фрау Гітта• 25 апреля 2024
Кам´янець Подільський допоможіть знайти садибу,забула назву
Питання трохи дивне,але раптом хтось зрозуміє і зможе допомогти.Відпочивали давно з чоловіком в садибі ще до одруження,а зараз хочемо туди повернутися,але не пам´ятаю назву.Знаю що була жовта двохповерхова садиба,недалеко біля річки і замку.Коли пройшлися вздовж річки і перейшли через підвісний місток і піднялися вгору,опинилися біля замку.Власник був лисий.Може хтось із мого дивного опису зрозуміє про яку я кажу,дуже хочемо повернутися туди
Лгин• 25 апреля 2024
Так снимите на 1 сутки что-то на букинге - и ищите своего лысого. Не вижу проблемы
Воздух в банке• 25 апреля 2024
Приедете в Каменец, идите туда.
Найдете сами то место.
Получится, остановитесь там.
Не получится, на улице ночевать не останетесь, там масса предложений посуточных
Найдете сами то место.
Получится, остановитесь там.
Мафиозная• 25 апреля 2024
Річка навколо всього старого міста , частково навколо фортеці, підвісних місків близько 10ти. По опису навіть не зрозуміло в яку сторону ви йшли-- описане місце може бути будь де.
Можливо це ’біля річки’
фрау Гітта
• 25 апреля 2024
Ответ дляДружная семейка
Садиба так і називається «Біля річки» там і ресторан
Це був ,як звичайний будинок
Пустощі-веселощі• 25 апреля 2024
Схожа на садибу ’Каньон’ по опису і власник лисий такий не худенький чоловік і йти до неї так як ви описали. Ми в минулому році там зупинялись.