Мама Никитки-2• 24 апреля 2024

79/18 рішення прийнято

Сенат проголосував допомогу Україні.
79 за ( 48 демократів ; 31 республіканців)
18 проти ( 3 демократи; 15 республіканців)
Нагадую, що ЗА минулий проект проголосувало всього 70 сенаторів.
Підтримка України обох партій росте.
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Ну, матрьошки 1..2..3.. давай 🤣

Кайдашева дочка• 24 апреля 2024
Це як з ленд лізом?От буде все це в Україні тоді скажемо гоп
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Байден пообіцяв підписати невідкладно.
Основна інтрига це далекобійна Атакамси
Дасть чи ні
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ви матчасть вивчіть. День Ліз приймався на рік і сума 20 ярдів. Але лише в 22 році штати безоплатно передали зброї на 22 млд.
та самая• 24 апреля 2024
Удалено администрацией...
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Ответ длята самая
Удалено администрацией...
LudaSHS• 24 апреля 2024
Следовало ожидать
Они все там решение давно приняли, ждали чего то ждали. Но
Тактика ослабления Украины и затягивание чтоб были переговоры- провалена. Раша только все нарастила. У пухляша корейского больше купила.
Итого вот так
Мало того, инсайды говорят о дальней ракете Атакамс.
Жаль, что долго и так много времени потеряно.

Правильно лидер, сенатор Макконел Митч сказал , с Карсона началась демонизация Украины и это все дорого стоило, республиканцы окупились на русскую пропаганду.

А Еще разворот Трампа в очередной раз ради предвыборных рейтингов.

А еще иранско израильская история
Много факторов и в этой точке мы.
Шеллар• 24 апреля 2024
Самі себе профінансували, бо 23,2 млрд доларів Пентагону на поповнення товарів оборонного призначення, ще частина на оплату їх консультацій, і тільки 13млрд. на озброєння, по якому нам по цінні нового продадуть весь старий мотлох.
Кайдашева дочка• 24 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І де та вся зброя?Де результат?

Jave• 24 апреля 2024
Удалено администрацией...
та самая• 24 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Кайдашева дочка• 24 апреля 2024
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Як можна ядерну 140 мільйону державу перемогти?Треба літаки і куча ракет дальнобійних а не оце все
LudaSHS• 24 апреля 2024
Ответ дляШеллар
Да взамен того, что дадут Украине.
И да своим производителям, их тактика
Программа типа Pda и usai.
По сумам будет каждый месяц на сайте белого дома список открытый что нам, и закрытый
Как в 22/23
7,5 млд пойдет в наш бюджет социалка . Это тот кредит типа
В любом случае надо их и пво и их снаряды и прочее.
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Следовало ожидать
Итого вот так

А еще иранско израильская история
Много факторов и в этой точке мы.
Та не дуже то він і розвернувся.
Просто до всього клопоту ще й проблема з Україною. Йому не вигідно.
Сьогодні лаявся з головуючим суддею в NY. А Байден в Тампі на мітингу жінок виступав в підтримку їх. Трамп може втратити улюблений штат 😂
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Ответ длята самая
Удалено администрацией...
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Да взамен того, что дадут Украине.
И да своим производителям, их тактика
Программа типа Pda и usai.
Как в 22/23
Марно. Вони відпрацьовують. В них навіть не підгорає, горить ярко ярко.
Jave• 24 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Так американці ж говорять що нам треба молодих на фронт, саме вони можуть змінити ситуацію ..а молоді це 20-30 річні, тому в цю картину як раз ваш син вписується.. при том з такою мамою патріоткою він точно бажає виходу України на кордони 91 р і впевнена йому для цього нічого не шкода
LudaSHS• 24 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та не дуже то він і розвернувся.
Ну я ж говорю, предвыборный популизм.
Куда подует - туда, ради рейтинга, побежит. Что в голове у Трампа не знает сам трамп, по ситуации
Seehund• 24 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...

автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Jave• 24 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
та самая• 24 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Falcon82• 24 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Ответ длята самая
Удалено администрацией...
Що ви… ту недавно вирахували, що на початку війни йому 38 років було. Так шо…. Такі як ви знають краще.
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Dumky• 24 апреля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
І де та вся зброя?Де результат?
А ми воюємо з рогатками?
Falcon82• 24 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Dumky• 24 апреля 2024
Ответ дляШеллар
То росія агент США? Все це задля того щоб їх збагатити🤯
Ночка_темная• 24 апреля 2024
А ще цікаво, що після першого голосування зразу декілька європейських країн оголосили про нові пакети воєнної допомоги, а до того затишшя було, видно допомога США мотивувала.
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 24 апреля 2024
Ответ дляНочка_темная
Можливо. Британія додатково сьогодні виділили 500 млн фунтів. Загальна допомога від них на 24 рік більше 3 млрд $