forumchanka• 24 апреля 2024

путька виділив на"майдан 3"1,5 міліарда дол.

лох https://24tv.ua/ru/budet-li-legitimnyj-zelenskij-p...
автор forumchanka • 24 апреля 2024
послєдній шанс..

liss• 24 апреля 2024
Не верю )))
РойЛеля• 24 апреля 2024
От же ж озабочене
bolidd• 24 апреля 2024
А хуйло б могло і не виділяти, зелені і так на критичній точці свого ідіотизму
vihola• 24 апреля 2024
Ті на кого хуйло покладає надії, принципово не майданять. Сам їх так навчив, що майдан зло.
DarkBlueSea• 24 апреля 2024
Какой ещё майдан? Мужики не придут 💯)))
lecaa• 24 апреля 2024
опять медведчику кармані набивает? эх., ничему не учится
Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Та стараются.тужатся.разгоняют
Некоторые
Дальше пока честно искать лень))))
Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Ответ для vihola
Так они сутками других уговаривают
Попы гапоны ))))

DarkBlueSea• 24 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Та стараются.тужатся.разгоняют
Некоторые
Дальше пока честно искать лень))))
Какие жалкие потуги у маргариты
liss• 24 апреля 2024
Ответ дляbolidd
😹😹…
Донаты с зарубежа зарезали законопроектом ))
Назад никто не вернется так же из за законом ..
так никто не старается ))
liss• 24 апреля 2024
Ответ дляDarkBlueSea
Какой ещё майдан? Мужики не придут 💯)))
Там бусики будут 😹
vihola• 24 апреля 2024
Ответ дляlecaa
Думаєте, тутешнім какаяразніца навіть по 1000 грн не перепаде? хоч разок в АТБ сходити, економіку підняти на парашенські інвестиції.
Розбійник• 24 апреля 2024
Удалено администрацией...
lecaa• 24 апреля 2024
Ответ для vihola
та кому та тысяча нужна сейчас? И стоять под бомбежками и жить в палатках на Майдане?Хай у себя в Орске миллионы тратит.
vihola• 24 апреля 2024
Ответ дляlecaa
Орки потерплять, їм не горить. Ітак жили на смітнику.
PinkyPink• 24 апреля 2024
А де гроші дають?
P.S. Моїм родичам колись гроші запропонували за голос на виборах за Яника. Вони гроші взяли, але проголосували за Ющенка 😁 тут так само можна, кому пропонують - бабки беріть і донатьте на ЗСУ))
samataka• 24 апреля 2024
Тобто зараз, якщо люди на Майдан вийдуть, то наші керманичі скажуть, що то путін? Видно підгорає вже
annanas• 24 апреля 2024
Пфф пустая трата денег, у Зе это получается бесплатно

Розбійник• 24 апреля 2024
Ответ дляsamataka
Нажаль нічкого майдану не буде.
Хоч це щелене чио якось прибрати треба, але воно гірше за яника триматись буде. Бо знає що попереду тюрма
Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Ответ для vihola
’Як не згорить.то втопиться’(с)
))))
Life-game• 24 апреля 2024
А зачем деньги выделять, вроде ж он не легетимный уже скоро?
Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Ответ дляsamataka
Когда выходите?
Хоть сообщите.а то тут который месяц все разрозненно других подбивают .а сами из-за штор только готовы подсматривать да ручонки потирать))))
samataka• 24 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Когда выходите?
Я нікого ні до чого не закликаю, але люди мають розуміти, що відбувається такі вкиди, коли суспільство уже втомилося від клоунади і будь які нові ´закони´ піднімуть людей. Звичайно або попередники винуваті або путін, а війна все спише
GIJane• 24 апреля 2024
Не можна із букв РСНПЗД скласти слово Майдан), вибачте
Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Ответ дляsamataka
Та шо ж ти будешь делать
Опять ’ни украсть ни покараулить!’(с)
Скажена Бджілка• 24 апреля 2024
Ответ дляbolidd
okogteva• 24 апреля 2024
Майдан - це не про гроші. Ті, хто пише так зневажливо, не зважаючи на криваву війну, так нічого і не зрозуміли. Не бійтесь, не буде Майдану, ті, хто могли б вийти, зараз або воюють, або полягли. А інші не вийдуть ні за які гроші
Говорилка• 25 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
послєдній шанс..
Надо соглашаться! Бабосы возьмём на Майдан, а пустим на дроны
RaminaSonne• 25 апреля 2024
Ответ дляsamataka
Ну звісно, он як ботва типу маньки і бздо стараються. Будь-яка думка, що суперечить лінії телемарафону - це, звісно, путін, егеж.