Ластоноша• 26 апреля 2024
Как покупать жд билет инвалиду онлайн?
Как вы вводите номер? Какой из 3х указанных? Пытаюсь купить маме билет через приложение УЗ. Пишет не знайдено посвідчення. В кассе покупает без проблем
Силиконочка• 26 апреля 2024
У меня тоже не получается, поэтому , беру в кассе. Наверное, нужно позвонить в пенсионный фонд
Ластоноша
• 26 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Уже разобралась, может и Вам поможет. В приложении УЗ (в привате так нельзя), когда берете, вводите имя и фамилию и добавляете пільги, выбираете свою категорию, например, у мамы ’особа з інвалідністю 2-3 групи’(там есть разные категории: и военные, и дети инвалиды, в общем выбираете свою)...дальше нужно вводить номер посвідчення,вот здесь не получалось добавить. Нужно вводить на украинском (не английском) большими буквами серію и без пробелов номер без значка номера, например НІВ456737. Получилось купить не выходя из дома. 💪 а то пока до кассы бы доехали, билеты бы разобрали. Это вообще удача,что они появились
Ластоноша
• 26 апреля 2024
Ответ длякогдадеЦкие
тільки в касі, на жаль
Ні, мені вдалося через додаток. Я вище написала як , почитайте,може і Вам колись знадобиться 🌸
когдадеЦкие• 26 апреля 2024
Ответ дляЛастоноша
о, супер, передам куму, багато їздить
Ластоноша
• 26 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3497777
тут все есть
Спасибо 🌸
Мозговая пилочка• 26 апреля 2024
Ответ длякогдадеЦкие
тільки в касі, на жаль
Ні, можна й онлайн, якщо посвідчення є в базі
когдадеЦкие• 26 апреля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
ми не їздимо поїздом, але спробувала чоловіка дані ввести, видало:
Шановний користувачу! Нажаль, інформацію про Ваше пільгове посвідчення за номером, що вказаний у запиті, не знайдено у Централізованому банку даних з проблем інвалідності Мінсоцполітики.
Для перевірки інформації про Ваше пільгове посвідчення у Централізованому банку даних з проблем інвалідності Мінсоцполітики зверніться до органу соціального захисту населення за зареєстрованим або фактичним місцем проживання.
Ластоноша
• 26 апреля 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Як таке тоді може бути? Одні можуть купити онлайн, інші - ні?
Вище писали,що можна купити,якщо є в базі. Мама багато їздить, раніше брала в касі. Я думаю питання тільки в тому,що її посвідчення вже є в базі УЗ
Силиконочка• 26 апреля 2024
Ответ дляЛастоноша
Супер! Спасибо 🌺
Мира всем• 26 апреля 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Сестра нещодавно купувала собі квиток. Спочатку реєструвала звернення десь на сайті (мінсоцполітмки, здається), потім їм же дзвонила. Після дзвінка її посвідчення додали до бази, після того змогла в додатку придбати квиток.