Teonaa• 25 апреля 2024

Мінімальна кількість виїздів в автошколі

Підкажіть
Подруга їздила 20 виїздів, за 11т
Мені кажуть 40 мінімум.
Як насправді? Дчкую
dulenok• 25 апреля 2024
Кума ездила 10 уроков по 2 часа...толку практической езды- ноль
Yammystar• 25 апреля 2024
Зараз вчусь - теж всього 20 занять. Буду брати може додаткові чи з чоловіком їздити ще. Впринципі більш менш як на мене мені дається
Злюченька• 25 апреля 2024
Ответ дляdulenok
У меня было 10 уроков по часу )
dulenok• 25 апреля 2024
Ответ дляЗлюченька
У меня было 10 уроков по часу )
У нее механика....на автомате меньше.
ЛюбочкаС• 25 апреля 2024
Я зараз вчусь на механіці 20 уроків по 2 год.
Що можу сказати тільки на 10 занятті в мене більш менш стало краще получатись, не так сильно хвилюватись від потоку машин, я ще їзжу в час пік.
Чесно не розумію,як раніше вчили за 10 занять.
Хоча,моя колега каже -Вот так і вчили ,що навідь не їздить)
Ladxy• 25 апреля 2024
За законом має бути 40 годин. Авторе, звичайно,краще більше з інструктором відкати: і спокійніше, і досвід
летта• 25 апреля 2024
по закону 40, автошкола после 15 выпускает и можно сдавать, документы есть. А сколько учиться это ваше дело
Злюченька• 25 апреля 2024
Ответ дляdulenok
У нее механика....на автомате меньше.
Я на механике училась и сдавала )))