 1
автор куркулиха 23 апреля в 22:37
Ответ длявАлнуюся сильнА
Первый раз ушла, быстро подскачил и побежал. Второй раз (насмотревшись водостока), села на пол в ТЦ и давай выть. Стыдно было ппц (хотя людей в будний день не было, но охрана-то в дела) но с тех пор никаких истерик.
Рілі?)😂😂😂
На циголках 23 апреля в 22:37
Я по погоді дивилась. Температура асфальту чи калюжі, куди він ліг, мала бути не дуже низькою. Ну і щоб на проїжджу частину не лягав. І щоб людям ходити не заважав. То трохи відтягувала, в сторонку. Переріс, фух
Ирина_Б_ 23 апреля в 22:37
Ответ длякуркулиха
Ми виходимо з ідеальних варіантів. По протоколу😂
ааа 😂
автор куркулиха 23 апреля в 22:37
Ответ дляwoman Warrior
Это концерт исполняется для вас.
нет зрителя-занавес опускается.
Достаньте телефон и посмотрите что нибудь, скажите, пойдем, как занкончишь.
Обычно это быстро заканчивается.
Ааааа
Так от що таке театр одного актора!
Астановитесь 23 апреля в 22:38
Ответ длякуркулиха
Вболіваєте?))
А чого НЕ піднімаєте і бігом не несете додому, наприклад? (Якщо проблема сталася через уход з мвйданчика)
Нащо? Дитина хоче покричати,то хай зробить це. Нащо її обмежувати у розвитку емоційного інтелекту?
1 1
РокерША 23 апреля в 22:39
По заднице и домой!
автор куркулиха 23 апреля в 22:39
Ответ дляКоко На Страже
И сразу родились со зрелой нервной системой. Воспитанные годовасики. Они только телом начинают учиться управлять, мозгом поже.
Я вважаю що концерти з воєм - це не вміння опанувати себе, свої погані емоціі, злість
Ми - мовчки проживаємо
А діти - голосно, напоказ
Тож я обрала не піднімати, на руки не брати. Зову, кличу, відхожу недалеко типу в сторону дома.
вАлнуюся сильнА 23 апреля в 22:39
Ответ длякуркулиха
Рілі?)😂😂😂
Да. Сейчас бы я фиг так сделала, стараюсь вообще об этом не вспоминать)))
автор куркулиха 23 апреля в 22:40
Ответ дляТа прям багіня
чоловікова істерика то норм?
Не зрозуміла?)
Ні. І істериці він не бився, то я фігурально.
Каже що у нього інша думка з цього приводу, а саме - тякти-волокти🤷‍♀️
Рожева юбка 23 апреля в 22:40
Шла дальше своей дорогой, но не быстрым шагом. Как только скрывались из его вида, сам вставал и бежал вдогонку
Коко На Страже 23 апреля в 22:40
Ответ дляТундиринда
Дома надо реагировать на истерики, а не сидеть на советчице, и тогда на улице их не будет. Ваши дети только на улице истерят? Дома зайки-мазайки?
Моей 16, тогда кнопочные телефоны были. Интернет мы провели чуть позже. Моя стала зайкой и леди после 3 лет, а до этого момента была предводителем индейцев. У маленьких детей нет ещё механизма торможения отрегулированного, и при перевозбуждении они реально не умею успокаиваться сами, проявлять эмоции это нормально.
4 1
автор куркулиха 23 апреля в 22:41
Ответ дляНадежда наш компас
Ну ок, а чим ви пояснюєте її зіпсований настрій? Хоче спати, хоче їсти, вдома її щось неприємне чекає.
З ліфтом раджу коли у неї хороший настрій сказати, що якщо довго не виходити з ліфта, то двері закриються і виключиться світло. Давай залишимося? Якщо погодиться (що мало ймовірно), візьміть на руки і лишіться в ліфті. Як тільки згасне світло, натисніть на кнопку. Буде виходити з ліфта швидко.

А з чоловіком поговоріть, скажіть, що ви в першу чергу думаєте про себе і дитину.
Хотіла спати
Я не розрахувала і по часу, і по навантаженню
Та прям багіня 23 апреля в 22:42
Ответ длякуркулиха
Я вважаю що концерти з воєм - це не вміння опанувати себе, свої погані емоціі, злість
Ми - мовчки проживаємо
А діти - голосно, напоказ
Тож я обрала не піднімати, на руки не брати. Зову, кличу, відхожу недалеко типу в сторону дома.
