Пишущаяся• 24 апреля 2024

Саротен(амітриптилін)

Дівчата підкажіть будьласка панічно боюся почати пити,боюся щоб не було галюцинацій,манії,суїцидальних думок і поведінки прочитала інструкцію,плачу просто так боюся починати пити
Галюцинації і то все що назвала для мене найстрашніше
Можливо хтось приймав підкажіть як ви себе почували
САМ_ТАКОЙ• 24 апреля 2024
Все індивідуально. Мені не підійшов цей препарат.

Бабульція• 24 апреля 2024
Зараз є набагато сучасніші препарати, які не мають таких побічок. У мене був тремор, сухість у роті і страшенна сонливість від цього АД
САМ_ТАКОЙ• 24 апреля 2024
Ответ дляБабульція
А в мене навпаки почалися зі сном проблеми і в голові ніби якийсь дурман. Але то було дуже давно.
автор Пишущаяся • 24 апреля 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Як саме не підійшов?
САМ_ТАКОЙ• 24 апреля 2024
Ответ дляПишущаяся
Як саме не підійшов?
Почалися проблеми зі сном, в голові ніби затуманилось. Тай самопочуття після прийому було якесь погане, ніби мало полегшать, а стало навпаки. Давно приймала цей препарат.