Яжемать Мне можно• 25 апреля 2024

Асит терапия цена????

Народ помогите.
Врач сказал с осени асит терапия.
Посмотрела цена 15 000 на месяц.

Это реально такая цена или я что-то не поняла?????
Сонячний день• 25 апреля 2024
А як ви думаєте?????????????????
автор Яжемать Мне можно • 25 апреля 2024
Ответ дляСонячний день
А як ви думаєте?????????????????
В смысле?
Впервые столкнулась вот и спрашиваю
Повелитель бітка• 25 апреля 2024
Нам озвучивали цену 15000 на три месяца, уколы, драже, спрей, неважно.
Ответ дляПовелитель бітка
Ого...
Мне сказали минимум 5 лет пить
Вероятненько• 25 апреля 2024
В нас було дешевше. Тис 5 в міс і то це коли доза росла, потім на підтримці 3тис/міс. Але ж це залежить від препаратів- Вінниця чи Іспанія , виду алергену ну і апетитів лікаря, звісно.
Квітка папороті• 25 апреля 2024
Так, на жаль. Нам спрею сублінгвального вистачає на 3 місяці.
Маруська Му• 25 апреля 2024
не на місяць така ціна, а курс на рік 70 таблеток (ну в мене так) - от пігулки купувала 15900 грн, в мене поліноз
ЛолитаНеРазлита• 25 апреля 2024
?????????????????????????????????????????
Вероятненько• 25 апреля 2024
Якщо Вінниця то от ціна на 75 драже.
Ответ дляВероятненько
Якщо Вінниця то от ціна на 75 драже.
А 75 таблеток на сколько хватает?
Читала там на пару недель буквально
Маруська Му• 25 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
А 75 таблеток на сколько хватает?
Читала там на пару недель буквально
ну відкрийте інструкцію..це ж не складно

Схема проведення алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ)

1. Драже з контейнера № 1 (вміст алергенів за білковим азотом – 0,2 PNU) застосовують таким чином: у перший день – 1 драже, на другий – 2 драже, на третій – 3 драже, на четвертий – 4 драже, на п’ятий – п’ять драже.
Прийом драже з контейнера № 2 починати через день після прийому останніх драже з контейнера № 1.
2. Драже з контейнера № 2 (вміст алергенів за білковим азотом – 2,0 PNU) застосовують таким чином: у перший день – 1 драже, на третій день – 2 драже, на п’ятий – 3 драже, на сьомий – 4 драже, на дев’ятий – 5 драже.
Прийом драже з контейнера № 3 починати через два дні після прийому останніх драже з контейнера № 2.
3. Драже з контейнера № 3 (вміст алергенів за білковим азотом – 20,0 PNU) застосовують таким чином: у перший день – 1 драже, на третій день – 2 драже, на шостий – 3 драже, на дев’ятий – 4 драже, на дванадцятий – 5 драже.
Прийом драже з контейнера № 4 починати через тиждень після прийому останніх драже з контейнера № 3.
4. Драже з контейнера № 4 (вміст за білковим азотом – 200,0 PNU) застосовують таким чином: в перший тиждень – 1 драже, на другий тиждень – 2 драже, на третій тиждень – 3 драже, на четвертий тиждень – 4 драже, на п’ятий тиждень – 5 драже. Приймати у понеділок кожного тижня.
Прийом драже з контейнера № 5 починати через два тижні після прийому останніх драже з контейнера № 4.
5. Драже з контейнера № 5 (вміст за білковим азотом – 1000,0 PNU) застосовують по 1 драже 1 раз на 2 тижні (у кожний понеділок другого тижня).
Надалі драже з контейнера № 5 слід приймати (якщо лікар не порадить інакше) 1 раз на місяць по 2 драже в другий понеділок кожного місяця протягом 3 років і більше.
В сезон пилкування відповідних рослин за порадою лікаря може бути рекомендований дещо інший прийом драже (по 1 драже з контейнера № 5 або інакше).
Повелитель бітка• 25 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ого...
Мне сказали минимум 5 лет пить
Спросите за наши драже, они дешевле гораздо. Дочке кололи наши уколы, несколько лет было не плохо. Сейчас сдала алекс , советуют Испанию, останавливает цена.
Ответ дляПовелитель бітка
А что показал алекс после лечения?
Повелитель бітка• 25 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
А что показал алекс после лечения?
Надо продолжать лечение...хотя ситуация улучшилась по анализам.
Малая еще та• 25 апреля 2024
Драже брали гораздо дешевле, сын 5 лет принимал, не особо помогло. Теперь уколы на очереди, это гораздо дороже.
Ответ дляПовелитель бітка
То есть пили наши по 2000 приблизительно на месяц, а теперь нужно минимум 5000 в месяц?

Хочу хоть сориентироваться
Повелитель бітка• 25 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно

Хочу хоть сориентироваться
Наши уколы по протоколу колят 5 лет, каждую весну дочка ходила в аллергоцентр на уколы три недели по ускоренной схеме. Колола она 4 года, на пятый не захотела, так как сильно раздувало руку, в которую кололи. Прошло года четыре, появилась возможность сделать Алекс, после него была консультация у аллерголога. Она советует колоть Испанию, но финансовая сторона вопроса.....
БлинчикБезСметанки• 25 апреля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно

Хочу хоть сориентироваться
Драже за +- 2000грн це на перший етап( одна велика упаковка). Далі купуєте упаковку драже номер 5(в ній 15 штук і коштує значно дешевше) і приймаєте 2 драже раз на 2 тижні. Зовсім недорого виходить, але курс декілька років.
Дякую дівчата)