Відчай.. здоровя розсипається..

Букет хвороб, як думаєте можливе прокляття?
Проблеми зі щитовидкою, приймаю гормони, від них погано. жахливі болі в ногах, бігаю по лікарям, ліки не допомагають, опущені органи, операцію вже робила, знову потрібно ( секс не можливий). Проблеми не вирішуються, які є інші способи окрім лікарів? Просто у відчаї.
Планшетница 24 апреля в 21:15
Сколько вам лет?
Доктор Хаос 24 апреля в 21:15
Проблеми з щитовидною і опущення органів зараз прекрасно коригуються і не впливають на якість життя. Може у вас проблеми з психологічним станом, особистим життям і тому таке сприйняття?
Сижу_и_плачу 24 апреля в 21:16
работать лучшее лекарство
7 бед один ответ
8 1
Губи до вух 24 апреля в 21:16
Ну как вариант - минимизировать походы по врачам, поменять образ жизни и искать самостоятельно причину проблем, а не залечивать их. Это поможет избавиться от болезней, но это очень тяжелый труд.
автор Сусідка знизу 24 апреля в 21:17
Ответ дляДоктор Хаос
Проблеми з щитовидною і опущення органів зараз прекрасно коригуються і не впливають на якість життя. Може у вас проблеми з психологічним станом, особистим життям і тому таке сприйняття?
В мене не коригуються. Від гормонів мені погано, а перестати пити із не можна. Операцію вже робили, потрібно знову, це не прекрасно коригується((( знову під наркоз лягати, а потім знову і знову
Неместная Я 24 апреля в 21:17
Іноді дуже непаганий варіант - змінити лікаря. Якщо щось не те через прийом гормонів, то, може, дозу треба іншу?
БезВзяток 24 апреля в 21:17
Проблемы с щитовидной начинаются с проблем с нервной системой.
Начните с похода к психиатру, а там может и все остальное подтянется и станет лучше.
Доктор Хаос 24 апреля в 21:19
Ответ дляСусідка знизу
В мене не коригуються. Від гормонів мені погано, а перестати пити із не можна. Операцію вже робили, потрібно знову, це не прекрасно коригується((( знову під наркоз лягати, а потім знову і знову
Зверніться до іншого лікаря і правильно підберіть гормони. Сучасні наркози не мають ніяких віддалених наслідків, операція проста
автор Сусідка знизу 24 апреля в 21:18
Ответ дляГуби до вух
Ну как вариант - минимизировать походы по врачам, поменять образ жизни и искать самостоятельно причину проблем, а не залечивать их. Это поможет избавиться от болезней, но это очень тяжелый труд.
Я не можу самостійно знайти, багато літератури прочитала, багато таблеток пропила, я не знаю як вилікуватись, тому і відчай(((
автор Сусідка знизу 24 апреля в 21:19
Ответ дляДоктор Хаос
Зверніться до іншого лікаря і правильно підберіть гормони. Сучасні наркози не мають ніяких віддалених наслідків, операція проста
Ви робили? Я робила 3 роки тому, тяжко відходила(
Лиса Патрикевна 24 апреля в 21:19
Ответ дляСусідка знизу
Я не можу самостійно знайти, багато літератури прочитала, багато таблеток пропила, я не знаю як вилікуватись, тому і відчай(((
А что пьете и сколько
Доктор Хаос 24 апреля в 21:19
Ответ дляСусідка знизу
Ви робили? Я робила 3 роки тому, тяжко відходила(
Так, було декілька наркозів. Знову ж таки ,важливо вибирати хорошого лікаря
Губи до вух 24 апреля в 21:20
Ответ дляСусідка знизу
Я не можу самостійно знайти, багато літератури прочитала, багато таблеток пропила, я не знаю як вилікуватись, тому і відчай(((
Что то Вы не то читаете. Значит ищите другого врача, идете к семейному, берете направление к узкому специалисту - и вперед, можно хоть всех врачей города бесплатных обойти и найти своего.
Спасу мир 24 апреля в 21:20
Просто обійму Вас…
3 1
автор Сусідка знизу 24 апреля в 21:21
Ответ дляЛиса Патрикевна
А что пьете и сколько
П’ю л-тироксин по щитовидці, а по ногам вже що не пила, курси знеболюючих постійно, і всі не працюють, уколи робили, все повертається, причину лікарі не можуть назвати, лише обіцяють, що все пройде з новими ліками (не проходить). З приводу опущення, то гінеколог вітаміни виписувала, але вже той курс закінчила
Запасная спина 24 апреля в 21:22
Тобто вітаміни? Ви серйозно...яка вага у вас?
автор Сусідка знизу 24 апреля в 21:23
Ответ дляГуби до вух
Что то Вы не то читаете. Значит ищите другого врача, идете к семейному, берете направление к узкому специалисту - и вперед, можно хоть всех врачей города бесплатных обойти и найти своего.
