куркулиха• 23 апреля 2024
Якщо дитина лягла на асф./підлогу, і лежить або ще й кричить в знак протесту,то?
Що робите? Бистро іі на руки і додому? Чекаєте поки закінчить? Чекаєте поки закінчить ще й говорите щось (все добре, нічого поганого не сталося, завтра ще прийдемо на майданчик…,)
1? 2? 3?
Результат:
вже голосів:
22 (38.6%)
21 (36.84%)
14 (24.56%)
куркулиха
• 23 апреля 2024
Ответ длясою не люблю
Ор - это не развитие интеллекта!
Є , є таке. Це свого роду еволюція - від емоцій у вигляді реакціі тої чи іншої (ор, виття, витись головою) до самоконтролю. Ну, це я своїми словами.
Спочатку ж був шо? Був крик. І тебе задовільняють. І потім так, але плюс дитина вже розуміє людську мову. І починається виховання. Нейронні зв‘язки. Якщо продовжити на ор задовільняти, то це не припинеться. А от ігнорувати чи упорно пояснювати…тут делем
куркулиха
• 23 апреля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Если в двери есть глазок, я б не звала. Закрыла б молча дверь и тихо наблюдала в глазок. Думаю, быстро б чадо в сознание пришло.
У меня вот прям воя с лежанием на земле/полу не бывало. Раз был стоячий вой на тему не уйду с площадки. Я проигнорила. Мамы-зрители, наверное, спасибо им за это, демонстративно для ребенка поржали. Дите заткнулось и потопало домой молча.
Я дивилася в мале вікно ща нею) сбоку. Тільки частину ноги бачила, а вона мене - ні. Вона була на ліфтовому майданчику. А я - вже з нього вийшла і за дверима
Вона да, одразу побігла , відкрила двірі, а я ж там…і вона в проході встала і давай знов стоять. Я кажу давай руку і йдемо, вонамй лягла. Не орала, но і не йшла. Но потім як я пішла до кв, це за угл, і не видно мене, то вона завила. Воєм, не ором
куркулиха
• 23 апреля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Все индивидуально и конечно, когда вы понимаете что это из-за переутомления или режима - это одно, а когда просто капризы и привлечение внимания и манипуляции. - это другое. Но правильно говорят, такие дети и дома истерят и мамы и бабушки скачут и ведутся на этот ор и делают так что бы дитя замолчало только. А если и дома не вестись, то и на улице реже будет. По свои подругам видела - больная прям тема. Дома с бубном скачут, а потом Ой, а чего это он истерит на улице еще и маму бьет и кусает….🤪
Моя свекруха так робить. Все шо хоче дитина робить, аби заткнуть ор
На цяцю, на булку, на соломку, на ручки то як само собою
куркулиха
• 23 апреля 2024
Ответ длясою не люблю
Поддерживаю! Тебе нравится вой твоего ребёнка? Слушай его дома сама! Мы пришли в магазин и хотим сделать свой вечер приятнее, а не уйти с головной болью, потому что кому то день воспитывать!
Ну стоп, дитина не оре , вона лежить (я ж пишу - лежить, і вже потім що може ще оре, бо моя не орала особисто. Я обговорюю підходи , виховні моменти. До чого тут чужі вечори та головний біль? То не сюди🤷♀️
куркулиха
• 24 апреля 2024
Ответ длясою не люблю
Так хоть бы почитали книгу хоть какую по детской психологии! Для детей игнор это самая большая пытка и наказание в жизни. А мамки тут наперебой хвастаются как калечат психику своих детей собственноручно
Я не пропагандую ігнор.
Саме слово говорить ж за себе.
Але. Без капризів у дітей не обходитьмя, хто б що не казав. У мене цей періо почався, я обговорюю🤷♀️
Я поки побачила те, що як дитина не хоче (йти додому візьмемо), вона каде ніііі і уходить. Про «ще 10 хв і додому - моя ще не знає що таке 15 хв», і я кажу ідем мол в магазин до тьоті, візьмем банан, творог, тьотя пікне і підем їсти. Це от недавно так. Бо перед цим я просто іі в коляску і везу куди мені треба.
А буває не так, я їй про тьотю, а вога все одно, нііі. І тільки я за ручку буру, хоп - висне.ноги , поняли, ватні такі. І не йде. І так висить, на ноги вже не встає і як я приймаю свою руку, вона ж «автоматично» лягла) всьо🤷♀️якщо ще й далі чіпаю - піднімаю, то по першем- ноги такі ж ватні, по друге може й завить. Треба визначитися як буть😮🤷♀️
Саме слово говорить ж за себе.
Дверной_Проем• 24 апреля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Милуюся, як красиво істерить.
Делала вид,что ухожу.И говорила ему,что все,я пошла.Вставал и шел сзади на расстоянии.Два раза так было.Больше попыток не делал.
куркулиха
• 24 апреля 2024
Ответ дляРання пташка
Глупость (
Вот прямо до 1, 8 года не понимал как успокоиться , а тут взял с сделал выводы после 15 минутного ора (
Не забувайте, що діти різні. Здорові діти різні. А якщо ще й щось неврологічне
От у мене - щолота дитина. Розумна, спокійна, без колік, зуби самі вилізли я і не помітила.
