Медичний аборт при завмерлій вагітності

Термін 5 тижнів, розмір плідного яйця 7 мм. Наскільки боляче це проходить, якщо плід такий маленький?
Ежеви4ка 25 апреля в 20:09
Це проходить під наркозом, зовсім не боляче
автор You-d8a8 25 апреля в 20:11
Ответ дляЕжеви4ка
Це проходить під наркозом, зовсім не боляче
Але ж це таблетки, а не всередину лізуть. Чи теж під наркозом?
автор You-d8a8 25 апреля в 20:13
Ответ дляЕжеви4ка
Це проходить під наркозом, зовсім не боляче
Тобто я п´ю таблетки, і ще й наркоз дають?
Монашка в миру 25 апреля в 20:15
Ответ дляYou-d8a8
Тобто я п´ю таблетки, і ще й наркоз дають?
Ви сплутали медикаментозний з медичним. У вас перше. Не боляче, як рясні місячні.
автор You-d8a8 25 апреля в 20:17
Ответ дляМонашка в миру
Ви сплутали медикаментозний з медичним. У вас перше. Не боляче, як рясні місячні.
Якби діаметр яйця був більший і пізніший строк то більш боляче, правильно я розумію?
Ежеви4ка 25 апреля в 20:17
Ответ дляYou-d8a8
Тобто я п´ю таблетки, і ще й наркоз дають?
Ви ж питали про медичний, про медикаментозний не підкажу
Ежеви4ка 25 апреля в 20:17
Ответ дляYou-d8a8
Якби діаметр яйця був більший і пізніший строк то більш боляче, правильно я розумію?
Ні, вам би просто зробили звичайний аборт під наркозом
NesmeyanaYa 25 апреля в 20:20
Ответ дляYou-d8a8
Якби діаметр яйця був більший і пізніший строк то більш боляче, правильно я розумію?
Ні, це від розміру не сильно залежить. Якби більший термін, то просто це були б не таблетки
manu1 25 апреля в 20:27
Термин небольшой, будет как месячные, в худшем случае, болезненные.
Главное, что бы все вышло
Анетка 25 апреля в 20:55
Ответ дляЕжеви4ка
Ні, вам би просто зробили звичайний аборт під наркозом
Аборт, це коли живой ембріон вишкрібають.
А це завмерла вагітність, яку треба прибрати з організму.
Відчуваєте різницю ?
andria 25 апреля в 20:57
Ответ дляЕжеви4ка
Це проходить під наркозом, зовсім не боляче
Який наркоз ????
Люда-0acd 25 апреля в 21:01
Я робила в 7 тижнів була анембріонія( пусте плідне яйце) я не скажу що дуже боляче , але не приємно , болить живіт наче схватками поки вийде плідне яйце, далі вже краще просто як рясні місячні .
Lilian-nochka 25 апреля в 21:06
Не больно,как спазм при месячных.наркоза не надо даже
автор You-d8a8 25 апреля в 21:12
Ответ дляЛюда-0acd
Я робила в 7 тижнів була анембріонія( пусте плідне яйце) я не скажу що дуже боляче , але не приємно , болить живіт наче схватками поки вийде плідне яйце, далі вже краще просто як рясні місячні .
Мені теж анембріонію поставили. А через скільки вийшло плідне яйце?
автор You-d8a8 25 апреля в 21:14
Ответ дляЛюда-0acd
Я робила в 7 тижнів була анембріонія( пусте плідне яйце) я не скажу що дуже боляче , але не приємно , болить живіт наче схватками поки вийде плідне яйце, далі вже краще просто як рясні місячні .
Ви вдома були? Бо мені кажуть буду вдома, на телефоні?
Люда-0acd 25 апреля в 21:34
Ответ дляYou-d8a8
Ви вдома були? Бо мені кажуть буду вдома, на телефоні?
Я була лише добу в лікарні , але це для того щоб переробити УЗД , а вранці дали таблетки і через годину відправили додому , лікар була на телефоні
Люда-0acd 25 апреля в 21:35
Ответ дляYou-d8a8
Мені теж анембріонію поставили. А через скільки вийшло плідне яйце?
