Несу добро людям• 26 апреля 2024

Донька взагалі не хоче вчитися. Відпустити?

До 5го класу донька була хорошисткою,але домашне завдання завжди доводилось контролювати і допомогати.
Зараз донька у 6му класі, і взагалі не цікавиться навчанням, не хоче нічого робити і їй не цікаво.
Оцінки всі погіршились, часто отримує 1 (через не виконання тестів,якщо не проконтролювати щоб зробила).
Якщо не нагадувати про тести і домашне завдання,нічого робити не буде сама. ДЗ майже з усіх предметів списує з інтернету.
Я вже так втомилась кожен вечір за ці уроки з нею сваритися, кожен раз нагадувати і вмовляти щось почитати чи вивчити. Донька напряму каже що не цікаво і не потрібно їй це, що в школу вона ходить по приколу, і що навчання їй не потрібно.
Що робити? Відпустити навчання? Чи як мотивувати?
Полюю на дрони• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Да,но і робити вона нічого не хоче
Значить і ви не робите нічого більш зазначеного мінімуму. Ніяких боулінгів і квестів. Заново встановити контроль і повидаляти усе, що заважає навчанню
Я так розумію вы занадто довго боялися хоч в чомусь засмутити дитину і сказати ні, і ось тепер маєте.
Батько є? Його вона слухає?

автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я б почала з відвертої розмови про наслідки. Без залякування, а так як воно є.
Вона не вчиться зовсім, по всім предметам 1-2. Що далі? Другий рік у школі? Постановка родини на облік як неблагополучної? Для себе ці моменти вияснити, щоб доньці популярності пояснити.
Ок, якось дотягнули до 9 класу. Що далі? Знань в голові ноль, навіть в бурсі будуть вважати самою тупою. Якщо руки з правильного місця може і зможе стати майстром манікюр, парикмахером чи маляром. Якщо і з руками погано, то привіт пошуки чоловіка якому влізти на шию.
По дорозі є всі шанси скотився до проституції. Якщо ж навіть чоловік і знайдеться, то без освіти, професії і власних грошей вона буде терпіти будь-яке скотське ставлення, бо сама собі раду не дасть. Гідного чоловіка не тільки зовнішність приваблює, треба щоб з тобою цікаво було. А це досягається через освіту і книги передусім.
Я б оце пояснила, без залякувань. Бо так по суті воно і є
Дякую,спробую
Тримбулька• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Трошки не згодна. Тести з природи в неї завжди 10-11(бо списує), а контрольна іде 4-5 ,бо не онлайн.
Тому в атестаті буде щось середнє, ще і за невиконану домашку будуть 1 і це загалом знизе загальну оцінку. Тому атестат +- адекватно відображає знання.
Карамбулкул• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Дякую, я змогла відпустити тільки на тиждень-два,і побачила вже деградацію
Я скажу не популярну зараз думку, але треба ломати. Вона повинна відчути, що ви головна і встановлюєте правила. Не бити ні в якому разі, ні. Але чітко стояти на своєму.
За взлом - щось ще обмежити. Щоб відчула наслідки, що краще не буде. Я вам гарантую місяць витримаєте - стане легше. Але повтори можуть бути.
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Взламує, забираєте телефон - обнуляєте й ставите заново обмеження. Ви вже, на жаль, не авторитет для дитини. Якщо зараз гору не візьмете, краще не буде (
Я вам співчуваю, це важко. Дитина ваша сильна особистість, але щоб їй допомогти ви повинні стати сильнішою.
Забирав чоловік, знову ставив обмеження,паролі іт.д., і вона знову все зламала.
Зараз чоловік віключив дома вайфай, подивимось,може це допоможе
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Значить ніяких прогулянок і розваг поки не зробить уроки.
Так і було. Сидить вдома,але уроки не зробить.
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Вона по хорошому не зрозуміє. На жаль, є такі випадки. Дітям потрібні батьки, а не подружки.
Уже це розумію, але напевно запіздно. Буду намагатися

