25 апреля в 11:04

На автобусі в Італію хто їхав?

Дівчата дуже важко їхати в Італію(Ріміні) на автобусі?
Можливо якісь поради є щоб легше перенести дорогу.
Бабо-лебідка 25 апреля в 11:05
путешествую на автобусе по Европе, мне не тяжело
подушку под голову, легкий маленький плед
зарядка, павер, книга - что у вас по интересам
Ноги отекают у меня, это проблема в дороге
Обнемашечка 25 апреля в 11:08
Пледик візьміть невеличкий.
Шалена красуня 25 апреля в 11:08
Взагалі не важко. Їздила і спринтером і великим автобусом. Мені краще спринтером, бо коли великий автобус то багато людей то туалет, то кава, то сигарети. Але кордон краще великим проходити.
Ну ниче се 25 апреля в 11:08
Іхала зі Львову в Неаполь. Важко, тому що спати сидячи не можу. А в іншому все не так і погано було, як я собі уявляла. Із лайфхаків: якщо ще по Україні довго їхати, то краще потягом максимально близько до кордону і там уже на автобус.
автор Матраскин Брат 25 апреля в 11:08
Ответ дляБабо-лебідка
путешествую на автобусе по Европе, мне не тяжело
подушку под голову, легкий маленький плед
зарядка, павер, книга - что у вас по интересам
Ноги отекают у меня, это проблема в дороге
І в мене набрякають ноги(
Буде теж проблемою
Апофиозная 25 апреля в 11:10
А не проще через Польшу, Румынию, Молдавию поездом и на самолёт?
Все таки ехать не 24 часа
Я пару раз с Польши в Киев на автобусе ехала- один раз с Кракове, доругой раз Катовице ( просто в те города у меня прибытие на самолёте было)- я думала, что моя дупця станет плоской . Спать нормально не могу. Хотя дочь моя 20 лет - ей было даже очень интересно
Шалена красуня 25 апреля в 11:10
Ответ дляМатраскин Брат
І в мене набрякають ноги(
Буде теж проблемою
Легке взуття, менше пити солодких напоїв в дорозі, ноги можна на сумку або рюкзак поставити, щоб вище стояли. Якщо зараз ідете, то немає ще такої жари, то взагалі легко перенесете.
Апофиозная 25 апреля в 11:10
Ответ дляНу ниче се
Іхала зі Львову в Неаполь. Важко, тому що спати сидячи не можу. А в іншому все не так і погано було, як я собі уявляла. Із лайфхаків: якщо ще по Україні довго їхати, то краще потягом максимально близько до кордону і там уже на автобус.
Як варіант
Love_Love_Love_ 25 апреля в 11:11
Ответ дляМатраскин Брат
І в мене набрякають ноги(
Буде теж проблемою
А нашо вам автобусом?
Бесконечность-не предел 25 апреля в 11:15
мене це в червні чекає скорше за все - не можу підібрати квиток на літак за притомні гроші і зі зручним часом для вильоту. ну що сказати - треба перетерпіти, буде безсонна ніч і набрякші ноги.
Стефка 25 апреля в 11:15
Ответ дляМатраскин Брат
І в мене набрякають ноги(
Буде теж проблемою
У всех так, больше, меньше Нижние полые вены страдают от долгой сидячей позы. Гольфы с профилактической компрессией немного помогут. Я беру пару надувных подушек. Одну надуваю на шею, одну очень слабо надутую под (ну не под попу а под выемку на спине или под бок) чтобы выемки сиденья компенсировать. В-общем увидите. Плед, большой шарф. Но вообще да, не очень. И спать сидя так себе. Нг вариантов то не особо - лежачего поезда же нет, самолеты не летают.
Organic 25 апреля в 11:16
Ответ дляLove_Love_Love_
А нашо вам автобусом?
Бо дешевше може , ні?
Love_Love_Love_ 25 апреля в 11:18
Ответ дляOrganic
Бо дешевше може , ні?
Навряд
Organic 25 апреля в 11:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Навряд
Чомусь моя кума, тітка рідня їздять автобусом, таки дешевше автобусом.
