Крошка Енот• 25 апреля 2024
Шукаю хірурга Київ
Необхідна консультація і можливо операція на жовчному міхурі.
Була в сімейного лікаря, дали направлення до хірурга. Але не сказали як записатися до нього, зрозуміла що можно до будь-якого, але як? І чи є зараз в нас безкоштовні операції? Будь ласка, потрібна будь-яка інформація
100pudov• 25 апреля 2024
На сайты НСЗУ можна уточнити, там телефон для довідок де отримати безкоштовні послуги за направленням