Я була у найдорожчих лікарів, на жаль, навіть вони не розуміють що з цим робити, тому і подумала, може дійсно яке прокляття
Лиса Патрикевна 24 апреля в 21:23
Ответ дляСусідка знизу
П’ю л-тироксин по щитовидці, а по ногам вже що не пила, курси знеболюючих постійно, і всі не працюють, уколи робили, все повертається, причину лікарі не можуть назвати, лише обіцяють, що все пройде з новими ліками (не проходить). З приводу опущення, то гінеколог вітаміни виписувала, але вже той курс закінчила
І скільки зараз у вас ТТГ? Від правильно підібраної дози не може бути погано..
So_so 24 апреля в 21:23
Ответ дляСусідка знизу
П’ю л-тироксин по щитовидці, а по ногам вже що не пила, курси знеболюючих постійно, і всі не працюють, уколи робили, все повертається, причину лікарі не можуть назвати, лише обіцяють, що все пройде з новими ліками (не проходить). З приводу опущення, то гінеколог вітаміни виписувала, але вже той курс закінчила
А высокий ттг у Вас до этого был? У меня дочке врач снизил ттг йосеном. Говорил, если не получится, то к йосену добавим 25мг тироксина и будем смотреть. А в Киеве даже не вникая, сразу 50мг.
автор Сусідка знизу 24 апреля в 21:24
Ответ дляЗапасная спина
Тобто вітаміни? Ви серйозно...яка вага у вас?
Вона виписувала, так. Вага 44, зріст 168, я дуже худа
Доктор Хаос 24 апреля в 21:25
Ответ дляСусідка знизу
Я була у найдорожчих лікарів, на жаль, навіть вони не розуміють що з цим робити, тому і подумала, може дійсно яке прокляття
До хороших йдіть , а не найдорожчих
ВерСаСе 24 апреля в 21:25
Пока вы не измените отношение к себе, жизни, своим болезням, не научитесь прислушиваться к своему телу, не поймёте, что ваше здоровье нужно вам, а не врачам, увы...
Блиск думки 24 апреля в 21:26
Ответ дляСусідка знизу
Вона виписувала, так. Вага 44, зріст 168, я дуже худа
Вам треба трохи поправитися, щоб органи піднялися! Так може бути що хтось добра не бажає! Я стала хворіти коли не бажали(((з якого міста ви?
Доктор Хаос 24 апреля в 21:26
Ответ дляСусідка знизу
Вона виписувала, так. Вага 44, зріст 168, я дуже худа
Нормальна вага , ви знову собі проблеми приписуєте
автор Сусідка знизу 24 апреля в 21:26
Ответ дляЛиса Патрикевна
І скільки зараз у вас ТТГ? Від правильно підібраної дози не може бути погано..
3,5. Можливо це щось інше, я не знаю що думати і до кого йти. Сподівалась тут будуть історії людей, які іншими способами вилікувались, я багато кого вже обійшла і стільки грошей спустила
So_so 24 апреля в 21:26
Ответ дляСусідка знизу
П’ю л-тироксин по щитовидці, а по ногам вже що не пила, курси знеболюючих постійно, і всі не працюють, уколи робили, все повертається, причину лікарі не можуть назвати, лише обіцяють, що все пройде з новими ліками (не проходить). З приводу опущення, то гінеколог вітаміни виписувала, але вже той курс закінчила
Витамины от опущения чего? Стенок влагалища?
автор Сусідка знизу 24 апреля в 21:27
Ответ дляSo_so
А высокий ттг у Вас до этого был? У меня дочке врач снизил ттг йосеном. Говорил, если не получится, то к йосену добавим 25мг тироксина и будем смотреть. А в Киеве даже не вникая, сразу 50мг.
18 був, вона одразу назначила гормони. А у вашої дочки який був? Вдалося знизити йосеном?
Лиса Патрикевна 24 апреля в 21:27
Ответ дляСусідка знизу
Вона виписувала, так. Вага 44, зріст 168, я дуже худа
Так у вас гипертериоз?
So_so 24 апреля в 21:28
Ответ дляСусідка знизу
18 був, вона одразу назначила гормони. А у вашої дочки який був? Вдалося знизити йосеном?
5 с чем-то был
Блиск думки 24 апреля в 21:28
Ответ дляСусідка знизу
3,5. Можливо це щось інше, я не знаю що думати і до кого йти. Сподівалась тут будуть історії людей, які іншими способами вилікувались, я багато кого вже обійшла і стільки грошей спустила
3,5??? Серьйозно? Навіщо гормони? 4,8 був знизився до 3,3. Виписали на місяць лапчатку альбу та на 3 місяців йосен йод + селен. Але якщо у вас операція там була тоді зрозуміло