Дикая Роза• 24 апреля 2024
Львів (потяг) - аеропорт
Дівчат, який найпростіший шліх до аеропорту (Краків, Люблин чи який краще?), ну і звісно найдешевший?
поділіться досвідом своїм, будь ласка
в пріоритеті потяг, автобуси то не моє, ну може десь мінімальний доїзд ще можна
поділіться досвідом своїм, будь ласка
Дикая Роза
• 24 апреля 2024
Ответ дляЧавонадо
Львів-Перемишль-Краків
до Перемишля на 715 напевно краще і потім з Перемишля до Кракова на потязі 1022 чи автобус?
Дикая Роза
• 24 апреля 2024
Ответ дляO-Yumi
Мені в Варшаву зручно. Є потяг Львів-Рава-Руська-Варшава
можливо підкажете номер, бо шось не можу знайти
Тракторні війська• 24 апреля 2024
Я їхала поїздом до Хелма, там година потягом до Любліна аеропорту.
Файно Замало• 24 апреля 2024
Ось потяг Львів -Варшава, на нього треба купувати 2 квитки, бо пересадка в Рава-Руській. Квитки дивитись і купувати в застосунку укрзалізниці здається за 20 днів до відправлення з´являються
ВундерКИНГ• 24 апреля 2024
Ответ дляO-Yumi
Ось.
Я так розумію, що то з пересадкою? Теж цікавилася ним.
Вже побачила.
Тракторні війська• 24 апреля 2024
Ответ дляO-Yumi
Зі Львова до Хелма не зручно
Чому? До Рави далі до Любліна. На годину довше ніж Львів Пшемишль Краков. Як варіант можна розглядати.
Люблю джаз• 24 апреля 2024
Ответ дляДикая Роза
Все потягом
Люблю джаз• 24 апреля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Вже побачила.
Там проблема не в пересадці, а в то у, що потяг там жахливий, як наші електрички, а їхати цілий день, може вже замінили, але як запустили, будо купа скарг, наприклад, що на весь потяг працювало дві вбиральні, люди по 2 години чекали
Люблю джаз• 24 апреля 2024
Ответ дляO-Yumi
Так. Він дуже зручний - проводники пересаджують з потяга на потяг і супроводжують всю поїздку
А вин ним їхали, давно?
Дикая Роза
• 24 апреля 2024
Ответ дляO-Yumi
Так, їхала тиждень тому з Варшави до Львова. Поїзд старенький, але нормально. Кажуть, що скоро буде новий потяг курсувати
місця там же сидячі? чи там де ото по три - то три полички
Люблю джаз• 24 апреля 2024
Ответ дляO-Yumi
Фото,часом, не зробили?