Вже змінили ?
Чи ще працює?
Не встигаю слідкувати за новинами 🤷♀️
Чи ще працює?
Не встигаю слідкувати за новинами 🤷♀️
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Задавайте
В мене до них немає питань, бо те, що вони зроблять з Україною, мені було зрозуміло ще 2019
Питання у вас, вле тут ви не знайдете відповіді
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
У мене немає питань. Мій чоловік не ховається за кордоном. Йому не треба новий закордонний паспорт.
frumoasa17• 25 апреля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Він підписав контракт, тому що став на захист своєї країни. Про те, що це безстроковий контракт на невизначений термін тоді мова не йшла.
А якщо б такі, як він тоді не підписав контракт, вам би перестали видавати паспорти ще в 2022)
Який вибір у дітей, які тільки народилася, їх ніхто не питає
А ось друге громадянство я отримала свідомо. Що зараз дозволяє не залежати від свавілля української влади, а то скоро і до жінок дійде все це, всі ці обмеження.
Ты сатри, всем тут статьи конституции накидывают, обов´язки айтишникам, сантехникам нагадують, так всі обурюються ухилянтами за кордоном, і жодного слова обурення де ті 600 тис військових, які таки мають захищати країну
’армія України нараховує 900 тисяч осіб, з них 300 тис. умовно без ротацій воюють, і цікавився, де ж тоді ще 600 тисяч військових’
Wendy Rhoades• 25 апреля 2024
Ответ дляfrumoasa17
Не дуже розумію, навіщо людям, які зневажають Україну і тих, хто стоїть на її захисті, український паспорт.
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляlumonbka
Та й 2014 багато що показав.
Ну як більшість захотіла.
Виявляється, що 2014 для українців показав різні речі
Для мене - надію на майбутнє України.
А результат виборів 2019 не залишив жодного шансу
Для мене - надію на майбутнє України.
frumoasa17• 25 апреля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Цікаво, а де ви побачили зневагу до України? Україна прекрасна країна, а ось влада не дуже, яка до речі, порушує все що можливо по відношенню до своїх громадян, міжнародного права та конвенцій.
Чи зараз логіка, що не любиш Зе, то не любиш Україну?
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Треба розділяти Україну і те, що захопило владу через несвідомих громадян
Зневага до влади, якщо вот ето вот всьо можна так назвати
Ответ дляtanysha777
Для мене - надію на майбутнє України.
Як на мене, нічого не змінилося на краще.
Ну та що вже казати
’История не терпит сослагательного наклонения’©
Ну та що вже казати
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляfrumoasa17
Абсолютно
Щось це нагадує - а кто єслі нє он
frumoasa17• 25 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Абсолютно
Щось це нагадує - а кто єслі нє он
В одній недокраїні є таке. Там таке гасло.
Апель-синка• 26 апреля 2024
Ответ дляnenatasha
Україна може і гарантує піклування, але шкода, що зелень - це не Україна, а наше прокляття
Та да, сначала с работы увольняли без вакцинации и в транспорт с магазинами не впускали, теперь в тюрьму или на смерть отправляют, если на убой идти не хочешь.
Wendy Rhoades• 26 апреля 2024
Ответ дляfrumoasa17
влада - це те, що ви як частина громадянського суспільства обрали або від чого відморозились. Російська вата також вважає, що це все путін, а вони внє палітікі.
Ви змінили громадянство, щоб користуватись благами, які для себе вибороли громадяни іншої держави. Ставитесь зневажливо до людей, які не ховались в чемодани, а пішли добровільно захищати своє місто від навали росії. І розповідаєте, що вони самі винні, що не мають відпустку.
Ваша позиція насправді мало чим відрізняєтесь від позиції росіян. Назвіть хоть одну відмінність. Вам пощастило тільки в тому, що Україна сама ні на кого не нападала.
frumoasa17• 26 апреля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
По-перше, я цих не обирала. Геть за інших голосувала, дякую 73% за такий подарунок.
