Железобетон• 25 апреля 2024
16річну доньку кинув хлопець.
Я вже відчуваю, що взагалі Алі психічно не витримую. Дуже важка за характером дитина. В минулому році почала зустрічатися з хорошим хлопцеві. Два дні тому він її кинув. Донька абтюзер як у родині, так і з хлопцем, через саме це він її і покинув. Дійшло до того, що вона вимагала аби він весь час проводив з нею, не дозволяла спілкуватися з друзями, їздити раз у місяць до мами, байдуже ставилася до його мрій, цілей та обставин. Він не витримав. І от тепер все це звалилося на мою голову ще в більш гіршому вигляді. Не хоче бути дома, погрожує поїхати. Зараз поїхала на квартиру до бабусі. Навчатися не хоче, займатися нічим не хоче, просто грає на нервах і емоціях всіх оточуючих. Коли з´явився хлопець, то я його прийняла, не критикувала, намагалася бути їм другом, з розумінням до усього ставилася. Але їй абсолютно все одно на мене, на мої почуття, переживання і здоров´я. Вона просто знущається, маніпулює, виводить на емоції. Коли обговорювали її стосунки і причини розриву, то сказала, що їй на всіх і все все одно, є тільки "а я хочу". Нема сил .. Вчора спілкувалася з її подругою, та теж їй намагалася донести, що так не можна ставитися до хлопця і оточуючих, але вона навіть подругу не слухає, нема жодних авторитетів у людини, є тільки Я і Я хочу. В мене вже настільки опустилися руки, що я вже мабуть втратила останню надію, що вона зміниться і змінить своє ставлення до людей. Довго списувала це на підлітковий вік, але з роками нічого не змінюється,стає лише гірше. Я не сплю ночами, мене всю колотить, а мені ще треба працювати і виховувати меншу дитину, а я відчуваю що втрачаю вже бажання жити. За допомогою до спеціаліста вона звертатися відмовляється, бо вважає, що в неї все норм, це з нами з оточуючими не все в порядку. Я вже думаю я не витримаю до її 18 років.І от що робити. Є надія, що така людина може змінитися, чи це вже все? Я в повнісінько у розпачі
НаливайКа• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
К бабушке пошла потому что у нас в квартире они практически все время проводили с парнем и здесь ей о нем все напоминает и ей тяжело здесь находится и него из-за этого
Умгу, конечно....
Вмію заміряти найкраще• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
А что я должна была делать, закатить скандал?
Скандал ні, складається таке враження, що в вашій родині, ця 16 річна головна, вона приймає рішення і робить що заманеться. А дорослі це ковтають і хвилюються.
Ответ дляБлакитна устриця
Те, що немає авторитетів – це ваше упущення, зрозумійте це. Бо авторитетом мають стати батьки, або хтось із близьких дорослих, а не співачки у трусах з тік-току
Це якщо з психікою все добре. Бо іноді у цьому віці починаються дзвіночки.
Сподіваюся, що це не про доньку автора.
Руда ліса• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
До цього ще треба дожити, попереду ще рік навчання в школі. А я вже не можу далі... Почалося з 12 років,як підліткові закидони,але з кожним роком стає все гірше і гірше,я думала що підлітковий бунт мав би скінчитися, але навіть натяку на це немає
К 20 попустит .я до 19 лет дочкиных с ума сходила(вот только только легчает..
Железобетон
• 25 апреля 2024
Ответ дляРуда ліса
А что она вам отчебучивала? И какой совет дадите,чтобы совсем с ума не сойти?
Железобетон
• 25 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Їх - це кого, крім доньки?
То помилка, її. Чоловік, син, мама, друзі всім було не байдуже і вони цікавилися як як, окрім доньки. Коли їй зле, коли вона потребує допомоги я реагую зразу і навіть посеред ночі не раз їздила з нею до лікарів, водила до найкращих спеціалістів, вона розуміла і бачила наскільки я за неї переживаю
Руда ліса• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Нам только психиатр и антидепрессанты помогли.совет-немного отпустить ситуацию понять что вы все контролировать не можете.вы не господь бог.а она уже не малыш.15-16 уже люди работают бывает.свои шишки пусть набивает
Железобетон
• 25 апреля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так ковтаю, особливо після погроз самогубства, тому що дуже боюся аби не накоїла біди
Кицюююня• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Не вибудовуються кордони саме через те, що їй на всіх і на все все одно
простите, но кордоны надо было расставлять еще с младше-садовского возраста... В 16 лет уже во всю ’пожинают плоды’ из-за отсутствия тех самых кордонов...
