Курочка-чубаточка• 26 февраля 2014

Нашла на фейсбуке. По-моему четко. Надоел этот цирк. А Вам?

Я підтримувала майдан з самого його початку. Спочаткза євроінтеграцію, потім проти злочинного уряду президента. Розстріл снайперами людей Нігояна та Жизнєвского зробили неможливим вороття назад...
А зараз я боюсь Майдан... Чому люди не знімають масок – їм вже нема чого боятися. Це лякає та насторожує багатьох українців, як тих, що підтримують Майдан, та тим більше тих – що не підтримують. Таке враження, що майдан не може зупинитися – і це лякає.
Що тепер? Маємо напівлегітимну Верховну Раду, що зі швидкістю конвеєра скасовує закони, та приймає нові, взагалі не думаючи про можливі наслідки. Почали будувати НОВУ Україну? Чому ж тоді знову в Раді «кнопкодавство» - яскравий приклад нехтування законом. З чого починається – тим і закінчується...
Майдан та політики живуть в одному вимірі, а те населення, що не підтримує Майдан – у зовсім іншому. Таке враження, що ніхто не помічає того, що близько половини населення має зовсім іншу точку зору. Вона може бути навіяною російскими українофобними телеканалами, але така точка зору існує, але з цим ніхто не рахується. Рада приймає та відміняє ті закони, які вважає за потрібне купка людей. Бо люди засліплені жагою до помсти, і політики під тиском наліво й направо відміняють закони, навіть не розбираючись по суті. У нас половина населення України розмовляє російскою мовою. Вона для них є рідною. Якщо ми хочемо змін, якщо Україна вважає себе демократичною країною, то вкрай необхідно враховувати цей факт. Адже відповідно до Конституції України: В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України. І це треба проголошувати, підкреслювати, звітувати про кількість школ, друкованих видань, яким чином підтримуються інші мови, що б не давати можливість російським ЗМІ сіяти безпідставну пропаганду. Але українська влада не приймає жодних контрзаходів. Треба розуміти, що Севастопіль – це унікальне місто, з російським корінням. Треба поважати вибір, не застосовуючи тиск, через діялог дипломатів негайно вирішувати сепаратиські настрої. Величезна помилка «Свободи» у відміні закону про регіональні мови в такий смутний період особливо враховуючи ситуацію в Криму. Цю проблему треба негайно залагодити, повернути закон назад – що б хоч якось заспокоїти людей. Так історично склалося, що Севастопіль та деякі інші регіони, Донеччина, Луганщина, Харківщина, Крим – це російськомовні регіони і треба поважати їх культурне надбання. Радикалізм призведе до загострення. Згадайте Предністровя,
Незалежна Україна у тому складі, в якому вона є зараз існує лишень 22 роки. Україна – багатонаціональна країна. Історичні шляхи розвитку у різних частинах відбувалися порізному – і це обовязково треба враховувати. Для більшості населення Південно-східного регіону імя С.Бандери асоціюється не з героєм, а для населення Західної України радянські солдати є окупантами. Цього неможна змінити, так склалося історично. Велика помилка навязувати однім українцям думку інших. Цей факт треба прийняти та не озиратися назад. Те що може повязати всих українців – це майбутнє нашої країни. Тільки повага один до одного та ненавязування може зберегти цілісність країни. Адже збереження суверенітету та налагодженння стосунків с усіма країнами-сусідами – це є обовязковою основою стабільного економічного розвитку. В політиці недопустимі крайнощі – вони призводять до біди. Зараз неспокій в Криму. Кримчан бесперечно обурює діяльність Януковича, в т.ч. по розкраданню Кримських земель, але ще більше їх лякають люди з західної України з червоно-чорними прапорами у масках. Цей факт треба прийняти і знову ж таки не навязувати, є чудове прислівя: зі своїм Статутом не ходять в чужий монастир. Люди бояться змін, невідомого, бояться того, що прийдуть люди з червоно-чорними правпорами і будуть навязувати свої цінності. В Криму дуже добре працює проросійська пропаганда.
Неможна допустити громадянської війни. Це першочергове питання, яке має стояти на повістці дня Верховної Ради. Необхідна дипломатія і толерантність.
Щодо вступу в ЄС. Нашому урядові треба бути дуже поміркованими і зважливими, дуже відповідально поставитися до тексту договору. Оскільки дуже багато людей, близько 40-50% українців проти вступу до ЄС, і їх думку необхідно враховувати. В інтернеті ширяться роліки про кабальні умови цього договору для вітчизняного виробника. Люди, особливо на сході можуть втратити роботу. Доцільно провести референдум з цього питання, щоб уникнути громадських протистоянь.

Звертаюсь до Вас як громадянка України, сподіваюсь, що достукаюсь до тих, від кого залежить доля країни.
Результат:
вже голосів: 122
114 (93.44%) Согласны
8 (6.56%) Не согласны
Аноним_632• 26 февраля 2014
Восток об этом кричал, нельзя выпускать этих бойцовских собак из своих загонов,давать им законные основания громить и провоцировать народ.. Заручились поддержкой радикалов, получайте то,что имеете, мы вам не простим. И у нас есть основания их бояться и ненавидеть!

Печенюшка• 26 февраля 2014
https://