І от - пробую забрать ту нещасну грудь…Дитина злиться з моменту відкривання очей вранці. Їй не дали - ігрушки нафіг летять, каша нафіг не треба, виходимо - голодна недовольна. Я даже мультік включаю ,нехай, думаю - вона його виключає)) і самозабвєнно страждає))) є забава що відволікає, є.
Я лише веду до того, чому в 1.7 було ок, а тепер не ок. Вимагає щоб не обмежували в тій груді🤪
куркулиха
• 24 апреля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Класс, а все должны созерцать эту истерику? Может, лучше воспитывать ребёнка дома, а не на улице? Другие дети и их мамы не хотят слышать эти оры, об этом Вы не думали?)
Тож епізодів дома може не бути. А лише на вул.
Визовний момент має бути застосований тут же.
Сенс насильно волокти до дому і аж там щось виховувати?
Астановитесь• 24 апреля 2024
Ответ дляРання пташка
Глупость (
Опыт бесценен,ну если он конечно правильно получен. И да, даже взрослые не всегда понимают с первого раза, а детям , обычно, нужно больше времени,чтобы понять
дамаБезСобачки• 24 апреля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Ви взагалі то колись на дитячому майданчику були, ні?
Там капец який крик стоїть
А мамкам абсолютно все одно, вони по лавкам в телефони залипають.
Там капец який крик стоїть
Ms. Сама прямота• 24 апреля 2024
Ответ длясою не люблю
Конечно читали и смотрели. Но дети разные. У меня были золотые оба - повезло. Но было ровно 2 истерики, даже помню их потому что это редкость была. Один раз киндер не купила, второй раз не взяла на руки когда устал, потому что была уже на 7 месяце и игнор на такое поведение было моим лучшим решением. Во всех остальных случаях ребенку можно было что то объяснить, отвлечь.
Вывела с истерикой из магазина, села на лавку и ждала когда дойдет, что киндера уже не будет, тем более после такого поведения. И это был первый и последний раз в магазине.
куркулиха
• 24 апреля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Там капец який крик стоїть
😳у нас всі мами в пісочниці) на лавках порожньо
сою не люблю• 24 апреля 2024
Ответ дляАстановитесь
Это именно развитие, ребенок учится выплескивать свои эмоции и понимать причинно- следственную связь, учится успокаиваться
Я педагог, нет, это не развитие!
сою не люблю• 24 апреля 2024
Ответ длякуркулиха
Я не пропагандую ігнор.
Саме слово говорить ж за себе.
Только договариваться и жестко исполнять.
Идём домой! - нет. - Мы идём домой потому что… . - нет. Мы идём домой, но если ты не пойдёшь и будешь тут кричать, мы не придём 2 дня на площадку и 2 дня не будем заходить за соком в магазин (или что вы даёте или делаете приятного после площадки). Но если вы скажите и завтра придёте, то ребенок поймёт, что маму можно прогнуть и что она говорит, она говорит себе. Дети ориентируются в эмоциях гораздо больше чем мы, потому что они ещё всю речь не понимают! Поэтому он это и не развитие, и мне смешно, когда пишут, что дети не умеют контролировать свои эмоциии))) Они умеют, лучше вас, родители не правильно общаются с детьми просто!
куркулиха
• 24 апреля 2024
Ответ длясою не люблю
Сьогодні шо було
Прокинулись, єлі оторвала від груді, ну це стабільно.
Питаю що ізволить снідать. Вона - « фарби», і тяне до фарби малювать.
Я дала їсти що сама рішила, поїла.
Фарби я купила акварель. Бачу що їй би гуаш. І прогулянка ж мала бути. Я і кажу, йдем за форбою в магаз? Вона аж підстрибнула , так побігла вдягатися. Взуття прям. Я сказала що ще памперс, ще колготки…вона пішла, все взяла, вдягла іі. І напасть сталася що вона хоче кросівки в сітку і вітровку. А я ф речі по погоді. І вона почала концерт. Я іі розділа, що встагла з верхнього надіть, сказала що лишаємося вдома, бо там калюжі і холодно, а вдітись вона не схотіла. Вона до мене , завиває, за руку тягне назад. Я знов кажу що холодно, беру ті самі речі, вона ще гірше - брикається. Я знов припинила, і вже на цей раз остаточно. Лишилися вдома.
Але. Заспокоюватися вона не хотіла сама. Вона хотіла палки (соломку), і я дала, і потім вона абсолютно не розстроєна сидвла гралася вдома. Не пішли типу, ну і фіг з ним. Нічого не винесла, ніякого уроку
Я дала їсти що сама рішила, поїла.
Рання пташка• 24 апреля 2024
Ответ дляАстановитесь
Странно, что вы приписываете супер способности малышу в приобретении опыта.
Это ваше дело , естественно , но не убедительно.
куркулиха
• 24 апреля 2024
Ответ дляРання пташка
То як у середньостатистичних дітей?)) не вундеркіндів?) бо у дитини я два дні чую таке протівнюще ееееее-нііііііііііі, і завивання через якусь фігню! Хоче щось таке…то ушну палку, то якусь штуку сама не знаю що це, то тряпку , то аквамаріс пшикалку мою для носа. Каже пить - і тянется до неї. Даю пити - вона б‘є чашку і оте е-ніііііііі і реве