Железобетон• 25 апреля 2024

16річну доньку кинув хлопець.

Я вже відчуваю, що взагалі Алі психічно не витримую. Дуже важка за характером дитина. В минулому році почала зустрічатися з хорошим хлопцеві. Два дні тому він її кинув. Донька абтюзер як у родині, так і з хлопцем, через саме це він її і покинув. Дійшло до того, що вона вимагала аби він весь час проводив з нею, не дозволяла спілкуватися з друзями, їздити раз у місяць до мами, байдуже ставилася до його мрій, цілей та обставин. Він не витримав. І от тепер все це звалилося на мою голову ще в більш гіршому вигляді. Не хоче бути дома, погрожує поїхати. Зараз поїхала на квартиру до бабусі. Навчатися не хоче, займатися нічим не хоче, просто грає на нервах і емоціях всіх оточуючих. Коли з´явився хлопець, то я його прийняла, не критикувала, намагалася бути їм другом, з розумінням до усього ставилася. Але їй абсолютно все одно на мене, на мої почуття, переживання і здоров´я. Вона просто знущається, маніпулює, виводить на емоції. Коли обговорювали її стосунки і причини розриву, то сказала, що їй на всіх і все все одно, є тільки "а я хочу". Нема сил .. Вчора спілкувалася з її подругою, та теж їй намагалася донести, що так не можна ставитися до хлопця і оточуючих, але вона навіть подругу не слухає, нема жодних авторитетів у людини, є тільки Я і Я хочу. В мене вже настільки опустилися руки, що я вже мабуть втратила останню надію, що вона зміниться і змінить своє ставлення до людей. Довго списувала це на підлітковий вік, але з роками нічого не змінюється,стає лише гірше. Я не сплю ночами, мене всю колотить, а мені ще треба працювати і виховувати меншу дитину, а я відчуваю що втрачаю вже бажання жити. За допомогою до спеціаліста вона звертатися відмовляється, бо вважає, що в неї все норм, це з нами з оточуючими не все в порядку. Я вже думаю я не витримаю до її 18 років.І от що робити. Є надія, що така людина може змінитися, чи це вже все? Я в повнісінько у розпачі
Сало не люблю• 25 апреля 2024
Я така ж, як ваша донька. Лише Я, і Я хочу
Чоловік, мої діти і мама не в пріоритеті.
Зараз активно все перетягую для еміграції в країну в яку Я хочу. Хочу, щоб я, чоловік і діти виїхали з України назавжди, їм би і тут нормально було, а я ходжу і ненавиджу тут все і всіх

Интимная• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Так це вже третій,який кинув,і це за рік
ну значит ей нравятся эти качели

Капец, в 16 лет третий парень за год! Как скучно я живу
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
Авторе, а батька вона теж не слухає і теж зневажає як вас?
Батька вона взагалі не сприймає. Знає, що вона мені не байдужа, тому і монтаж мені нерви
Электричка• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
В тому то і справа, що я в принципі дуже вразлива людина,я навіть за сторонніх людей переживаю, а тут власна дитина, не можу бути байдужою
Можете. Вам не байдужою треба бути, а спокійною зовні. Не сліз, не криків. Тихо, спокійно, розсудливо
Твоя космішна• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Тому що погрожує то самогубством, то тим що десь поїде в невідомому напрямку, провокує на скандал. З їх слів вона кричала на хлопця, бо він спокійний і їх це бісило, бо так нудно...
І її всеж треба тримати в полі зору (
Allein74999• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Ничо, на втором десятке дело веселей пойдет.
муха в кедах• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
По существу если, вы можете озвучить свою позицию. Так скажем программу минимум ее финобеспечения. Если она аам мозг выносит, то вы не даете денег на то и то. Или обычное ее финансирование. Как-то так. Я так делаю-хамит, не моет посуду, не хочет убирать, ок. Обеспечение по минимуму. Обижается, но я сказала-сделала. Меньший-убирает, значит он получает подарок и деньги. Все говорю-почему и за что.
Кондуктор трамвая• 25 апреля 2024
А від вас вона чого хоче?Хлопця ж не повернете їй.Чи просто кишки мотає? Спитайте в неї чим ви можете їй допомогти в цій ситуації, може психолога організувати чи ще щось
Не думаю що 18 вам допоможе, мозок вона буде виносити так само і на погрози самогубства не скажете ж- типу це мене до 18!хвилювало, зараз роби що хочеш
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Нічого не зробите, тільки виставіть кордони і поясніть/напишить їй ваші вимоги. Бережіть себе, теж, друга дитина ,це все бачить і зростає на тому, що з мамою так можно себе поводити.
Друга дитина інша за характером, він взагалі чуйний і навіть зміну настрою відчуває, може пожаліти, підтримати. Але так і на нього це сильно впливає, нажаль

