Наших топ чиновників
Є такий Артем Шило, якого НАБУ звинуватило в привласненні 95 млн грн на контрактах на купівлю для УЗ трансформаторів чи генетарів, які здійснювали через білоруські компанії.. мова не про нього, а його дружину Ірину Попову, успішну бізнесвумен, яка стала успішною якраз після одруження з Шилом і його приходом в СБУ
Так от ця не дуже розумна особа, дружить і Сонею Морозюк і дружиною Кіпермана)
На фото пост ірини попової на захист сонєчки))
Дуже цікаве відео.. де цинізм тварюк-чиновників і їх дружин зашкалює
Kusalochka• 17 апреля 2024
Сейчас Вам напишут ’Не завидуйте’. Каждая вторая советчица мечтала бы дорваться к кормушке и красть. По этому мы так и живем.
Киев_Елена• 17 апреля 2024
Ответ дляKusalochka
Согласна на все 100)
Ответ дляKusalochka
Мрії можуть бути різними, але ж є держава яка б мусила слідкувати за тим щоб такі мрії не ставали реальністю
До речі, Гайдай говорить що Україні прям диво-дивне за крайні 2 роки в той час, як чисельність населення країни зменшується чиновницький апарат стає більшим)
ku4eravaku4erava• 17 апреля 2024
Ответ дляJave
До речі, дівчата Сергій Гайдай в інтервю говорить що на утримання чинрвницького апарату в 2024 році держава виділила 1.9 трлн грн це більше ніж на армію..
И что с этой информацией делать, автор, как е ваши предложения?
Ответ дляJave
Так скоро вся страна чиновников будет , остальных мобилизуют, зарубеж обломается транши давать .. кто их кормить то будет .. даже ясно к кому побегут
Kusalochka• 17 апреля 2024
Ответ дляJave
Мы все и есть Держава! Все происходит с одобрения большинства. Ну, или пофигизма. В тех странах, к которым мы якобы стремимся совсем другие нации. А вот воров у кормушки и их шлюх хавают только в странах, где есть авторитарная власть, как в параше. Дело в самом народе.
ku4eravaku4erava• 17 апреля 2024
Ответ дляJave
Нічого не робіть..годову в пісок і живіть так далі
Это вы про себя написали, что вы голову в песок спрятали, и заказные темы строчите,
Ответ дляKusalochka
Розумію що все це з нашого ’дозволу’ відбувалось..а точніше через нашу інертність та байдужість
ku4eravaku4erava• 17 апреля 2024
Ответ дляJave
Хто мені платить за теми знаєте? Скажіть йому що він мені крупну суму вже ’висить’
Если вам не все равно, что вы делаете,
L-i-s-a-92af• 23 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
меня одно интересует- когда майдан?
Раша ботам абы майдан
Майдан в Украине собирется лишь в одном случае,если власть( ЛЮБАЯ) надумает восстановить какие-либо контакты с рф
L-i-s-a-92af• 23 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
т.е. если будет переговоры и перемирие то будет майдан?
Якщо поновлять будь-які ЗВ´ЯЗКИ з рашою-буде.
Так і передайте вашим кураторам
L-i-s-a-92af• 24 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
к стати я кураторам передала, они уже во Львове на форуме. Так когда ваш майдан?
В ЗСУ воює батальон росіян,ви не в курсі?
Це не значить,що з цією державою-ьерористом поновили зв´язки
L-i-s-a-92af• 25 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
при чем тут те кто воюет и те кто приехал на форум?) 🤦♀️
Ті,які воюють,теж колись приїхали з раші.