У мене довго виходило, я випила пігулки в пʼятницю вранці десь за години три почалась кровотеча, а в понеділок вранці вийшло плідне яйце , про мучилась всі вихідні, а як вийшло плідне яйце наче на світ народилась, але більше важко морально ніж фізично, тримайтесь
автор You-d8a8 25 апреля в 21:40
Ответ дляЛюда-0acd
У мене довго виходило, я випила пігулки в пʼятницю вранці десь за години три почалась кровотеча, а в понеділок вранці вийшло плідне яйце , про мучилась всі вихідні, а як вийшло плідне яйце наче на світ народилась, але більше важко морально ніж фізично, тримайтесь
Плідне яйце це згусток крові? Чи на щось інше схоже?
Люда-0acd 25 апреля в 21:46
Ответ дляYou-d8a8
Плідне яйце це згусток крові? Чи на щось інше схоже?
Ви зрозумієте що це саме плідне яйце , воно більше ніж згусток , і на вигляд трішки інакше
автор You-d8a8 25 апреля в 22:02
Ответ дляЛюда-0acd
Ви зрозумієте що це саме плідне яйце , воно більше ніж згусток , і на вигляд трішки інакше
Якщо в мене прогестерон 6,68 (зовсім малий) це може полегшити процес?
Люда-0acd 25 апреля в 22:30
Ответ дляYou-d8a8
Якщо в мене прогестерон 6,68 (зовсім малий) це може полегшити процес?
У мене був 2.24 , та не хвилюйтесь ви так, все пройде добре , я після того випадку через пів року завагітніла, зараз ношу двійню ♥️того все буде добре у вас також
автор You-d8a8 25 апреля в 22:44
Ответ дляЛюда-0acd
У мене був 2.24 , та не хвилюйтесь ви так, все пройде добре , я після того випадку через пів року завагітніла, зараз ношу двійню ♥️того все буде добре у вас також
Я зараз дуже боюсь, що вийшло все, щоб всередині нічого не залишилось
Маргарита sh 26 апреля в 10:27
Как сильные месячные
автор You-d8a8 26 апреля в 23:32
Ответ дляЛюда-0acd
Я робила в 7 тижнів була анембріонія( пусте плідне яйце) я не скажу що дуже боляче , але не приємно , болить живіт наче схватками поки вийде плідне яйце, далі вже краще просто як рясні місячні .
От саме це і цікавить з питання болю. Якщо раніше у мене були такі місячні, що рятував тільки Кетанов, бо від болю на стіни лізла, то МА полюбому ж витримаю?
Люда-0acd 27 апреля в 10:46
Ответ дляYou-d8a8
От саме це і цікавить з питання болю. Якщо раніше у мене були такі місячні, що рятував тільки Кетанов, бо від болю на стіни лізла, то МА полюбому ж витримаю?
Витримаєте , але ви вже себе налаштовуєте на негатив
автор You-d8a8 27 апреля в 12:32
Ответ дляЛюда-0acd
Витримаєте , але ви вже себе налаштовуєте на негатив
Готуюсь до гіршого, але сподіваюсь на краще, що за ці 3 дні все буде норм)
Монашка в миру 03 мая в 21:24
Як ви автор?
автор You-d8a8 07 мая в 16:29
Ответ дляМонашка в миру
Як ви автор?
Витримала, очікувала гіршого, місячні навіть більш болючі раніше👍щось схоже на плідне яйце вишло через 20 хв після других таблеток
Монашка в миру 07 мая в 16:46
Ответ дляYou-d8a8
Витримала, очікувала гіршого, місячні навіть більш болючі раніше👍щось схоже на плідне яйце вишло через 20 хв після других таблеток
Добре, відновлюйтесь, набирайтесь сил!
автор You-d8a8 07 мая в 16:48
Ответ дляМонашка в миру
Добре, відновлюйтесь, набирайтесь сил!
Дякую🤗