Добрий день.Дівчата,можливо хтось знає,чи можна оформити дозвіл на виїзд дитини закордон за кордоном (вибачте за тавтологію),так як батько знаходиться в Польщі а ми в Україні?Я знаю,що зараз не вимагають але з теперішніми реаліями-як буде хто знає.
Снегопадка• 25 апреля 2024
Ответ дляnataranha
Ну,в консульстві,як Ви зрозуміли,уже не вдасться.А в нотаріуса-це потрібно українського шукати?
В Польщі не може бути українських нотаріусів. Тобто, вони можуть там бути виключно як фізичні особи.
Не служанка• 25 апреля 2024
Ответ дляnataranha
Вибачте,я в цьому не компетентна.Дякую Вам за відповідь.Гарного вечора)
То треба консультуватись вам, може можна таке в Україні зробить. Якщо має електронний підпис то все можливо
Снегопадка• 25 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
На даний час за правилами здійснення нотаріальних дій в Україні підпис заявника, що його засвідчує на заяві нотаріус, робиться виключно особисто
всемВсёИмного• 25 апреля 2024
Ответ дляСнегопадка
У любого польского нотариуса +перевод
Не служанка• 25 апреля 2024
Ответ дляnata tima
Так не потрібен же був довіл з початку війни , якщо дитина їде одним із батьків
Уже все..треба
Снегопадка• 25 апреля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
У любого польского нотариуса +перевод
Звичайно, в польського.
Звідки там українські? Де їх автор хотіла шукать
всемВсёИмного• 25 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Уже все..треба
Как надо ? Автор же пишет, что не надо и она для подстраховки хочет взять.
Не служанка• 25 апреля 2024
Ответ дляnata tima
Ого, від коли ?
З новим законом, хоч він в дію в травні вступає. Митники не пропускають
Снегопадка• 25 апреля 2024
Ответ дляnata tima
Ого, від коли ?
Ні відколи.
Військовий стан хіба скасовано?
Снегопадка• 25 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Ага, митники 🤭
Мир Регланов и Футболок• 25 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Не несите чушь.
Зубожиння• 25 апреля 2024
Автор у любого нотаріуса,пише на двух мовах і завіряє,все ціна раніше була 25 злотих стандартна
Коко На Страже• 25 апреля 2024
Ответ дляnataranha
Тобто він сам їде і це все вирішує,моєї присутності не потрібно?
Так, якщо польской владеет
Снегопадка• 25 апреля 2024
Ответ дляnataranha
Він же дає дозвіл. То він і підписує заяву.
Як буде потрібна ваша згода на виїзд дитини, то ви підписуєте заяву.
Коко На Страже• 25 апреля 2024
Ответ дляnataranha
Так,володіє.А тоді мені передає ці документи в Україну,правильно?Щоб я приїхала в Польщу з дитиною без всіляких проблем?
Ненадо сейчас разрешение...вы и так доведете
Зубожиння• 25 апреля 2024
Ответ дляnataranha
Чоловік,звісно пише довіренімть на вас, якщо ви будете виїджати