Вже змінили ?
Чи ще працює?
Не встигаю слідкувати за новинами 🤷♀️
Чи ще працює?
Не встигаю слідкувати за новинами 🤷♀️
frumoasa17• 25 апреля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
я не вважаю це справедливим рішенням, вже не раз про це писала.
Мене тільки дивує людскька наївність, а може то оптимізм і віра в краще.
Але коли 2 роки всіх чоловіків в Україні суттєво обмежують в правах, то якось дивно було б розраховувати, що обмеження ніяк не зачеплять тих, хто за кордоном.
Мій близький друг пішов ТРО Оболоні, потім сам пішов за контрактом в ЗСУ. Зараз має 2 поранення і завдяки другому пораненню перевели в тилову частину. А хоче він просто хоча б місяць відпочити не в лікарні. Тому, як на мене, в Україні є набагато більші проблеми, ніж обмеження тих, хто за кордоном.
Так він підписав контракт, тобто навіть не мобілізований, то які претензії можуть бути до інших, що без відпочинку? Це ж був свідомий вибір, ніхто не змушував.
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляСтешк@
Науково-практичний коментар почитайте. Захист - це шанування символів, збереження нації, також підтримка економіки, комунікацій і т.п.
Захист - для цивільних, оборона - для військових.
На разі, на 1 військового повинно бути не менше 8 цивільних для нормального функціонування економіки і фронту.
А у нас скільки цивільних на одно військового? Сподіваюся, жінки також враховуються?
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляfrumoasa17
То що, він повинен тепер поки не вбʼють служити? Без підміни і відпочинку? Ну і цинізм…
Наші котики, наші зайчики - тепер вже ні? Просто лохи? Це ви хотіли сказати ?
Ответ дляСhanelKa
Нічого
От реально, нічого для мене. Що вирішує то для війни?
І тема,не про паспорти, ухилянтів за кордоном тощо
Є сотні,може в когось тисячі, класних людей, в Україні і за кордоном
Вони є, вони не матрьошки, вони не ухилянти
Вони роблять максимум, що можуть
Не пишуть тут
В ФБ тільки для друзів , і замість фото 1 свічка
Вони ніхто, звуть їх ніяк
Всім пофіг на них, якщо вони не хочуть вмирати - ухилянти
А збирають по 2 млн за день
Ви серйозно?
Ми вже програли всередині
Свою війну . І вона почалася не 24 лютого
Десь через місяця три-після тої дати на старті то почалося
Вони роблять максимум, що можуть
Не пишуть тут
Вони ніхто, звуть їх ніяк
А збирають по 2 млн за день
Ви серйозно?
Ми вже програли всередині
Причому внутрішню війну ми програли теж кацапам нажаль. Таки їх сім´я в нас виявилося живучишим, за інші паростки
frumoasa17• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Людина вибрала це своєю професією.
Це те ж саме, що будівельник скаже - мені важко, підміни мене, а то я хочу відпочити, а інша людина і не планувала ставати ним.
Ответ дляолена олена
Так. І чоловікам, які законно за кордоном ( інваліди, батьки інвалідів і тд)
Так не только инвалиды законно за кордоном. А и выехавшие до войны, и даже снявшиеся с учёта, и дети, которым стукнуло 18. Но теперь они не смогут получить паспорта. С каких х..ров они ухылянты и прочее?
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляfrumoasa17
Людина вибрала це своєю професією.
Ні, це не професія цієї людини. Він доброволець, не професійний військовий, пішов під час війни країну захищати. Але він не робот, а жива людина
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляPrervana
Тут как бы вот какое дело...
Конституцию можно и подвинуть
Там в новому законі ще й про нерухомість є - якщо зеко манда покладе око на якийсь будинок чи земельну ділянку, то громадянин, незалежно від віку і статі, повинен її віддати
Ответ дляЗвёздонька
Стаття 65 Конституції України передбачає, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов´язком громадян України. Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону.
Громадян, усіх, по закону, а ні тільки військових
І жіночок також, адже вони теж громадянки? Але зручніше тут сидіти і плескати язиком, кого та як повертати
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляДождливая
Заграницей все находятся законно ибо не существует закона, который устанавливает запрет на выезд из страны
frumoasa17• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Контракт - це саме те, що людина вибирає бути військовим, вчиться, проходе більш жорсткий відбір по всім критеріям, ніж ті, хто під примусом. Тобто стає професійним військовим, не офіцерського складу.
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Дааа? А я вот считаю что мой муж бывший тоже законно. А почему нет? Он выехал 9 февраля 2022 года. Законно? Да. Почему он должен возвращаться если у него есть ПМЖ? Не должен. Так с фига ли какое-то мчо будет его права лишать паспорт переделать? Охренели в конец уже. И он что один такой? А сколько выехавших за год-два до начала войны? За месяц? Им всем обратно ехать потому что 73% наголосовало
?
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Зараз тариф погодять
Зайдуть
Сегодня смена другая какая-то...
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Усіх, крім тих, кого держава за рахунок громадян якраз і готувала для захисту
А ще тих, хто без держави взагалі не зможе існувати - судді, наприклад, з якого дива отримали бронь, по якому закону?
Wendy Rhoades• 25 апреля 2024
Ответ дляfrumoasa17
Він підписав контракт, тому що став на захист своєї країни. Про те, що це безстроковий контракт на невизначений термін тоді мова не йшла.
А якщо б такі, як він тоді не підписав контракт, вам би перестали видавати паспорти ще в 2022)
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляIrina-5d24
?
Справа тут не в голосувавших чи ні. Конституцію не змінили - під час війни мобілізують всіх громадян. Навіть якщо вони за кордоном. Що вас так дивує? Ви тільки сьогодні про це дізналися?
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Мобилизируют лишь тех кто в стране. Остальные, сделали свой выбор, отцепитесь от них, а не сидят и думают где еще урвать чтоб разбогатеть. Шариковы недоделанные
Ответ дляМиззери
Может сначала войну надо объявить ?
А то как идти на фронт так война , как авто отжать так война , а как кредиты людям заморозить из-за форс мажора так у нас оказывается не война совсем а военное положение
Підтримую. Давайте вже нападати на рашу та оголошувати їй війну! Але ось яка проблема: для цього потрібне військо. Де ж його взяти?😁
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляДождливая
Особливо тих, хто має бойовий досвід душити русню по європам
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Я повинна відчепитися? Я не причеплялася) а ті , хто воює, можуть зробити свій вибір чи ні?
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Пусть делают. Этот вопрос не ко мне, а к ’пану президенту’ которого многие из них и выбирали.
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Вибачте, з усією повагою, але це питання треба задавати не виїхавшим, а тим, хто блокує ленд-ліз і безбожно краде
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Задавайте