Добрий день! Знайомий просить зареєструвати його в мене в квартирі. Прошу порадити, чи є небезпека с такому разі? Чи не буде він мати права потім на щось претендувати? Це не родич. В квартирі вже є зареєстрований, право власності на мені.
Дякую!
Соната любви• 25 апреля 2024
если тцк начнет обход по квартирам, как в некоторых местах это делает.
могут и двери выбить, если не откроете для вручения повестки.