Электричка• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Добре, що ви це розумієте. Скажіть їй коротко та чітко: ти мені небайдужа, я готова тобі допомогати, підтримувати тебе, але за умови нормального людського спілкування та поваги.
Якщо буде вас провокувати, то обрубаєте розмову словами «я в такому тоні розмовляти не буду, продовжимо коли ти згадаєш як нормально спілкуватись».
Твоя космішна• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Мені вас шкода , бо розумію на власній шкірі .
Але не кидайте зовсім.
Може спробувати до спеціаліста звернутися ?
Тільки разом .
Аноним с кешбеком• 25 апреля 2024
Автор, знайдіть тест на межовий розлад особистості, думаю ви знайдете там багато рис своєї доньки. Я б порадилася зі спеціалістом компетентним, щодо того як себе з нею поводити.
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
Не ведіться на погрози. Нехай їде. Довго без грошей та друзів не помандруєш. Головне не проявляйте ніяких емоцій в спілкуванні з нею. Вона від того що ви нервуєтесь отримує задоволення. Як не буде на неї реакції, то і не буде вас чіпати
Саме так, вона наче отримує задоволення коли виводить мене на емоції
Люблю_смаколики• 25 апреля 2024
Мамо, спокійніше. Просто залиште її , не чіпайте, не вчіть як жити.. Відпустіть ситуацію. Вона ж реагує на щось із вашої сторони, коли починає погрожувати що поїде/піде/щось зробить ..
Не нагнітайте! Не повчайте. Краще запитайте чим би дочка хотіла займатися. Підтримайте, навіть якщо вона винна. Дитина не може справитися зі своєю нервовою системою. Можливо її зацікавить книги, музика, танці, спортивні заняття, курси візажиста..
Її потрібно чимось зацікавити , щоб вона занурилася в свій розвиток .
Белочкой зови• 25 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
З одної сторони, добре давати таку пораду іншій людині, а якщо йдеться про власну дитину... Щоб поїхала в невідомому напрямку та не сказала куди, то нормальна мати ще більше нервувати буде, ніж через сварки. Така ситуація була у знайомих, дівчина втекла з дому з хлопцем, гроші прогуляли а потім вирішили покінчити життя самогубством. Ледве врятувати їх встигли.
Викликаю на дебати• 25 апреля 2024
Где муж? Отец ребенка? Если нету, вам срочно нужен. Тут только отец в вашем случае может быть авторитетом, если вы не справляетесь и мягкотелая что на вас можно ездить
Твоя космішна• 25 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
В 16 років ?
Це ж не дитсадок і дитина на підлозі ногами б´є (((
Электричка• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Ну то не ведіться! Її ви виправити не можете, то працюйте над собою, над своїми реакціями та емоціями
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
ну значит ей нравятся эти качели

Перші два були короткотривалими. Останні стосунки дуже серйозні, були разом 7 місяців. І я навіть не уявляю,,як вона тепер то все буде переживати і чим все це вильеться для всіх нас

Твоя космішна• 25 апреля 2024
Ответ дляСало не люблю
Не боїтеся ?
Що в одну мить лишитеся зовсім без слуг ?
Электричка• 25 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
В 16 років ?
Вірно. Не дитсадок.
Зазвичай погрози залишаються на рівні погроз особливо якщо до цього мали ефект на батьків
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
Я саме так зовні і намагаюся триматися, плачу коли нікого нема. Але я психологічно вже на грані,я відчуваю, що більше не витримаю
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ длямуха в кедах
С этой так не работает. А оставит ее совсем без еды и голой я же не могу
tereska• 25 апреля 2024
Я би теж відпустила ситуацію та не повчала зараз доньку. В неї ураган бушує в душі, вона не сприймає, що її таку класну можна кинути, можуть бути крайнощі.
Підтримуйте, запропонуйте кудись піти розвіятися, поїхати у подорож. Хай в неї вляжуться емоції, охолоне, проаналізує, це її досвід. А які вона зробить висновки, це вже інше.
Вона з часом зрозуміє, що світ навколо неї не крутиться і з людьми треба вистоювати відносити по-людськи, а не егоїстично.
Твоя космішна• 25 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Просто мотає нерви. То він був грушею для биття і мені час від часу діставалося, а тепер вся її увага буде спрямована на мене
Майская киска• 25 апреля 2024
Значит меньше париться кто там ее бросил.
Вы попытались пояснить почему так, вас не услышали. Личные грабли лучший доктор и советчик. Жива, здорова, с парнями пусть сама разбирается.
Викликаю на дебати• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
То все таки мужчины не было в воспитании? Ну я такая была, также манипулировала и угрожала, и даже вещи собирала, в окне стояла, резала себя и таблетки глотала. Всегда считала что характер у меня супер, а внешность не очень, а все считали с точностью наоборот). В итоге нашла мужчину еще большего абьюзера и газлайтера с нарциссическим расстройством, который смог меня показать со стороны и он намного сильнее и мощнее меня в характере, то я полностью изменилась к 30 годам только), в итоге за 10 лет мы друг друга вылечили)
Электричка• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Пожалійтеся нам, стане легше. Обіймаю вас.
Зараз гарна погода, намагайтеся гуляти пішки, дихати свіжим повітрям. Купіть собі магній, можливо якусь зарядку робіть, пілатес чи йогу, бігати на шкільному подвірʼї. Що завгодно, що відволікатиме вас від зехерів старшоі
автор Железобетон • 25 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
Саме так і роблю