Чтооооооооооо?• 24 апреля 2024

блюющие булимички, Вам не жалко денег потраченных на еду?

наверно в нищих семьях не блюют же?
ШанельКуКу• 24 апреля 2024
Ну так… і шизофреніки у ніщіх не народжуються, і аутисти, і з іншими псих захворюваннями.
Тільки у багатих
БезникаЯ• 24 апреля 2024
А тебе то чё
Зубная фея• 24 апреля 2024
А наркоманам не жалко денег, потраченных на дозы? А алкашам на бухло?
Анчо Ус• 24 апреля 2024
Про зуби не згадали. Ото де грошей шкода.
ЕлькиПальки• 24 апреля 2024
О, квартал 95 пошуткувать виліз. Чи ви до них на кастинг готуєтесь? Бо не може ж людина так гидко знущатись з чужої біди за просто так.
ГендиреХтор• 24 апреля 2024
Ви прибацько, авторе. Вибачте, але над бідою насміхатися тільки такий може
Не люблю натовп• 24 апреля 2024
Много блогеров миллионников этим болеют и ниче, богатеют за счет подписчиков.
Та легко!• 24 апреля 2024
У моей дочки гтр и ОКР, в спокойной любящей семье, и хороших доверительных отношениях.
автор Чтооооооооооо? • 24 апреля 2024
Ответ дляГендиреХтор
я не насміхаюся. я дрсліджую цю тему. і в бідних сімях тупо товсті люди якщо жруть. блюють по моїм спостереженням лише ті в кого дстаток не нижче середнього
автор Чтооооооооооо? • 24 апреля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
де знущання? просто я опитала 200 дівчат булісічок - усі не з бідних сімей. не всі багатіі, але в основному там хоча б середній достаток
ЕлькиПальки• 24 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Молодець. Кастинг пройдено. Отак просто.
Гарнюнька• 24 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Исследуете в качестве кого?