В якому ТРЦ найбільша та найкраща дитяча кімната?)
Голодаю• 25 апреля 2024
Для цього треба побувати у всіх трц міста, а мене далеко не тягне) вам саме трц чи щоб діти побавились? У блокбастер молл є розваги на будь-який вік і смак, нещодавно відкрився смайл парк на троєщині, мені імпонує, що там все поки що нове і не вбите часом
Ответ дляГолодаю
Тільки дітей вигуляти)
Ответ дляГолодаю
Блокбастер недалеко від дому,вже набридло трохи)
За Смайл парк плюсую,але теж вже папу раз останніх були.
Шукаю щось новеньке)
Голодаю• 26 апреля 2024
Ответ дляLisa_ua
Тільки дітей вигуляти)
Через все місто готові їхати? Може лавіна теж має якісь атракції, але я туди не катаюсь, район позначте :)
Голодаю• 26 апреля 2024
Ответ дляLisa_ua
Шукаю щось новеньке)
Так вони всюди однакові) батути, лабіринти, автомати