Кто пьет декаф? Подскажите фирму

какой кофе самый вкусный? спасибо
Красота неземная 25 апреля в 22:52
Лавацца звичайна,шо там мудрувати
2 2
И_В_офигительных_штанах 25 апреля в 22:53
Я беру у Minelly, зерновий Декаф, прошу змолоти перед відправкою, мені подобається
Чай не пью, только кофе 25 апреля в 23:23
Лавацца
Кондуктор маршрутки 26 апреля в 00:15
такой: Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert
мне нравится.
Нульовий сантиметр 26 апреля в 00:15
Колумбія супремо, свіжої обсмажки zfc
Коварная Зая 26 апреля в 02:16
Забивайте в Гугл Ростерія Україна і обирайте свіжої обсмажки у наших виробників.
Дюагональ 26 апреля в 09:48
Мені більш за все подобається Blaser cafe

Ще пробувала:
Lavazza - мені чомусь не насичений смак
Illy - є якийсь присмак, який не подобається, і мені менше схоже на каву, ніж інші
И_В_офигительных_штанах 26 апреля в 11:09
Неочікувано вчора ввечері чоловік привіз капсульну кавомашину, мені якось було все одно, зварити в турці, гейзерній чи запарити в чашці, але раз тепер вона є, то постало питання - де взяти декаф в капсулах, Мінеллі їх не виготовляють-(