Курочка-чубаточка• 26 февраля 2014
Нашла на фейсбуке. По-моему четко. Надоел этот цирк. А Вам?
Я підтримувала майдан з самого його початку. Спочаткза євроінтеграцію, потім проти злочинного уряду президента. Розстріл снайперами людей Нігояна та Жизнєвского зробили неможливим вороття назад...
А зараз я боюсь Майдан... Чому люди не знімають масок – їм вже нема чого боятися. Це лякає та насторожує багатьох українців, як тих, що підтримують Майдан, та тим більше тих – що не підтримують. Таке враження, що майдан не може зупинитися – і це лякає.
Що тепер? Маємо напівлегітимну Верховну Раду, що зі швидкістю конвеєра скасовує закони, та приймає нові, взагалі не думаючи про можливі наслідки. Почали будувати НОВУ Україну? Чому ж тоді знову в Раді «кнопкодавство» - яскравий приклад нехтування законом. З чого починається – тим і закінчується...
Майдан та політики живуть в одному вимірі, а те населення, що не підтримує Майдан – у зовсім іншому. Таке враження, що ніхто не помічає того, що близько половини населення має зовсім іншу точку зору. Вона може бути навіяною російскими українофобними телеканалами, але така точка зору існує, але з цим ніхто не рахується. Рада приймає та відміняє ті закони, які вважає за потрібне купка людей. Бо люди засліплені жагою до помсти, і політики під тиском наліво й направо відміняють закони, навіть не розбираючись по суті. У нас половина населення України розмовляє російскою мовою. Вона для них є рідною. Якщо ми хочемо змін, якщо Україна вважає себе демократичною країною, то вкрай необхідно враховувати цей факт. Адже відповідно до Конституції України: В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України. І це треба проголошувати, підкреслювати, звітувати про кількість школ, друкованих видань, яким чином підтримуються інші мови, що б не давати можливість російським ЗМІ сіяти безпідставну пропаганду. Але українська влада не приймає жодних контрзаходів. Треба розуміти, що Севастопіль – це унікальне місто, з російським корінням. Треба поважати вибір, не застосовуючи тиск, через діялог дипломатів негайно вирішувати сепаратиські настрої. Величезна помилка «Свободи» у відміні закону про регіональні мови в такий смутний період особливо враховуючи ситуацію в Криму. Цю проблему треба негайно залагодити, повернути закон назад – що б хоч якось заспокоїти людей. Так історично склалося, що Севастопіль та деякі інші регіони, Донеччина, Луганщина, Харківщина, Крим – це російськомовні регіони і треба поважати їх культурне надбання. Радикалізм призведе до загострення. Згадайте Предністровя,
Незалежна Україна у тому складі, в якому вона є зараз існує лишень 22 роки. Україна – багатонаціональна країна. Історичні шляхи розвитку у різних частинах відбувалися порізному – і це обовязково треба враховувати. Для більшості населення Південно-східного регіону імя С.Бандери асоціюється не з героєм, а для населення Західної України радянські солдати є окупантами. Цього неможна змінити, так склалося історично. Велика помилка навязувати однім українцям думку інших. Цей факт треба прийняти та не озиратися назад. Те що може повязати всих українців – це майбутнє нашої країни. Тільки повага один до одного та ненавязування може зберегти цілісність країни. Адже збереження суверенітету та налагодженння стосунків с усіма країнами-сусідами – це є обовязковою основою стабільного економічного розвитку. В політиці недопустимі крайнощі – вони призводять до біди. Зараз неспокій в Криму. Кримчан бесперечно обурює діяльність Януковича, в т.ч. по розкраданню Кримських земель, але ще більше їх лякають люди з західної України з червоно-чорними прапорами у масках. Цей факт треба прийняти і знову ж таки не навязувати, є чудове прислівя: зі своїм Статутом не ходять в чужий монастир. Люди бояться змін, невідомого, бояться того, що прийдуть люди з червоно-чорними правпорами і будуть навязувати свої цінності. В Криму дуже добре працює проросійська пропаганда.
Неможна допустити громадянської війни. Це першочергове питання, яке має стояти на повістці дня Верховної Ради. Необхідна дипломатія і толерантність.
