фрау Гітта• 25 апреля 2024

Кам´янець Подільський допоможіть знайти садибу,забула назву

Питання трохи дивне,але раптом хтось зрозуміє і зможе допомогти.Відпочивали давно з чоловіком в садибі ще до одруження,а зараз хочемо туди повернутися,але не пам´ятаю назву.Знаю що була жовта двохповерхова садиба,недалеко біля річки і замку.Коли пройшлися вздовж річки і перейшли через підвісний місток і піднялися вгору,опинилися біля замку.Власник був лисий.Може хтось із мого дивного опису зрозуміє про яку я кажу,дуже хочемо повернутися туди
Лгин• 25 апреля 2024
Так снимите на 1 сутки что-то на букинге - и ищите своего лысого. Не вижу проблемы
Воздух в банке• 25 апреля 2024
Приедете в Каменец, идите туда.
Найдете сами то место.
Получится, остановитесь там.
Не получится, на улице ночевать не останетесь, там масса предложений посуточных
Мафиозная• 25 апреля 2024
Річка навколо всього старого міста , частково навколо фортеці, підвісних місків близько 10ти. По опису навіть не зрозуміло в яку сторону ви йшли-- описане місце може бути будь де.
Можливо це ’біля річки’
Дружная семейка• 25 апреля 2024
Садиба так і називається «Біля річки» там і ресторан
O-Yumi• 25 апреля 2024
Садиба Каньйон?
O-Yumi• 25 апреля 2024
Она?
автор фрау Гітта • 25 апреля 2024
Ответ дляO-Yumi
Она?
Ні,не вона
автор фрау Гітта • 25 апреля 2024
Ответ дляДружная семейка
Це був ,як звичайний будинок
Пустощі-веселощі• 25 апреля 2024
Схожа на садибу ’Каньон’ по опису і власник лисий такий не худенький чоловік і йти до неї так як ви описали. Ми в минулому році там зупинялись.