до кожної дитини потрібний свій підхід
от наприклад найбільш розповсюджений спосіб реагування на дитячі істерики - ігнор. мовляв, як нема глядачів, актор швидко видихається і припиняє спектакль. але ж ні, з моїм цей номер не проходив. бо як я намагалась вийти в іншу кімнату, він біг слідом, залазив на мене і починав волати мені у вухо.
зараз розповідаю йому ці історії - сміється. і жаліє мене, як я це все терпіла.
Кумася 23 апреля в 22:43
Це індивідуально. Зі старшою дитиною чекала завершення концерту, з молодшою так не проходило, треба було заспокоювати одразу, бо потім доводила себе так, що неможливо було заспокоїти, трусило, всхлипи які не могла контролювати.
автор куркулиха 23 апреля в 22:43
Ответ дляТундиринда
Дома надо реагировать на истерики, а не сидеть на советчице, и тогда на улице их не будет. Ваши дети только на улице истерят? Дома зайки-мазайки?
Моя от на підході додому почала🤷‍♀️
Ну і перші 20 хв після пробудження. Бо хоче сісю, а мама така погана не дає, ше й встає з ліжка😂
автор куркулиха 23 апреля в 22:43
Ответ дляАстановитесь
Нащо? Дитина хоче покричати,то хай зробить це. Нащо її обмежувати у розвитку емоційного інтелекту?
Я з вами згодна
Просто хотіла як люди пояснюють
В рамках обговорення)
автор куркулиха 23 апреля в 22:44
Ответ дляРокерША
По заднице и домой!
Ойоооой
Надежда наш компас 23 апреля в 22:44
Ответ длякуркулиха
Хотіла спати
Я не розрахувала і по часу, і по навантаженню
Ну якщо вже так сталося, то вже потерпіти трохи,, а потім домовлятися чи по ситуації. А на майбутнє зробити висновки і менше гуляти, наприклад.
Липка-прилипка 23 апреля в 22:45
лягаю поряд і ору
Чарівне зіллячко 23 апреля в 22:45
Ответ длякуркулиха
Я вважаю що концерти з воєм - це не вміння опанувати себе, свої погані емоціі, злість
Ми - мовчки проживаємо
А діти - голосно, напоказ
Тож я обрала не піднімати, на руки не брати. Зову, кличу, відхожу недалеко типу в сторону дома.
Вы все правильно делаете. Скоро пройдет. Моя раза три такие концерты устраивала, но увидев, что нет эффекта больше не повторяла. Я просто спокойно говорила - ок, успокоишься догоняй и медленно уходила. Дочь вставала, замолкала и догоняла
РокерША 23 апреля в 22:45
Ответ длякуркулиха
Ойоооой
Как есть. Я не сторонник манипуляций и показательных выступлений по 30 мин. Поэтому никто и не валяется.
Ручки-Крючки 23 апреля в 22:48
А возраст? Где-то вычитала, что до 3-х лет , нужно переключать внимание ребёнка на что-то другое.
Но хз, у меня дочка не истерила
автор куркулиха 23 апреля в 22:48
Ответ дляНадежда наш компас
Ну якщо вже так сталося, то вже потерпіти трохи,, а потім домовлятися чи по ситуації. А на майбутнє зробити висновки і менше гуляти, наприклад.
Та вона погано спала дві ночі, просила грудь і не хотіла відлипнуть ніяк! Я і вирішила ій вваги більше
І якщо зазвичай вона має час сама по собі, і немало, то сьогодні у неї і пластилін, і малювання, і крупи, і купання разом, і майданчик, і два магазини, це все ніжками, поиім куснуть щось і ще й в гості. І це дві ночі недосип скоріш всього
Заснула за 45 секунд. Тож очевидно що перегруз
Та прям багіня 23 апреля в 22:48
Ответ дляРучки-Крючки
А возраст? Где-то вычитала, что до 3-х лет , нужно переключать внимание ребёнка на что-то другое.
Но хз, у меня дочка не истерила
як дитина в істериці, перемкнути увагу - це анріал.
Надежда наш компас 23 апреля в 22:50
Ответ дляТа прям багіня
як дитина в істериці, перемкнути увагу - це анріал.
Але можна встигнути до істерики, якщо мама вчасно побачила, що скоро буде...
Та прям багіня 23 апреля в 22:51
Ответ дляНадежда наш компас
Але можна встигнути до істерики, якщо мама вчасно побачила, що скоро буде...
а можна не встигнути