Наверняка при самых первых бздыках, вы не одергивали ее, а тихо уходили ’переждать бурю’, верно?
ЧорноброваЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Так це вже третій,який кинув,і це за рік
А , если не первый раз - это безопасней относительно самоубийств. Найдет четвертого. Хорошая у нее должно быть внешность, что при таком характере отбоя нет от мальчиков
Железобетон
• 25 апреля 2024
Ответ дляКицюююня
Одергивала, лишала карманных денег, телефона. Она всегда отвечала ’а мне все равно’
Ответ дляСало не люблю
Я така ж, як ваша донька. Лише Я, і Я хочу
Чоловік, мої діти і мама не в пріоритеті.
Зараз активно все перетягую для еміграції в країну в яку Я хочу. Хочу, щоб я, чоловік і діти виїхали з України назавжди, їм би і тут нормально було, а я ходжу і ненавиджу тут все і всіх
от этого xужe только вам будeт в дальнeйшeм. нeнависть= болeзни.
Перша на селі• 25 апреля 2024
Ответ дляСало не люблю
Тобто вам всеодно на те, що хочуть люди, які поруч з вами?
Железобетон
• 25 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
То може там щось трапилося, про що вона не розповіла?
Підозрюю що так, але ніхто не колеться ні вона, ні хлопець, ні подруги(
Железобетон
• 25 апреля 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Внешность абсолютно обычная, но она себя считает красавицей
Перша на селі• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Ну слухайте, ви виростили самовпевненого сильного лідера)))
Це дочка в 11 класі? Далі куди? В інше місто в університет?
КвартираЧья• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
підлітковий вік це відповідь на виховання у 7-12 років. Вона знала в цей період можна-не можна? Мала обов´язки?
ЧорноброваЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Ну, значит что в ней есть такое, что привлекает. Найдет следущего , не переживайте.
КвартираЧья• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
а в 16 років така активна кавалєрка - то не зарано???
Железобетон
• 25 апреля 2024
Ответ дляПерша на селі
Закінчує 10тий, ще рік навчання попереду. Не бачить себе зараз ніким у майбутньому, їй все одно на все
Железобетон
• 25 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Обов´язків не мала, бо в неї був занадто напружений графік тренувань, вона ледь домашку встигала робити, тому я її не навантажувача домашніми справами
Аноним НаВсеГда• 25 апреля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
І хто ж це її такою виховав?
вы из какого века пожаловали?
Железобетон
• 25 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
На мій погляд зарано. Але на це не можна вплинути
Коко На Страже• 25 апреля 2024
Ответ дляAllein74999
Не хочет доходить головой, пусть доходит через боль. Один кинет, второй кинет, мож мозги и зашевелятся. Или будет всю жизнь одна. Никто ж терпеть насилия морального над собой не будет, кроме совсем ущербных духом.
Не дойдет. Была такая подруга, красивая, но характер, ужас. Но там ещё мама потокала и боготворила, много ухажоров было. До сих пор сама, 43 года. Эгоистка страшная.
Да Щас же• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Друга дитина інша за характером, він взагалі чуйний і навіть зміну настрою відчуває, може пожаліти, підтримати. Але так і на нього це сильно впливає, нажаль
Ну ясно любимый сыночек и не любимая дочка.
Железобетон
• 25 апреля 2024
Ответ дляДа Щас же
Боже мой, где вы это прочитали? Я лишь описала уровень емпатии у двух детей, не более того. Если бы она была не любимой, мне было бы плевать на нее и на все, что с ней происходит
Да Щас же• 25 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Она вас раздражает, поэтому вам и не плевать, у вас желание, что бы сидела тихо и не отсвечивала. Что-то случилось в лагере, что коренным образом поменяло поведение ребенка, вы даже не знаете что и вам это безразлично.