Щодо вступу в ЄС. Нашому урядові треба бути дуже поміркованими і зважливими, дуже відповідально поставитися до тексту договору. Оскільки дуже багато людей, близько 40-50% українців проти вступу до ЄС, і їх думку необхідно враховувати. В інтернеті ширяться роліки про кабальні умови цього договору для вітчизняного виробника. Люди, особливо на сході можуть втратити роботу. Доцільно провести референдум з цього питання, щоб уникнути громадських протистоянь.
Звертаюсь до Вас як громадянка України, сподіваюсь, що достукаюсь до тих, від кого залежить доля країни.
Результат:
вже голосів:
114 (93.44%)
Согласны
8 (6.56%)
Не согласны
Менее Более• 26 февраля 2014
не знімають маски,тому що досі йде переслідування. Одного вже викрали,багато безвісті пропавших.
Печенюшка• 26 февраля 2014
Ответ дляМенее Более
Расскажите,ага... Не снимают боевики,и прочие, чтобы не узнали. А рельно кто кого преследует вы что не видите? !
Снежнакомка• 26 февраля 2014
Вы смотрели Раду, когда скасовывали закон о языках???? Депутаты же все четко объяснили- отменили, потому что он был принят с кучей нарушений закона. Сейчас будут принимать абсолютно аналогичный , но уже по правилам. Ну не ведитесь на речи тех , кто говорит о дискриминации и продолжает сталкивать лбами! Будет закон!
Маски нужны- слишком много урок выпустили, много недоброжелателей, спецслужб и т.п. А люди в масках хотят безопасности себе и своим близким, которую им уже никто гарантировать не может. Разворошили змеиное кубло, которое воротит миллиардами , для низ убить сотни людей на глазах у всего мира- раз плюнуть! Эти уроды еще опасны, поэтому маски вполне логичное явление!
Мамзелькин• 26 февраля 2014
Ответ дляRazum
Вот бы такого политика в ВР,я бы руками и ногами проголосовала за думающего человека!
Не каждый думающий и перспективный способен внести залог 2,5 млн.грн.Все условия созданы для бандюков и олигархов.(
Калёва Замалёва• 26 февраля 2014
текста задофига. не читала. но у меня один вопрос - а лиц бекутовцев вы много видели? или на майдане, или уже в родных городах, как выходили. в крыму он им орали ’Слава’, чего им было бытся в тот момент? чего маски не снимали? про языки вообще отдельная тема
Аноним_628• 26 февраля 2014
Ответ дляМенее Более
не смешите!!и очки снимите уже наконец!!
{СоJIнТсЕ}• 26 февраля 2014
Ответ дляСнежнакомка
Так настолько важно было его прям в первый день отменять? Чтоб теперь в Севастополе было то, что мы видим???
Аноним_628• 26 февраля 2014
Ответ дляКалёва Замалёва
не видели..и мёртвых тоже не видели
Вишнёвая Леди• 26 февраля 2014
Ответ дляСнежнакомка
повністю підтримую!
Аноним Первый• 26 февраля 2014
Відповідаю відразу - не згодна.
’Чому люди не знімають масок – їм вже нема чого боятися.’
Ще нічого не закінчено, ще все попереду. Тому люди в масках, що ще є чого боятись. В МВС та СБУ ті самі люди залишились, нова влада зараз займається не тим, чим потрібно. Ще не арештований жоден винуватець трагедіі, а тенденція лякає - повернулись кернеси-добкіни-попкіни-клюєві-бондаренки...інші.
Кукусик• 26 февраля 2014
Ответ дляМенее Более
Так чего уже бояться, беркута нет. их люди у власти.
Аноним Первый• 26 февраля 2014
Верховна Рада легітимна!
До чого тут жаа помсти взагалі не зрозуміло? Винуваті повинні бути покарані! По Закону! Щоб надалі не було бєспрєдєла.
Мастер Класс• 26 февраля 2014
Пусть вернут русский язык в юго-восточные регионы и заберут оружие у правого сектора. Пусть перестанут валить памятники и захватывать здания. Ведь именно это стало основным конфликтом((((((((((
Аноним_614• 26 февраля 2014
Мне один знакомый сказал, мол, надо читать Бунина и Булгакова, там описано, чем такое все может закончиться))))
Ниф_ниф• 26 февраля 2014
Ответ дляАноним Первый
Верховна Рада легітимна!
