24 апреля в 06:23

Колега 23 роки і мені 38

Добрий ранок, дівчата.
Я не троль зразу кажу) На роботі прийшов новий хлопець, серйозний, молодий і підбиває конкретно. Чоловіків молодше 35 років не було, навіть не думала про 30-річних) Я багато років була в стосунках і рік вільна. Два місяці просить пообідати, сходити в ресторан, але як з 23-річним??? Дитя ж це чи я динозавр?)
Всім гарного дня!
Результат:
вже голосів: 164
81 (49.39%) Не варто
64 (39.02%) Норм, сходити
19 (11.59%) Відповіді
2 2
МУСЯкомарова 24 апреля в 06:24
Лишь бы болтик к гаечке подходил.
11 5
автор Позаземний розум 24 апреля в 06:25
Ответ дляМУСЯкомарова
Лишь бы болтик к гаечке подходил.
Боже, мене не посадять?)
14 3 1
Эт вернячОк 24 апреля в 06:26
Йдіть, гуляйте, секс, всі діла... Ви не заміж за нього зібрались.
18 1
Эт вернячОк 24 апреля в 06:26
Ответ дляПозаземний розум
Боже, мене не посадять?)
В мене , в 33 роки, 22річний був. Місяці 4 було нормально))
7 1
Мию вікна у мороз 24 апреля в 06:28
Хіба пообідати разом це про секс? Може хоче пообідати за Ваш рахунок?
10 2
А поговорить? 24 апреля в 06:29
Milfa?
10 1
Анонім Секретар 24 апреля в 06:29
Ответ дляМию вікна у мороз
Хіба пообідати разом це про секс? Може хоче пообідати за Ваш рахунок?
У вас так было? Расскажите.
1 1
Реанимация 24 апреля в 06:31
Зачем оно вам на работе? Пусть водит одногодок. Оно ж еще такое молодое зеленое, может и дурное, потом проблем не оберешься
Апрель Ивановна 24 апреля в 06:30
Та ну, серьезно? Нафига? Ну, переспите пару раз, а потом будет неловко обоим, тем более, в одном коллективе работаете.
25 1
автор Позаземний розум 24 апреля в 06:31
Ответ дляАпрель Ивановна
Та ну, серьезно? Нафига? Ну, переспите пару раз, а потом будет неловко обоим, тем более, в одном коллективе работаете.
В мене був колега років 10 тому, молодший на 5 років. Ми домовилися зі старту-тільки секс і дружба. Досі товаришуємо. Все ок.
6 3
Апрель Ивановна 24 апреля в 06:33
Ответ дляПозаземний розум
В мене був колега років 10 тому, молодший на 5 років. Ми домовилися зі старту-тільки секс і дружба. Досі товаришуємо. Все ок.
Так тот был на 5 лет младше, а этот на 15. Две большие разницы.
Лукава Кішка 24 апреля в 06:33
Мда, а нестача чоловіків таки є. 😅
Реанимация 24 апреля в 06:34
Ответ дляЛукава Кішка
Мда, а нестача чоловіків таки є. 😅
Та какое. Автор наверное единственная незамужняя дама в коллективе, а у мальчика весенний спермотоксикоз
Лукава Кішка 24 апреля в 06:35
Ответ дляРеанимация
Та какое. Автор наверное единственная незамужняя дама в коллективе, а у мальчика весенний спермотоксикоз
Та отож. Красотка ніяк свого принца не знайде😆
автор Позаземний розум 24 апреля в 06:44
Ответ дляЛукава Кішка
Мда, а нестача чоловіків таки є. 😅
В мене є забезпечені залицяльники, не фантазуйте)
4 4 1
Эт вернячОк 24 апреля в 06:45
Ответ дляПозаземний розум
В мене є забезпечені залицяльники, не фантазуйте)
А це дитя без грошей? ((((
автор Позаземний розум 24 апреля в 06:45
Ответ дляЛукава Кішка
Та отож. Красотка ніяк свого принца не знайде😆
Хватає, але грошима мене не купиш вже, а тут зачепило чогось) Молодий, гарний) Гормональна перестройка, мабуть, старість)))
8 2
Синиця у спідниці 24 апреля в 06:45
Це якийсь новий тренд в цих малолєток? Коли починають чіплятися 20 річні, я не відчуваю задоволення. Більше якийсь неприємний післясмак.
6 3
автор Позаземний розум 24 апреля в 06:45
Ответ дляЭт вернячОк
А це дитя без грошей? ((((
Не знаю
Эт вернячОк 24 апреля в 06:50
Ответ дляПозаземний розум
Не знаю
Спитайте, чи не в альфонси набивається
Ворожу на каві 24 апреля в 06:52
Соглашаетесь, вам понравится,у меня был 25 в 40-огонь прсто
4 1
Кусачая Я 24 апреля в 07:10
Я встречалась с 20 летним, когда мне было 33. И могу сказать все зависит от человека. Мой был намного лучше многих взрослых мужчин, ума больше было и такта.
Ищите и не морочьте голову
5 1
Мочалкин блюз 24 апреля в 07:13
Мене не збуджують малолєтки
5 1
Я_и_моя_собака 24 апреля в 07:14
Ответ дляПозаземний розум
В мене був колега років 10 тому, молодший на 5 років. Ми домовилися зі старту-тільки секс і дружба. Досі товаришуємо. Все ок.
Не верная линия поведения на работе. Однажды, это принесёт большие неприятности.
Я_и_моя_собака 24 апреля в 07:17
Ответ дляПозаземний розум
В мене є забезпечені залицяльники, не фантазуйте)
Где? Где они, обеспеченные ухажеры, что приходится ходить на работу и спать с кем попало?
Ах, ну да, Вы ж не среднестатистическая офис-вуман, Вы там СЕО
5 3
Я_и_моя_собака 24 апреля в 07:19
Ответ дляПозаземний розум
Хватає, але грошима мене не купиш вже, а тут зачепило чогось) Молодий, гарний) Гормональна перестройка, мабуть, старість)))
Та да, уже нет столько желающих, покупать женщину 38 лет)
автор Позаземний розум 24 апреля в 07:30
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Где? Где они, обеспеченные ухажеры, что приходится ходить на работу и спать с кем попало?
Ах, ну да, Вы ж не среднестатистическая офис-вуман, Вы там СЕО
Не всім 24 річні предложать;)
4 3
Эскиз бесконечности 24 апреля в 07:37
Ответ дляПозаземний розум
В мене був колега років 10 тому, молодший на 5 років. Ми домовилися зі старту-тільки секс і дружба. Досі товаришуємо. Все ок.
И секс досех пор с ним есть?
Все будет, но потом 24 апреля в 07:39
Ответ дляПозаземний розум
Не всім 24 річні предложать;)
Жодної розумної жінки, яка пише тут теми, нема, тож гордитися тут нічим. Тим більше у вас у 38 вже склероз, то 23 роки колезі, то 24)) Ви не можете самостійно вирішити чи варто вам витрачатися на чоловіка?)))
2 1
Мию вікна у мороз 24 апреля в 07:39
Ответ дляАнонім Секретар
У вас так было? Расскажите.
Обідала з колегами, просто обідала