В якому віці ви самостійно заробили на власне житло?

Чи брали в іпотеку, чи була допомога від родичів або друзів? Цікаво подивитися на статистику. Було б чудово, якби всі відповіли чесно, все ж таки це анонімно.

Я наразі не маю власного житла, хоча є непогана сума. Та якось страшно зараз вкладати в нерухомість в Україні.. продовжую жити в орендовані, хочу вже дуже хочеться своє..
Зробіть вибір:
вже голосів: 128
20-30 років
30-40 років
40-50 років
50-60 років
60+
Дісталася у спадок
Не маю власного житла
Сокодавка ще та 25 апреля в 15:04
Почему-то ржу с вопроса.
9 2
Там-тарарам 25 апреля в 15:04
К счастью, не пришлось.
Родители подарили в 19, потом я уже продавала, докладывала и расширялась.
Спасибо им огромное за эту базу.
А так, заработала бы годам к 28 на что-то небольшое
5 2 1
Багиня 25 апреля в 15:05
Тут всі міліонери сидять, зараз понаписують )
12 4
Братья Капли 25 апреля в 15:05
В 30 ипотеку взяла, в 35 закончу платить
Щебетушка 25 апреля в 15:06
Девочка 40 годиков до сих пор не заробыла. Все муж родненький
Начальник Анонимов 25 апреля в 15:05
Брала іпотеку декілька разів в 20-30, це виявилося марним, зараз знову планую брати , але вже за кордоном
автор Пишу з калідору 25 апреля в 15:06
Ответ дляСокодавка ще та
Почему-то ржу с вопроса.
Чого? Тут багато хто завжди пише про високий рівень доходу. От і цікаво. Та певно мало хто відповість чесно
Ms. Доброта 25 апреля в 15:06
ну обычно карьеристки скидывают детей на чужих людей/ бабушек,
и потом очень гордятся собой
6 4 3
Фляшунька 25 апреля в 15:06
В 22 роки.
Але тоді і житло коштувало набагато дорожче, ніж зараз
1 1
Лама_мама 25 апреля в 15:06
Не заробила сама. Подарунок батьків, потім спадок від чоловіка. Проблем з житлом я не мала ніколи.
2 1
автор Пишу з калідору 25 апреля в 15:06
Ответ дляФляшунька
В 22 роки.
Але тоді і житло коштувало набагато дорожче, ніж зараз
Дорожче, чим зараз?
Ms. Iphone 25 апреля в 15:07
Я не заробила. Проголосувала за чоловіка. Він у 28 років.
Вам телефонограмма 25 апреля в 15:08
Вместе с мужем.. Первую в 27, вторую в 39. Первой уже нет... вторая пока стоит, но достоит ли... Живём на съёме.
Там-тарарам 25 апреля в 15:07
Ответ дляПишу з калідору
Чого? Тут багато хто завжди пише про високий рівень доходу. От і цікаво. Та певно мало хто відповість чесно
Смотря что за жильё, где, площадь.
В 28 лет я купила машину в салоне за 18 тыс.
Если бы не было жилья, я бы купила себе смарт квартирку 17 квадратов. На дом моей мечты не заработала до сих пор.
Так что ваш вопрос слишком абстрактный.
4 1
Проработник 25 апреля в 15:08
23 роки, але 25% дали мої родичі, 25% дали родичі чоловіка.
Наш внесок був лише десять тисяч доларів (брали новобудову в ЖК на голій землі, побудувався дім за 1,5 роки).
Ну і звісно потім ремонт теж вже без допомоги робили, але був час назбирати заново.
Вчителька з мікрорайону 25 апреля в 15:09
В 22 года купили первую квартиру, в 27 вторую
Все в Луганске
Живем 10 лет на съеме
Відкушу все що стирчить 25 апреля в 15:09
У 23 роки, заробила стриптизом закордоном.
РокерША 25 апреля в 15:09
Самостоятельно никогда.
С мужем взяли ипотеку в 38 лет в Польше.
До этого жили в подаренной мне родителями квартире.
Железобетон 25 апреля в 15:09
Мені було 24, коли взяли іпотеку, виплатили через 11 років.
Блакитне небо 25 апреля в 15:09
Квартиру взяли в іпотеку, коли мені було 25. Потім продали і побудували будинок. Мені було 40
1 1
Фляшунька 25 апреля в 15:10
Ответ дляПишу з калідору
Дорожче, чим зараз?
Так
Тоді я купила двокімнатну квартиру за 208 тисяч уе, на Печерську. Така ж сама коштувала до війни близько 120 тис
Голова колгоспу 25 апреля в 15:11
Ответ дляMs. Доброта
ну обычно карьеристки скидывают детей на чужих людей/ бабушек,
и потом очень гордятся собой
Це ви так виправдовуєте власну нереалізованість, що усі, хто чогось досяг, мали допомогу від бабусь?
У мене в оточенні усі приїжджі, бабусь поруч нема. До 30 більшість просто не народжували.
Murzeelka 25 апреля в 15:11
Хорошо собирать на жилье, когда есть где жить бесплатно на олл инклюзиве)
2 2
На_оба_рот 25 апреля в 15:11
Ответ дляMs. Доброта
ну обычно карьеристки скидывают детей на чужих людей/ бабушек,
и потом очень гордятся собой
А почему не гордиться?
Вторая жена моего отца родила дочь в 19. Через пару лет ’скинула’ её на бабушку и пошла зарабатывать деньги.
На сегодняшний момент моя сестра уже 15 лет как живёт в Канаде. И очень благодарна своей маме за это)
маминаБубочка 25 апреля в 15:12
Мне было 25 когда мы взяли ипотеку, в мои 29 погасили полностью.
1 1
Най хоч раз 25 апреля в 15:12
Ответ дляБагиня
Тут всі міліонери сидять, зараз понаписують )
Не все
Весела бджілка 25 апреля в 15:13
Першу мою квартиру отримала за договором довічного утримання у мої 32, пішло на це 11 років.
Сокодавка ще та 25 апреля в 15:15
Ответ дляБагиня
Тут всі міліонери сидять, зараз понаписують )
Ага, всі іпотеку у 20 років побрали
1 1
Зубная фея 25 апреля в 15:15
мне было 22 мужу 24 взяли в долг на квартиру, отдали за 6 лет, основную часть в первые два года - тогда прям отлично на работе было, больше у нас такого уровня дохода не было.
продали первую квартиру, опять взяли в долг и купили новую за пол года полномасштабной - идиоты
Фляшунька 25 апреля в 15:15
Ответ дляMs. Доброта
ну обычно карьеристки скидывают детей на чужих людей/ бабушек,
и потом очень гордятся собой
Моя старша сестра народила в 18,5, хлопець відмовився виховувати дитину. Допомагали батьки, вона вчилася, потім працювала. Коли їй було 25 років вони виїхали до Чикаго, по контракту, їй запропонували роботу, там живуть по сей день. Доньці вже 22 роки :)