Натяжний потолок і карніз- що спочатку роблять? Вам подобається коли карніз

Ховається і не видно звідки починається тюль?
Чи повісити карниз до потолка і не морочити голову
Не прохожу мимо 24 апреля в 18:43
Прихований карниз роблять потолочничи. Меня подобається коли його не видно, у мене так. Але так забирається більше висоьи під натяжну стелю.
Несу добро людям 24 апреля в 18:43
Спочатку стеля, потім карниз. Але треба залишити під карниз місце. Відступити 15-20см (припустимо) від стіни з вікном, і тоді ставити кріплення для стелі
автор Крижана бурулька 24 апреля в 18:44
Ответ дляНесу добро людям
Спочатку стеля, потім карниз. Але треба залишити під карниз місце. Відступити 15-20см (припустимо) від стіни з вікном, і тоді ставити кріплення для стелі
А там треба штукатурити тей кусочок потолка який йде під карниз?
Несу добро людям 24 апреля в 18:45
Ответ дляКрижана бурулька
А там треба штукатурити тей кусочок потолка який йде під карниз?
Мені штукатурили наче.
автор Крижана бурулька 24 апреля в 18:45
Ответ дляНесу добро людям
Спочатку стеля, потім карниз. Але треба залишити під карниз місце. Відступити 15-20см (припустимо) від стіни з вікном, і тоді ставити кріплення для стелі
Блін дівчата
Це щось дуже важко
Це може завчасно купити той карниз?
Але ж треба вгадати як буде падати тюль, щоб він не бився об батарею
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 24 апреля в 18:46
Ответ дляКрижана бурулька
Блін дівчата
Це щось дуже важко
Це може завчасно купити той карниз?
Але ж треба вгадати як буде падати тюль, щоб він не бився об батарею
Конечно купить карниз, натянут они потолок и прикрепят его. А потом играться с тюлью
автор Крижана бурулька 24 апреля в 18:47
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Конечно купить карниз, натянут они потолок и прикрепят его. А потом играться с тюлью
А який має бути карниз? Той дешевий білий пластиковий?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 24 апреля в 18:49
Ответ дляКрижана бурулька
А який має бути карниз? Той дешевий білий пластиковий?
Та я откуда знаю, какой вам нужен. Оги разные по цене. Называется потолочный
сама себе прекрасная 24 апреля в 18:50
Мені не подобається, наче на картонну коробку накинули платок
Несу добро людям 24 апреля в 18:50
Ответ дляКрижана бурулька
Блін дівчата
Це щось дуже важко
Це може завчасно купити той карниз?
Але ж треба вгадати як буде падати тюль, щоб він не бився об батарею
Купіть карниз, покладіть на підлогу під вікном і порухайте його зрозумієте куди будуть штори звисати. І на скільки карниз треба буде підсунути-відсунути від вікна, що б відстань від вікна до штори Вас влаштовувала. Зробіть заміри відступу, покажіть тим, хто буде робити стелю карниз та то, яка далеко він має буди від стіни з вікном
Несу добро людям 24 апреля в 18:54
Ответ дляКрижана бурулька
А який має бути карниз? Той дешевий білий пластиковий?
Хочете що б нормально служив - беріть нормальний. У мене вдома пластик, але не дешевий. І гачки теж не з самих дешевих.
На орендованій в одній кімнаті металевий потолочний, то капець, чи гачки коряві там, чи сам карниз, штора ледь по ньому совається..
автор Крижана бурулька 24 апреля в 19:09
Ответ дляНесу добро людям
Купіть карниз, покладіть на підлогу під вікном і порухайте його зрозумієте куди будуть штори звисати. І на скільки карниз треба буде підсунути-відсунути від вікна, що б відстань від вікна до штори Вас влаштовувала. Зробіть заміри відступу, покажіть тим, хто буде робити стелю карниз та то, яка далеко він має буди від стіни з вікном
Це взагалі зараз гарно ?
Несу добро людям 24 апреля в 19:11
Ответ дляКрижана бурулька
Це взагалі зараз гарно ?
Я за модою не женуся, тому я не в курсі що зараз гарно.
Мені подобається. А як іншим не подобається.. то я ж не у них вдома таке повісила
Анчо Ус 24 апреля в 19:45
Нам робили одночасно зі стелею, все їхнє, самостійно нічого не купували. Запропонували різні варіанти карнизів, ціна теж була різна