Карамбулкул• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Інтереси в неї зараз- корейська музика, намагатися її вивчити,читати рєп на корейській мові. Ось це все вона запамятовує легко, навіть ті скоромовки на корейському,які я навіть вимовити не можу)
Може мотивуйте вступом до університету для вивчення корейської. Тоді треба вже готуватися до майбутніх іспитів.
Як мінімум українська, математика, історія, англійська. Але вже 5 предметів з наступного року обіцяють.
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляNastia Platonova
Які в неї є хоббі?
Може вона танцює чи малює класно?
І в майбутньому буде великою художнецею, або хореографом.
Чи вона просто лінується? Це погано і ні до чого доброго в житті не приведе.
Найважливіше що дає школа (як на мене) це соціалізацію, вміння домовлятися з однолітками, з учителями, вирішувати проблеми свого віку (як не отримати двійку, чи як списати щоб вчитель не помітив..).
Вчить повазі до старших, вчить жити за правилами (це я про графік відвідування, дисципліну, може не ідеальну, але хоч якусь).
Ви звісно можете забити і дати їй можливість не ходити в школу, чи ходити але приносити двійки. Але я б допустила це лише за умови що вона знаходить спорт заняття собі по душі (хоча б 2 рази на тиждень) і наприклад ходить на компьютерні курси (програмування) додатково поза школою. Може на якусь іноземну мову.
Хоб хоч якісь забов´язання вона мала.
Вона ходить на англійську- я її заставляю,бо не хоче,хоча і виходить у неї
Ходить на танці- там подружки
Захоплюється корейскою музикою, і вчить ті всі пісні і рєп. Це в неї виходить добре, навіть те що я не можу вимовити
Nastia Platonova• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ось відносини уже погіршились.
Відпустити змогла на пару неділь- за цей час не одного разу вона не сіла за ДЗ. Весь вільний час в телефоні
Телефон замінити на кнопочну дзвонилку на 3 місяці мінімум. І не поступатися, навіть на вихідні. Спершу твердо поясніть, що у Вас свої забов´язання а у неї свої, Ви ж як лінуєтесь або втомилися, то не кидаєте роботу, готовку і догляд за сім´єю бо за Вас це ніхто не зробить, ось так і в неї. Ви її караєте за її лінощі і забираєте телефон, віддасте певного числа(дату оговоріть) за умови що до того часу вона виправиться. Як ні, то продовжується покарання ще на певний термін.
І покарання не знімає з неї обов´язки.
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Батько є? Його вона слухає?
Да,хотіла буди доброю і лігідною мамою,бо моя була навпаки жорстка.
Папа є, але він ще більш лагідний до неї ,і все її
Тримбулька• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Фемелі лінк вона взламала.
Вайбер з тестами не можу собі встановити, бо в групі тільки діти і вчителя,без доступу для батьків
Ну так поясніть вчителям проблему, хай зроблять Вам доступ.
У Вас дуже багато відмовок, я бачу Ви не хочете приймати кардинальних мір, а без цього ні як або Ви донесете необхідність вчитись або вона так і буде седіти у Вас на шиї і крутити нею як ій буде треба.
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляТримбулька
Так, можливо, але це її не бентежить.1 так 1
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Дякую, спробую,але так важко. Вона спочатку все робить на зло- нічого не робить,навіть в школу не ходить і лежить дома. Потім її попускає, тиждень +- все робить і т.д, мені стає її шкода,і я йду на поступки
Nastia Platonova• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Фемелі лінк вона взламала.
Видача гаджета для тестів може бути ввечері під Вашим наглядом і суворо на обмежений час. Не встигла, твої проблеми...
Електронний щоденник заведіть собі.
Було б бажання.
Анонимушка• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
А если пообещать курсв корейского, если средняя оценка нормальная и уроки слеланы как вариант чем не мотивация
Nastia Platonova• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ходить на танці- там подружки
Цього для професії не достатньо.
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Казала, мотивувала, але не хоче
За гарно закінчений рік обіцяла піти в корейське кафе,і витратити там кошти на всяки сувеніри. Спочатку загорілась,але потім здулась швидко
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляNastia Platonova
І покарання не знімає з неї обов´язки.
В телефоні, нажаль,багато тестів і дз. Повністю змінити на кнопочний не вийде ніяк.

Карамбулкул• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Можна все замінити, можна окремий телефон для тестів завести з заблокованим скачуванням.
Чи їй кнопковий, її обнулити, встановити тільки вайбер і під наглядом хай виконує. Ну місяць же можна протирматись? Якщо ви не знайдете методів, ви дитину втратите.
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляТримбулька
Можливо це виглядає як відмовка, але це не так.
Вчителі дають їм тести на уроках частіше за все, що б вони не списували вдома.
Як вона його буде проходити? Коли доступ до тест відкритий до 15.00, а дома я в 18.00?
Карамбулкул• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Зрозумійте, що коли ви її обмежуєте - це і є любов, це не жорстокість. Ви це робите за для її майбутнього, а не хвилинного - мама гарна й добра. Вона вас все одно такою не вважає, раз не поважає.
Я сама така сама була і зараз ще інколи проскакує, але цими поблажками ми тільки псуємо дітей.
Тримбулька• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Так Ви ж написали, що Вона тести списує...толку від такіх тестів , балакайте з вчителями, вирішуйте проблему, немає ні де вимоги щоб у дитини на уроці обовязково був телефон.
Барабасиха• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Супер, розвивайте, хай вчить корейську. Де мова, там і культура, засвоїть паралельно купу інформації. Це цілком може стати в майбутньому куском хліба з маслом.
Почитала вище, що вона зламала паролі і обійшла обмеження - та у вас розумна дитина, мамо, не хвилюйтеся.
Не вчіть рибу повзати по деревах, сучасна освіта точно буде не потрібна у майбутньому. Он, що чат GPT робить заввиграшки. Наші уявлення про професії застарівають, тому зосередьтеся на тому, що вона любить. А згадайте, як нас вчителі лякали, що калькулятор не завжди буде під руками, вчіться рахувати, а зараз - смартфони і гугль
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляNastia Platonova
Електронний щоденник заведіть собі.
Було б бажання.
Справа в тому що тести дають часто на уроках, з обмеженим часом виконання їх
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляАнонимушка
Дякую, спробую запропонувати
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляNastia Platonova
Цього для професії не достатньо.
Знаю.Але це все що її цікавить на даний період часу
автор Несу добро людям • 26 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Дякую,напевно так і нада. Просто стає її шкода,що там її друзі в телеграмі,переписки. Завжди її жаліла, а певно не треба було
Барабасиха• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Любіть і жалійте дитину. Не забирайте в неї друзів. Поважайте її право на соціально активне життя, зараз купа дітей взагалі не вміють будувати стосунки
Зіпсуєте стосунки і матимете сумну старість, якщо заберете в неї телефон
ПочтальЁнша• 26 апреля 2024
Забирайте телефон! І не має значення, що його подарували. Доки ви будете навколо неї хороводи водити, доти вона буде маніпулювати.
Забираєте зі словами:’ Я змушена забрати телефон, бо він заважає тобі вчитися. Я мама, в мене така робота’. Спочатку буде кричати, сильно, але звикне.