Пугачиха• 25 апреля 2024

Доставка морем Вікторія сікрет

Замовила доньці міст 18 лютого, досі не прийшов. Запитую по 3 рази на тиждень, обіцяє що прийде, відмови не було. Чи може морем так довго йти посилка, знаю 6-7 тижнів, але 10...чи є шанс отримати той міст?
БершкомангоЗар• 25 апреля 2024
Морем тижнів 6 -8 ..
Кокосиха• 26 апреля 2024
А як ви замовляли? Яким перевізником?
В кабінеті не відображається скільки днів до прибуття?
Звичайне море мені привозять за 6тижнів максимум.
Я_не_аноним_100%• 26 апреля 2024
Я отримала сьогодні замовлення за 24.03. З вашим явно щось не те. І до цього всі замовлення отримувала за місяць. Це через посередника?
naxodki_youtube• 26 апреля 2024
Victorias Secret 👉
автор Пугачиха • 26 апреля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ви морем замовляли? Через байера
автор Пугачиха • 26 апреля 2024
Ответ дляКокосиха
А як ви замовляли? Яким перевізником?
Замовляла через байера, я її кожний тиждень запитую чи не приходила відмова, каже ні, чекаю.
Кокосиха• 26 апреля 2024
Ответ дляПугачиха
Ви морем замовляли? Через байера
Я байєр і висновок лише один - гроші взяла, але чекала коли набереться компанія. Не добросовісна людина, не попередила вас, що викуп буде згодом.
Хоч би яке море було, вже давно повинно все прийти.
Кокосиха• 26 апреля 2024
Ответ дляПугачиха
Ви морем замовляли? Через байера
Ще бачу як деякі посередники замовляють ’без комісії’, але в умовах пишуть термін доставки авіа місяць . Це обман. Вони беруть гроші за авіа, а доставляють найдешевшим і найдовшим способом - морем. І на цьому мають більше, ніж мали б на комісії )). Включайте мислення, не ведеться на доставку без комісії. Авіадоставка це максимум 2,5тижні.
Одразу йдіть мимо таких посередників. Умови повинні описуватися чесно. Тариф можна ставити свій, так як зрозуміло, що всі банківські комісії потрібно враховувати, але казати , що доставка літаком, а доставляти морем - це обманювати людину !
автор Пугачиха • 26 апреля 2024
Ответ дляКокосиха
Морем, через байера
Я_не_аноним_100%• 26 апреля 2024
Ответ дляПугачиха
Морем, через байера
Можливо його просто недоклали в замовлення. Вона вам або перезамовила, або надіється, що перевізник десь розділив і ще недоїхало. Мені ось в останнбому замовленні одні труси недоклали. Таке буває. Але вона точно вже отримала те замовлення, де був ваш міст. І точно по цьому замовленню бачить, був він там чи ні.