Дуже довго не могла підібрати шампунь для волосся. Пробувала багато,але після усих був зуд і лупа. Підібрала недорогий шампунь,два місяці покористувалася, ситуація аналогічна. Сильний зуд і лупа знову. Порадьте щось в такій ситуації
ЛолитаНеРазлита• 24 апреля 2024
Смотря от чего перхоть. Сыну помогает Сульсена - быстро убирает и все, потом обычный шампунь можно использовать. У меня перхоть появляется из за недостаточного питания кожи - масла решают этот вопрос. Я использую касторовое, но вообще для волос рекомендуют репейное, но мне оно не подходит.
Фісташкова кава• 24 апреля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Лікар. Трихолог, дерматолог
Справа не в голові, а в шампунях, тому до лікаря ні потрібно, а треба підібрати нормальний шампунь
ОйЙой• 24 апреля 2024
Скраб для шкіри голови і зволожуючі маски. А шампунь краще якщо абсолютно натуральний. Якщо у вас не світле, природнє волосся, - раджу мильні горіхи замість шампуню. Світле волосся від них темнішає. Ці горіхи навіть грибок поступово виводять.
Меня много• 24 апреля 2024
Мне когда-то помог дешёвый аптечный Биокон от перхоти. Его посоветовали, я скептически отнеслась, типа 60 грн шампунь, что в нём может быть, но он таки помог
Сиреневенькая• 24 апреля 2024
Vichy , проти лупи серія + їхній шампунь+пілінг . Не могла вдягнути чорний одяг - пласти шкіри летіли на плечі, а зараз прекрасно все
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Я раніше рятувалася сульсеною,зараз від неї ще більше лупи
Ответ дляОйЙой
А горіхи можна будь які брати?
ОйЙой• 24 апреля 2024
Ответ дляАля789
А горіхи можна будь які брати?
Саме для волосся та вмивання підходять мукоросі. Ще хороший варіант - екстракт кореню мильнянки. Продається в літрових пляшках. Він теж замінює шампунь і лікує цілий спектр шкірних хвороб.
60 метрів сметани• 24 апреля 2024
перестала практически есть углеводы(хлеб,картофель,макароны и гадости,конфеты). Зуд прошел.сама не верю.
Меня много• 24 апреля 2024
Ответ дляАля789
мені багато що допомагає. Але на місяць максимум
А один раз м навсегда я не лумаю что можно вывести
Шальная императрица-a235• 24 апреля 2024
Ответ дляОйЙой
Можно ссылку на мильнянку ..не могу в Гугле найти
Все буде Україна• 24 апреля 2024
ОйЙой• 24 апреля 2024
Ответ дляШальная императрица-a235