СhanelKa• 25 апреля 2024

Стаття 25 КУ

Вже змінили ?
Чи ще працює?
Не встигаю слідкувати за новинами 🤷‍♀️
автор СhanelKa • 25 апреля 2024
Ответ дляIrina-5d24
А шо Зорі забанили сегодня?
Вони . Їх багато
Не пишуть в моїх темах
Не люблять
liss• 25 апреля 2024
Ответ дляPole
Час виносити?
Самі ж не підуть...
Я на Майдан не ходила и не пойду )
В Майдан 3 не верю , так как все силовики на броне не зря .. да и все это спонсорская тема .
nata.ant• 25 апреля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Після перемоги повернетесь в країну і згадаєте про КУ? Ви виїхали але користуєтесь тим, що ви громадянин. Чоловік є? Він громадянин? У нього є обов’язок. Хоче, не хоче, це закон. Закон не працює для кожного по бажанню. Чого ви вирішили за усіх хто залишився, хто вам дав ці повноваження? У вас є внутрішній паспорт, оформлюйте документи як біженці, але вже таких прав як у українця з біометричним заграном не буде, а вам потрібно. За це потрібно платити, обовʼязками.
У вас все дуже просто,тепер всі в кого закінчується паспорт і будуть цим займатися,і знаходити лазійки щоб не їхати в Україну.
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляSentjabrinka
Так смогут получать те кто в Украине, а для проживающих за её пределами выдача приостановлена
Це мова саме про тих, хто за кордоном, читайте все. Призупинено тимчасово, це питання кількох днів. Паспорти вказаним категоріям будуть оформлювати/ видавати за кордоном. А дітям тим більше
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Вони . Їх багато
Не пишуть в моїх темах
Не люблять
Ну або по підвищеному тарифу нехай платять, або більш міцніших горішков засилають:)))
Миззери• 25 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Я видела только биографию на немецком, многотомник видимо ещё не перевели.
С цитатами вот этими вечерними патриотически мотивирующими
Seehund• 25 апреля 2024
Ответ дляliss
Выпустят конечно , это уже история .
Культ личности и все такое. Когда Володя в Кривом Роге маленький...
liss• 25 апреля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Люди виїхали і живуть як громадяни України, і хочуть мати усі права громадянина України, а країну захищати не хочуть. Біженцями офіційно не хочуть бути.
А какие мы права имеем ?
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляIrina-5d24
А зачем тогда консульства? Женщинам и детям паспорта оформлять?
Так. І чоловікам, які законно за кордоном ( інваліди, батьки інвалідів і тд)
Wendy Rhoades• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Ваши предложения ? Воевать до последнего украинца а земля пустая пусть отходит раше ?
не всі громадяни України помістяться в Польщі і Німеччині. На окупованих територіях біснуватий упирь вже хоче оголосити мобілізацію. Це так...для розуміння перспектив, при яких розкладах українці можуть закінчитись швидше.
Pole• 25 апреля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Тим складом що зараз ми навіть вже втримати ворога не зможемо, 600000 чоловіків за кордоном, очікують що тут все без них зроблять. А ті хто роблять вже не мають ні сил, ні здоров’я
Дивно, але саме 600 тис. сидить по в/ч в тилу, і жодного разу не були у зоні бойових дій. Їх простіше і швидше відправити на фронт, ніж повернути чоловіків з-за кордону
Звёздонька• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Так я не за кого и не решаю и не хочу что б за кого-то кто-то решал
Каждый сам за себя должен решить
Вам нравится когда власть распоряжается вашей жизнью и имуществом ? Детьми ?
Мне нет
І мені ні. Але я за цю владу не голосувала. Все чекаю щоб ті 73% хто хотів поржати, щось зробили типу «снесемо якщо щось піде не так». Мабуть все так якщо не зносять.
Миззери• 25 апреля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Какие права ? Как отказаться от гражданства сейчас ?
nata.ant• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
А ті що виїхали перед війною,по вашому вони там не законно?
Sentjabrinka• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Если они легально находятся в определённой стране, зачем им ехать в Украину?
nata.ant• 25 апреля 2024
Ответ дляSentjabrinka
Ясно,що з цим законом ніхто в Україну не поїде
liss• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Да никаких лазеек живут по выданным документам тех стран или нелегалами . Просто назад не будут возвращаться вот и все .
Все вопросы с недвижимостью подвиснут пока не будет смена всего .
Вкусныйпончик• 25 апреля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Хто тису переплив - вони якраз як біженці оформлені.
Бессмертный пони• 25 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
Да наплевал Зе на конституцию,на все ее статьи.
По конституции человек имеет право на жизнь.

А людей как скот в бусы по всей стране пихают и везут на убой.
А что путлер думает по этому поводу ? С начала полномасштабной войны в Украине погибли не менее 10 тысяч мирных жителей , в том числе более 560 детей .
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Не по моєму. Вони мають військовий обовʼязок перед Україною під час війни. І не я це придумала
Sentjabrinka• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Кроме них, законно в других странах находятся мужчины, которые выехали до войны по рабочим визам, и в эту категорию они не попадают
автор СhanelKa • 25 апреля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Зараз тариф погодять
Зайдуть
Звёздонька• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Так якщо людина хоче відмовитись від громадянства, то в неї є громадянство іншої країни і відповідно той український загран не до чого. В чому тоді суть питання? Навіщо відмовлятись, не користуйтесь українськими документами і все
liss• 25 апреля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
140 млн и нас 40 млн ( было ) уже хз сколько нет …
nata.ant• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Я не кажу,що ви? Але як ви вважаєте,людина яка живе за кордоном,і неї там сім´я,буде вмотивовано воювати ?
Миззери• 25 апреля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Тоесть вопрос только в том как быстро закончатся украинцы ? Чуть быстрее или чуть дольше но выехать возможность не дадим
Может люди сами выберут воевать но это будет их решение вон сколько патриоток ждут на диванах звездного часа и настал бы их шанс себя проявить
Я думаю кстати что добровольно было бы больше желающих чем когда тебя насильно принуждают к подвигам , это идет противоречивая реакция на такое -сопротивление
Sentjabrinka• 25 апреля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Все верно, так оно и есть
liss• 25 апреля 2024
Ответ дляPole
Я тоже этого не понимаю 🤯
Уже как в Индии есть касты неприкосновенных и рабов (
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляSentjabrinka
Так, не попадають, я вище написала, на якій підставі їм відмовили в оформленні.
Якщо у нього робоча віза, то він не має країну захищати? Так чоловіки в Україні теж працювали.

Але вони все одно ж не поїдуть, то до чого ця паніка і недовольство?
liss• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Подать на полит убежище.. может выход ?