Як вам така постанова, паспорти

Уряд заборонив видавати паспорт громадянина України чи закордонний паспорт українським чоловікам за кордоном віком від 18 до 60 років. Тепер ці документи вони зможуть отримати лише у територіальному органі чи територіальному підрозділі міграційної служби.
Джерело: постанова Кабміну, МЗС України
Дослівно: "Отримання паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянином України чоловічої статі віком від 18 до 60 років здійснюється у територіальному органі/територіальному підрозділі ДМС.
Пересилання таких паспортів до відокремленого підрозділу або закордонної дипломатичної установи України для організації їх видачі не здійснюється".
Деталі: Проте ці вимоги не стосуються українських чоловіків (18-60 рр.), які мають право на перетин кордону під час воєнного стану.
В МЗС України зазначили, що підприємство ДП "Документ", яке виготовляє документи для українців, "не входить до сфери управління МЗС".
6 1 1
автор Барбітта 24 апреля в 23:34
У відомстві наголосили, що постанова Кабміну стосується змін видачі паспортів, які оформлюються ДМС України за заявами, отриманими ДП ’Документ’: ’ДП ’Документ’ не є частиною системи МЗС, дипломатичної чи консульської служби. Це окреме державне підприємство, що входить до сфери управління Державної міграційної служби України’.
Водночас порядок роботи консульської служби МЗС України залишиться без змін.
Зокрема, консульські послуги надаються громадянам України в посольствах, генеральних консульствах і консульствах України.
успокойте_Меня 24 апреля в 23:35
Пофіг якось, ми вдома.
17 4
Сладко-соленая 24 апреля в 23:35
А посмотреть темы на форуме, прежде чем создавать свою, не судьба?
Семицветка 24 апреля в 23:35
Капец. Вы прикалываетесь? Заспамили всю ленту
АяВсёЗнаю 24 апреля в 23:36
Вообще пофиг. Их проблемы
Kidstaff Bot 24 апреля в 23:36
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
marata 24 апреля в 23:37
Звірять дані й отримають послуги. В чому проблема?
7 3
Kate AGO 24 апреля в 23:40
Ответ дляуспокойте_Меня
Пофіг якось, ми вдома.
Теж вдома. Все рівно, бо тут всіх присують, я за це переживаю, а не за тих хто виїхав. Ті щось вигадають. Виїхали за гроші і там лишаться за гроші.
9 2
Piracanta 24 апреля в 23:39
24 февраля 2022 года тем про войну было меньше, чем за сегодня про эти паспорта.
10 1 1
ТайТаке 24 апреля в 23:44
Ответ дляБарбітта
У відомстві наголосили, що постанова Кабміну стосується змін видачі паспортів, які оформлюються ДМС України за заявами, отриманими ДП ’Документ’: ’ДП ’Документ’ не є частиною системи МЗС, дипломатичної чи консульської служби. Це окреме державне підприємство, що входить до сфери управління Державної міграційної служби України’.
Водночас порядок роботи консульської служби МЗС України залишиться без змін.
Зокрема, консульські послуги надаються громадянам України в посольствах, генеральних консульствах і консульствах України.
Тема в топе
Kidstaff Bot 24 апреля в 23:44
Ця тема дублює вже існуюче обговорення.
Основне обговорення відбувається тут https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3526224
З повагою, Команда Kidstaff