Love_Love_Love_ 25 апреля в 11:22
Ответ дляOrganic
Чомусь моя кума, тітка рідня їздять автобусом, таки дешевше автобусом.
Те що ваша кума їздить автобусом не значить що дешевше автобусом🤷‍♀️
3 2
Бесконечность-не предел 25 апреля в 11:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Навряд
в сезон авіабілети дорогі. а ще треба дістатися до аеропорта, а потім з-за кордону.
автор Матраскин Брат 25 апреля в 11:24
Ответ дляOrganic
Бо дешевше може , ні?
Їдемо з командою сина.
Тому так
Organic 25 апреля в 11:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Те що ваша кума їздить автобусом не значить що дешевше автобусом🤷‍♀️
Ну вам з Сан-Франциско видніше😏
Love_Love_Love_ 25 апреля в 11:29
Ответ дляOrganic
Ну вам з Сан-Франциско видніше😏
До чого цей брєд?
3 3
Мстящий за Зайца 25 апреля в 11:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Навряд
Если лететь без багажа, то авиа выходит дешевле
Если взять чемодан 20+ кг, разница между авиа и автобусом будет около 100-150$. И в случае авиа еще нужно прибавить стоимость дороги до аэропорта. На автобус во Львове сели, в Римини вышли, никаких дополнительных расходов.
Мстящий за Зайца 25 апреля в 11:50
Автор, если сильно отекают ноги, то как вариант можно взять такой надувной пуф.
Ну и как вам выше писали - плед, туристическую подушку для шеи, тёплые носки, чтобы на ночь можно было снять обувь. Воду, снеки, какую-то легкую еду.
Туфли в чешуе 25 апреля в 12:08
Ох, тоже раздумываю над поездкой Киев-Венеция и побаиваюсь выживу ли задавала подобные вопросы тут и многие девушки ездят и довольны
Gleva 26 апреля в 09:28
Ответ дляТуфли в чешуе
Ох, тоже раздумываю над поездкой Киев-Венеция и побаиваюсь выживу ли задавала подобные вопросы тут и многие девушки ездят и довольны
Я в Венецію такий собі маршрут налаштувала
Київ-Мукачево, Мукачево-Будапешт - потяг. Прибуває після 19 год
о 23-30 є нічний фліксбас до Венеції
І по грошам нормально виходить
Туфли в чешуе 26 апреля в 09:40
Ответ дляGleva
Я в Венецію такий собі маршрут налаштувала
Київ-Мукачево, Мукачево-Будапешт - потяг. Прибуває після 19 год
о 23-30 є нічний фліксбас до Венеції
І по грошам нормально виходить
Два поезда и автобус у вас дешевле чем прямой фликсбас Киев - Венеция? А по времени?
Gleva 26 апреля в 10:33
Ответ дляТуфли в чешуе
Два поезда и автобус у вас дешевле чем прямой фликсбас Киев - Венеция? А по времени?
А скільки коштує прямий фліксбас до Венеції? Я такий маршрут прокладала, тому що більше 15 годин в автобусі мені дуже складно, ще й кордон з України на автобусі можна проходити довго
Gleva 26 апреля в 10:38
Ответ дляТуфли в чешуе
Два поезда и автобус у вас дешевле чем прямой фликсбас Киев - Венеция? А по времени?
Щось я не побачила прямого фліксбас до Венеції на сайті
Мій маршрут по грошам 700 грн до Мукачево, 800 грн до Будапешта і 1600 грн до Венеції
Туфли в чешуе 26 апреля в 11:18
Ответ дляGleva
Щось я не побачила прямого фліксбас до Венеції на сайті
Мій маршрут по грошам 700 грн до Мукачево, 800 грн до Будапешта і 1600 грн до Венеції
Я дивилась там пишуть з пересадками , але я так розумію це просто зміна автобуса
Gleva 26 апреля в 14:26
Ответ дляТуфли в чешуе
Я дивилась там пишуть з пересадками , але я так розумію це просто зміна автобуса
Так зміна автобуса це і є пересадка, там інтервал близько 4 год. А якщо перший автобус запізниться, то на ту пересадку треба інший автобус вибивати з компанії