Дідова баба• Изменено вчера в 04:11
Для чого зеленим педофільська тема
На тлі всесвітнього скандалу з педофілами Епштейна наші зелені можновладці просувають узаконити педофільські відносини офіційно. Це робиться навмисно, щоб дискредитувати нас на міжнародній арені?
Так державна Укрпошта випустила оcь таку збочинську педофільську рекламу, це взагалі нормально?
ЗЕ команда взялися виставляти Україну в такому світлі, що нас точно нікуди не приймуть!
Тарас Чорновіл
‼️Мало було побажання Хряка дозволити Цивільним кодексом педофільські сім´ї з дружинами-наложницями від 14 років, мало того, що в файлах Епштейна все більше натяків на український інтерес... То ще й ще виродок і бичара Смілянський (УКРПОШТА) не вспокоюється.
Якраз у тему під всесвітній педофільський скандал стратегічна державна корпорація встрягає в сексистський треш чи то від жлобства й бажання підзаробити на рекламі фірми-виробника одягу, чи то від тупості свого керівництва, чи від свідомого санкціонованого з Банкової чи Грушевського наказу завдати ще більше шкоди репутації України.
Ах так, звісно, ’він ні про що не здогадувався, Vоvі не доповіли, а то б цих смілянських, бахматових та всю іншу потороч уже б повиганяв...’ Ага! За що? Вони ж роблять усе те, заради чого їх на посади поставили. Хазяїн ними цілком задоволений... Це вже не ті часи, коли за ’анал табу’ під час засідання Ради ще можна було посаду втратити. Або коли вся країна тицяла пальцями в януковича за його: ’Для того щоб увікнути Україну, достатньо подивитися на неї власними очима, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І у містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити цю красу – це чудово’.
Тепер в укрвладі вже засвоїли, що з цим населенням можна робити все. І з країною також...
Тарас Чорновіл
ПироженкА• вчера в 13:38
Ответ дляPORKA
Паспорт видають в 14? Значить з 14 вже не діти чи як?
При чем здесь документы к сексу? А почему алкоголь с 18, а в других странах с 21? Или Вы считаете что там со сведетельством о рождении до 21 года ходят?
Ворожу на каві• вчера в 13:42
Ответ дляЩось не спиться
Так вище вірно написали, що наша влада і людський ресурс буде продавати.
Зелені і не на таке здатні
ПироженкА• вчера в 13:43
Ответ дляТреба підробіток
Я в шоке с теток которые приравнивают паспорт в 14 и возраст согласия, и считают что это нормально.
Хорошо хоть загранпаспорт к сексу не привязали
Ворожу на каві• вчера в 13:43
Ответ дляЗамрійлива
Крім вас педофілію не рекламує ніхто. Україна впроваджує закони щоб відповідають європейським нормам.
Скоріше нормам Афганістану
Ворожу на каві• вчера в 13:44
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так сделают с 15-ти и все будут счастливы
С 9 як у деяких країнах
Ворожу на каві• вчера в 13:45
Ответ дляЩедрик ведрик
Это реклама молодежи. С каждым годом ценятся все моложе и моложе. 25 летние уже старики.
В файлах Епштейна взагалі 9 річки
Ворожу на каві• вчера в 13:46
Ответ дляНапланетянка
Они еще фотки в советской школьной форме выложили- тоже тема для обсуждения)
Копіюють наших сусідів з боліт
Кукусикиииииии• вчера в 13:46
Ответ дляPORKA
От цікавий момент: паспорт отримуємо в 14, одружуватися можна з 14( але у випадку вагітності, народження дитини), а працювати можна з ??? Хто до того віку має утримувати 14тню з дитиною?
Там же не всі можуть одружуватися в 14. Для циган в 14 народити це норма. От для таких цей закон
Вперше чую, що цигани керуються чинним законодавством у своєму побутовому житті і узгоджують шлюби згідно законодавства, так, що доя них треба прийняти якийсь окремий закон.
Їх чисельність 200-300 тис в Україні. Вони створювали петиції про цей закон? Влаштовували мітинги?
Чому ви вирішили, що цей закон заради нечисленного нац.меншинства?
ПироженкА• вчера в 13:49
Ответ дляРобот Вертер
Яка ностальгія? Кому вона треба? Кому треба відкат у 2000-ні? До того ж це не просто бренд одягу, а ще й білизни. То ж до чого тут школярки і школа? Взагалі, як поєднується Укрпошта, бренд одягу та білизни і школа?
Та не було таке в 2000х
Я б дуже хотіла почути знаючих, за яким роком хоч ностальгувати, бо я тьотя доросла, у дітей різниця велика, то я згадаю, але поки що не можу
ПироженкА• вчера в 13:52
Ответ дляБешене сарі
Ага. Буде не острів, а Країна Епштейна (
А найвражаюче, що деякі дебільні баби не бачать в тому ’нічо такого’.
Може в них доньок немає? Може не стикались з педофілами в свій час ’коли такого не було’, навіть не знаю. Бо це на голову не налазить
Не вмію заміряти• вчера в 13:53
Ответ дляПироженкА
Код можна з народження отримати) Також не розумію, якісь неадеквати.
ПироженкА• вчера в 13:54
Ответ дляБоВжеВільна
А какие намеки на украинский интерес в файлах Э.?
Что там Тарасик фантазирует?
В кучи стран возраст сексуального согласия 14 лет.
От Германии, Португалии, Австрии и Италии, до довольно консервативных Сербии и Албании. Педофильские законодательства и педофильские страны.
Смысла понижать возраст не вижу, много негатива будет вокруг, будем и дальше делать вид, что до 16 лет у нас все девственники.
Что там Тарасик фантазирует?
А Вы не путайте секс между 14летними и взрослым дядей с 14летней. В первом случае никто не наказан, кроме родителей, во втором не наказан педофил извращенец. Разницы не видите?
ПироженкА• вчера в 13:55
Ответ дляТрільчиха
Та ну, извините конечно, но там не просто школьница у доски, а явные отсылки к сексуальному контексту в виде позы, выражения лица, эта супер мини юбка. Ну там как бы это очевидно
Та оказывается это мы тут все извращенцы, а фото просто ностальгия, ага
ПироженкА• вчера в 13:58
Ответ дляГолодаю
++++
у половины советчиц именно так девочки выглядят в старших классах и жить половой жизью начинают
О, сразу видно, мать сына пожаловала, которого одни праститутки окружают.
Моя лично из джинс и худи не вылазит, как и большинство подростков сейчас
Не вмію заміряти• вчера в 14:03
Ответ дляПироженкА
100% це мода- волога мрія педофіла конченого.
Почекуха• вчера в 17:38
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вони робиимкть, а ви мовчатимете?
Элька-Карамелька• вчера в 18:06
Ответ дляПочекуха
Вони робиимкть, а ви мовчатимете?
Мне по барабану, моя дочь думает своей голоаой
Почекуха• вчера в 18:11
Ответ дляЭлька-Карамелька
А, то вам просто випорожнитися треба було. Ок, з полегшенняям.