Київ. Школа #253. Відгуки.

Дівчата, дитина в цьому році йде в 5 клас, вияснили, що по прописці йдемо в #253. Потрібні відгуки, як школа, які вчителі, рівень знань, чи не цькують дітей, також цікавить тема булінга. Харчування не дуже цікавить, бо дитина нічого окрім домашнього не їсть, тож будемо давати з собою.
Дякую.
Можу брикнути 24 апреля в 12:39
Вітаю. В мене син навчається в цій школі. 6 клас.
Булінг, то це більше до класного керівника. Як він проводить бесіди зі своїми учнями.
В мене син, то дівчата більш задіристі, ще з початкової школи це
Як у всіх школах, є різні діти.
Директор школи, дуже гарна людина!
Рівень знань середній, нікого не тягнуть за вуха
При переході у, вже сформований клас, можуть бути складності з адаптацією.
автор Верочка 100% 24 апреля в 12:41
Ответ дляМожу брикнути
Вітаю. В мене син навчається в цій школі. 6 клас.
Булінг, то це більше до класного керівника. Як він проводить бесіди зі своїми учнями.
В мене син, то дівчата більш задіристі, ще з початкової школи це
Як у всіх школах, є різні діти.
Директор школи, дуже гарна людина!
Рівень знань середній, нікого не тягнуть за вуха
При переході у, вже сформований клас, можуть бути складності з адаптацією.
Дякую. Адаптація. Так, я це розумію, але сподіваюсь на краще. Скільки дітей в класі в середньому?
Можу брикнути 24 апреля в 12:43
Ответ дляВерочка 100%
Дякую. Адаптація. Так, я це розумію, але сподіваюсь на краще. Скільки дітей в класі в середньому?
В середньому до 27. Класи набрані ще з початкової школи. Хоча до нас тех прийшли новенькі, і пішли (бо зараз за кордоном).
Можу брикнути 24 апреля в 12:45
Ответ дляВерочка 100%
Дякую. Адаптація. Так, я це розумію, але сподіваюсь на краще. Скільки дітей в класі в середньому?
Школа закрита в учбові часи, випускають тільки з дозволу класного керівника, або після уроків (треба писати заяву що дитина сама буде ходити додому). Коли тривога, то всі в укритті, нікого не відпускають, тільки якщо батьки самостійно прийдуть і заберуть.
автор Верочка 100% 24 апреля в 12:46
Ответ дляМожу брикнути
В середньому до 27. Класи набрані ще з початкової школи. Хоча до нас тех прийшли новенькі, і пішли (бо зараз за кордоном).
Зрозуміло. А як з укриттям, коли повітряна тривога?
Можу брикнути 24 апреля в 12:49
Ответ дляВерочка 100%
Зрозуміло. А як з укриттям, коли повітряна тривога?
Написала вище. Є укриття, але воно на обмежену кількість людей. Там є столи, можуть проводити уроки. Тому навчання по змінне. Тобто перші два уроки онлайн, потім у школу, через тиждень онлайн всі уроки, чередують. Як буде наступного року невідомо
автор Верочка 100% 24 апреля в 12:52
Якись дивний розклад, а як бути якщо в цей час на роботі треба бути , хоча це більш риторичне питання...
автор Верочка 100% 24 апреля в 12:53
А з собою їду можна давати чи в школі є буфет?
автор Верочка 100% 24 апреля в 13:17
І ще питання, які іноземні вчать?