Нет! И все законы, принятые ею, нелегитимны! Почитайте Конституцию: ст.108. Нет такого: Президент самоустранился, нужно было объявлять импичмент. Поверьте, я не за Януковича, а за то, чтобы было ГЛАВЕНСТВО ЗАКОНА во всем!
Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:
1) відставки;
2) неможливості виконувати свої повноваження за станом здоров´я;
3) усунення з поста в порядку імпічменту;
4) смерті.
1) відставки;
4) смерті.
Робот Вертер• 26 февраля 2014
А это наше будущее:
Как свидетельствуют рассекреченные WikiLeaks документы, некий украинский собеседник американского посла Джона Теффта подготовил программу развития украинских реформ и передал ее США. Те, в свою очередь, одобрили и передали эту программу МВФ, который и настоял на них как на условии получения Украиной кредита, передают «Украинские новости».
Согласно данным WikiLeaks, этот список реформ – рекомендаций Украине включает в себя такие:
1. Повысить пенсионный возраст — на два года для мужчин, на три — для женщин. Ликвидировать право на досрочный уход на пенсию и принцип считать год за два на опасных предприятиях.
2. Ликвидировать институт специальных пенсионных пособий, которые выделяются ученым, государственным служащим, управляющим государственных предприятий. Ограничить пенсии работающим пенсионерам. Установить пенсионный возраст офицерам армии в 60 лет.
3. Повысить цену на газ для муниципальных предприятий на 50%, в два раза для частных потребителей. Увеличить стоимость электричества на 40%. Разрешить установление цен ЖКХ. Допустить рост цен соответственно росту цен на газ. Увеличить акциз на бензин на 60 евро.
4. Отменить льготы и повысить налоги на транспорт на 50%. Не повышать прожиточный минимум, балансировать социальную ситуацию за счет точечных субсидий.
5. Приватизировать все шахты и отменить все субсидии. Отменить льготы для предприятий ЖКХ, транспорта и прочего. Отмена государственной поддержки бесплатного питания, учебников.
6. Ограничить практику упрощенного налогообложения. Отменить практику льгот по НДС в сельской местности. Обязать аптеки и фармацевтов платить НДС.
7. Отменить мораторий на продажу земли сельскохозяйственного назначения. Отменить субсидии для производителей свинины и курятины.
8. Сократить состав министерств до 14. Оставить лишь одного вице-премьера. Отменить должность министра кабинетов министров. Подчинить все государственные органы министерствам. Налоговая администрация, таможня, Фонд госимущества должны войти в министерство финансов.
9. Ограничить излишнюю оплату труда государственных лиц.
10. Пособия по безработице должны начисляться только после минимального периода в шесть месяцев работы. Оплачивать больничные на уровне 70% от заработной платы, но не ниже прожиточного минимума. Оплачивать больничный начиная только с третьего дня болезни.
Ранее высказывались предположения, что собседником американского посла Джона Теффта в этом случае, как и в ряде других отчетов посольства США в Украине, мог быть экс-министр финансов Виктор Пинзеник.
Аноним_614• 26 февраля 2014
Оооо, уже голова скоро треснет от всего этого!!!!!
Да ничего лучше не будет,,, хватит в сказки верить!
Вы когда- нибудь видели человека у власти, который не будет тянуть себе в карман и не воровать?????
Хоть тупо всех там в раде выгнать и заменить умными молодыми скромниками....они освоятся и также начнут растягивать бюджет по своим счетам и домам!!!!! Ну в природе не существует человека, который не знает, что такое деньги))))
Капитанша• 26 февраля 2014
Очень сейчас напрягают ’свободные майдановцы’, которые творят беспредел под масками. Они почувствовали, что им ничего не будет. Страна выпустит ’страдальцев’ и в край распустились.
Робот Вертер• 26 февраля 2014
Девочки а кто знает страну где после революции жить стало лучше. Напишите. Задаю этот вопрос не первый раз. Наверно надо тему создать.
@MamaIvana@• 26 февраля 2014
Ответ дляСнежнакомка
18 мнеУЖЕ• 26 февраля 2014
Ответ дляКапитанша
майдановцы - как беркут: Закон не писан!