По-друге, я повернула собі громадянство, що належало моїм пращурам і совок потім відібрав незаконно, разом з територією.
По-третє, у мене немає зневаги. Добровольці - це герої, але позиція така, що якщо хтось пішов сам добровільно, то не повинен очікувати, що це теж саме зробить його сусід, друг чи родич. Мій рідний брат теж доброволець. Це був його вибір, він сам захотів воювати. Його ніхто не змушував. Він був важко поранений. Має фактичну інвалідність, але це не означає що його найкращий друг. Який за 2 роки не йде і не планує. Повинен зробити теж саме, щоб не було образливо. Ось я пішов і ти повинен піти. Це так не працює. Якби не був поранений і був б зараз здоровий. І продовжував б воювати, то явно не мав б права претензії пред´являти іншим рандомним чоловікам, які не хочуть такого ж робити.
Звёздонька• 26 апреля 2024
Ответ дляДождливая
І жіночок також, адже вони теж громадянки? Але зручніше тут сидіти і плескати язиком, кого та як повертати
Ви прочитали уважно? Відповідно до закону.
Звёздонька• 26 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Усіх, крім тих, кого держава за рахунок громадян якраз і готувала для захисту
А ще тих, хто без держави взагалі не зможе існувати - судді, наприклад, з якого дива отримали бронь, по якому закону?
Тобто кадрова армія не воює? Тільки мобілізовані?
Wendy Rhoades• 26 апреля 2024
Ответ дляfrumoasa17
мова не йшла про те, що всі мають йти воювати.
Кого ви обирали не має значення, якщо більшість обрали іншого - це називаєтся демократія) Ви ж мабуть в демократичній країні зараз живете? Не в Північній Кореї?
А тема про те, що вас зараз не хвилює доля мобілізованих і тих, хто залишився в Україні. То й вони не дуже переймаються вашими проблемами за кордоном. Ось нарешті наступило рівноправ´я
Таке собі))
А перекладати відповідальність на інших - це інфантильна позиція, і поки таких більшість, таке громадянське суспільство і будується. То кого звинувачувати? Питання риторичне.
frumoasa17• 26 апреля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Таке собі))
Чому не хвилює? Ще як. Що права все більше і більше забирають у певної категорії, а потім у всіх заберуть. Зараз обмежать у керуванні автотранспортом, потім у адміністративних послугах. А далі що заборона на медичне обслуговування та купівля їжі чи житло віднімати? Не дають вільно пересуватися. Сім´ї не можуть повним складом виїхати у безпечні країни. Деяким нульова допомога у період війни, хто втратив роботу, відміна ВПО. Підвищення абсолютно всього.
Захист сімей мобілізованих на найкращому рівні? Чи не роблять схеми, щоб не виплачувати законі виплати при загибелі. Постійні збори на реабілітацію хлопців. Хоча це повинна робити держава, це її зобов´язання. ВЛК за 5-20 хвилин, що на фронті з´являються хворі люди чи взагалі навіть не довозять до учбової частини. Мобілізація автобусним способом людей, що після роботи просто зайшли в магазин чи йдуть до дому. Корупція у самих військових частинах, коли одні сидять весь час, а інші на нулі безвилазно чи платять за відпустку.
Мабуть все це іпсо і правильна демократія
Звёздонька• 26 апреля 2024
Ответ дляДождливая
Вам закон забороняє проходити військову службу чи шо?
Ні, не забороняє, жінки добровільно, чоловіки обов’язково. До чого взагалі моя військова служба?
iriiiiiiin• 27 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Тут теж порушення Конституції. Коли різні чоловіки мають різні права і обов´язки. Коли одні вільно живуть закордоном і постять свою тусню в інстаграмі,а інші гинуть на полі бою. Теж саме і всередині країни і каста недоторканних
Те кто пошёл воевать это те которым не плевать на родину мать. Потом есть категория тех кого словили и принудительно отправили. А есть те которые добровольно до войны собрали вещи и уехали с Украины,потому что неустраивала жизнь, так з что им идти воевать????