куркулиха• 23 апреля 2024
Якщо дитина лягла на асф./підлогу, і лежить або ще й кричить в знак протесту,то?
Що робите? Бистро іі на руки і додому? Чекаєте поки закінчить? Чекаєте поки закінчить ще й говорите щось (все добре, нічого поганого не сталося, завтра ще прийдемо на майданчик…,)
1? 2? 3?
Результат:
вже голосів:
22 (38.6%)
21 (36.84%)
14 (24.56%)
Та прям багіня• 23 апреля 2024
делала несколько подходов к орущему ребенку с попыткой ласково успокоить. иногда с третьего-четвертого раза получалось. если не получалось - быстро на руки и домой.
Коплю на груди• 23 апреля 2024
У мене двое. Хватала под мышку. И несла в место где нет зрителей или домой, в зависимости от того где и сколько идти до дома.
куркулиха
• 23 апреля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Милуюся, як красиво істерить.
Вболіваєте?))
А чого НЕ піднімаєте і бігом не несете додому, наприклад? (Якщо проблема сталася через уход з мвйданчика)
ЛеньГуглить_правда• 23 апреля 2024
У мене дитина так зробила всього 2 рази. Перший у магазині іграшок, я спокійно перечекала хвилин 15, дитина встала, заспокоїлась і пішли далі. І другий раз на вулиці біля великого ТЦ. У мене реакція була така ж. Більше такого не робив, бо ефекту не відчув.
дамаБезСобачки• 23 апреля 2024
Кажу, я пішла додому. Як закінчиш-доганяй
І даю по рукам ´добрим´ тьотям, що намагаються приймати участь в ситуації
куркулиха
• 23 апреля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Після активної фази, заспокоюю і уходимо.
Там є фази?))
У нас тільки почалося😵💫🤯
МинерАлочка• 23 апреля 2024
Кажу: відпочинеш, я чекаю на лавці. У моєму випадку умовляння тільки посилюють істерику
куркулиха
• 23 апреля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Вас хвилювали оточуючі?
Organic• 23 апреля 2024
Ответ длякуркулиха
Там є фази?))
У нас тільки почалося😵💫🤯
Возраст какой?
Надежда наш компас• 23 апреля 2024
Ответ длякуркулиха
Вболіваєте?))
В мене спина не залізна. Але проблем через уход з майданчика ніколи не було. Істерика - це коли я погано спланувала час, і дитина вже втомлена чи хоче їсти. Це якщо ми беремо заичайний будній день, а не занадто емоційне проведення часу.
ЛеньГуглить_правда• 23 апреля 2024
Ответ длякуркулиха
Вас хвилювали оточуючі?
Взагалі ні, але біля ТЦ переважно поважного віку жіночки намагалися всунути свої 5 копійок. Я реагувала точно так як і на волаючу дитину.
Organic• 23 апреля 2024
Ответ длякуркулиха
1.9
Ну договориться не получиться) после трех лет примерно уход с площадки обозначался так: играем еще 5-10-15 мин и уходим. Почти всегда спокойно собирались и уходили. До этого возраста в случае истерики я просто морозилась до понимания ребенком, что благодарных зрителей нет, пора спектакль заканчивать)
Надежда наш компас• 23 апреля 2024
Ответ длякуркулиха
Там є фази?))
У нас тільки почалося😵💫🤯
Тоді треба подумати це справжня істерика, коли дитина не керує своєю поведінкою (тут є фази), чи це імітація істерики з метою маніпуляції.
Бла бла бла• 23 апреля 2024
В мене була спокійна дитина, зараз вже доросла, але 1 раз устроїла таку істерику, що я досі її пам´ятаю :) Я почекала поки наридається, поістерить з катанням по землі, бо не було сенсу запокоювати, істерика ставала ще гучніше, а потім взяла під мишку та понесла додому :)
Надежда наш компас• 23 апреля 2024
Ответ дляБла бла бла
Ахаха. Згадала, як мій син років в 4 під час істерики плакав, видував повні жмені соплів і мені на зло їх випивав, дивлячись прямо в очі. Блін, трохи не засміялася.
Хвець-тець• 23 апреля 2024
По різному було. Інколи чекала допоки заспокоюється і потім починала спілкування. Інколи брала на руки і йшла додому. Але після двох тижнів таких істерик дитина зрозуміла що на мене то не діє і припинила такий цирк.
куркулиха
• 23 апреля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Ну справжню я наче бачила. Понесла додому. А зараз щось пішло таке що весела, нажимає в ліфті кнопки, те да се…потім хоп, виходити з ліфта, - стоїть. Ідем, кажу. Стоїть. В ліфті саму не лишу ж - винімаю. І от на етажі вона хниче, лягає, і виє. Виє виє. Ухожу з ліфтової за двері туди далі. Лежить. Встає і йде. Откриває, бачить мене і знов стоїть а потім лягає .
Я пішла до кв. , і під дверима іі звала.
Чоловік влаштував істерику, що нормальна мама дитину занесе, хоч і насільно🤷♀️
Сижу, чешу рєпу..
куркулиха
• 23 апреля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
))) ржу
Коко На Страже• 23 апреля 2024
Моя истерика с года до двух, при уходе с площадки. А 16 лет назад этих красивых площадок не было на каждом шагу, и вот на нашем жм под выборы открыли первую,километрах в 2 от дома. И вот так мы и шли, она набирала побольше воздуха, и орала что есть мочи, я засовывала ее в коляску, она из нее на ходу вылаззила,никакие ремни ее не удерживали, я снова засовывала, и так и шли, всех умных и жалостливых пенсов я отшивала по дороге. Так было с любой прогулки впринципе в этот период. В магазины с ней категорически не ходила, моя нервная система не рассчитана на это. Поэтому у меня один ребенок.
Тундиринда• 23 апреля 2024
Воспитание начинается дома. Мои не устраивали истерик дома и на улице
вАлнуюся сильнА• 23 апреля 2024
Первый раз ушла, быстро подскачил и побежал. Второй раз (насмотревшись водостока), села на пол в ТЦ и давай выть. Стыдно было ппц (хотя людей в будний день не было, но охрана-то в дела) но с тех пор никаких истерик.
куркулиха
• 23 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
а где правильны ответ? 4) легкий освежающий шлепок по жопе
Ми виходимо з ідеальних варіантів. По протоколу😂
woman Warrior• 23 апреля 2024
Это концерт исполняется для вас.
нет зрителя-занавес опускается.
Достаньте телефон и посмотрите что нибудь, скажите, пойдем, как занкончишь.
Обычно это быстро заканчивается.
нет зрителя-занавес опускается.
Обычно это быстро заканчивается.
Коко На Страже• 23 апреля 2024
Ответ дляТундиринда
И сразу родились со зрелой нервной системой. Воспитанные годовасики. Они только телом начинают учиться управлять, мозгом поже.
Та прям багіня• 23 апреля 2024
Ответ длякуркулиха
Сижу, чешу рєпу..
чоловікова істерика то норм?