Несу добро людям• 26 апреля 2024
Донька взагалі не хоче вчитися. Відпустити?
До 5го класу донька була хорошисткою,але домашне завдання завжди доводилось контролювати і допомогати.
Зараз донька у 6му класі, і взагалі не цікавиться навчанням, не хоче нічого робити і їй не цікаво.
Оцінки всі погіршились, часто отримує 1 (через не виконання тестів,якщо не проконтролювати щоб зробила).
Якщо не нагадувати про тести і домашне завдання,нічого робити не буде сама. ДЗ майже з усіх предметів списує з інтернету.
Я вже так втомилась кожен вечір за ці уроки з нею сваритися, кожен раз нагадувати і вмовляти щось почитати чи вивчити. Донька напряму каже що не цікаво і не потрібно їй це, що в школу вона ходить по приколу, і що навчання їй не потрібно.
Що робити? Відпустити навчання? Чи як мотивувати?
Володарка мрій• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
І допомогло? в 9 сама вчиться?
Помогло, у меня сын, уже выучился закончил школу на отлично,а с 5 по 9 это было шото с чем то, кошмар.
Летчица• 26 апреля 2024
Кстати ещё от подачи предмета от учителя идёт. Химия была офигенная учитель. Проблем с ней не было. А англ. старая мегерина дети терпеть не могли её в первой группе, все хотели во вторую группу)) там у учителя подход другой был
Географія обожали просто.
Математика проблема учителя менялись. У последней они боялись даже спросить почему не правильно)) она резко всех отшивала.
Я смотрела что идёт ребёнку хуже.
Географія обожали просто.
Я смотрела что идёт ребёнку хуже.
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Поддерживаю, если она сама уже давно ничего не делает, а списывает, то знаний там ноль и без посторонней помощи не обойтись.
Справа в тому, що вона це все розуміє.
Але ,наприклад, математику довгий приклад довго рахувати , краще списати і мати вільний час.В неї така логіка, що навіщо їй щось , наприклад, читати з історії, якщо на тесті можна все знайти в інтернеті
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
У вас зовсім ніяких важелів впливу немає на 11-річну дитину?
Один важіль- вайфай відключити.
Але це діє не на довго,і бажання навчатися все одно не додає
ШанельКуКу• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ось до 5го класу все було нормально,ніяких проблем не було.
Зараз вона мені заявляє що ми багато від неї хочемо,і нічого робити вона не буде, бо вона нічого не повинна нікому.
Такого не буває без причини. Щось змінилося в житті, друзі, інтереси , ви час цікаво проводите разом?
Тримбулька• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
І вона навчається?
Бо мою не цікавить нічого окрім телефону. Якщо телефон прибрати,то навчатися все одно не буде,а буде все робити на перекір.
Так навчається, я була дуже послідовна.
Але вона у мене завжди гарно навчалась, була самостійна, тільки в підлітковому віці почався ’бзік’.
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Може спробуйте біохімію здати? Феритин, вітамін Д? Бо така поведінка має під собою причини.
Дякую, здамо аналізи
Полюю на дрони• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
А ось тут би я почала дзеркалити. Робити тільки те, що зазначено законом. Не більше. Базовий одяг по сезону (базовий не равно модний), проста їжа, лікарі, наче і все. Про гаджети, поїздки, подарунки в законі ні слова. А більше я не винна.
Вона нічого не винна, і я нічого не винна
Карамбулкул• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Справа в тому, що вона це все розуміє.
На НМТ інтернету, де можна списати немає.
Я донці у 7 класі відкрила сайти ПТУ і запропонувала обирати на яку спеціальність вона піде, як не хоче навчатися, стало значно краще. В 5 може й зарано.
Вельшановна• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
А я ось дз не можу заставити робити, просто мені в лице каже що не буде його робити, бо не хоче. І я не знаю що робити
Общаться, мотивировать и учиться вместе - ЭТО И ЕСТЬ роль родителя.. ВЫ не хотите выполнять свою роль? Лень?
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляSo_so
А какой у неё круг общения? Какая школа?
Интересы? Как Вы с ней проводите досуг?
Очень смелые заявления.
Интересы? Как Вы с ней проводите досуг?
Очень смелые заявления.
В неї небагато подруг- всього 3 ( зі школи).
Цікавить її тік-ток, корейська музика, рєп.
З гуртків танці( ходить туди бо там її подруги) і англійська( тут вже я заставляю, бо не хоче).
Досуг по різному (кіно,боулінг,кафе), але частіше тільки по вихідним і у відпустці.
Карамбулкул• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Один важіль- вайфай відключити.
Ви просто сильно рано здаєтесь і включаєте. Місяць мінімум профілактика. Якщо поведінка не виправитися, то й більше.
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Тому що мозок не доростає до навантаження середньої школи. Просто не сприймає. Це не тільки питання дисципліни, але й біології, здоров´я. Взагалі не треба нікого пресувати тими оцінками.
Оцінками її не пресую,і навіть ніколи не наказувала.
Але турбує те, що вона взагалі не хоче нічого робити дома з дз, що забуває зайти в групу в вайбері подивитись і пройти тести.
Все це тільки через моє 100 нагадування
Тримбулька• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Справа в тому, що вона це все розуміє.
Я не замарачивалась, что моя с уроков делает или не делает, для меня было важно что в атестате, промежуточные оценки которые сбрасывала класуха, плохие оценки, нет ’плюшек’, хорошие оценки свои ’хотелки’ в пределах разумного получала.
Полюю на дрони• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Один важіль- вайфай відключити.
Тут вже треба показати хто сильніший, ви чи вона. Поки що виграє вона. Вам простіше забити на її виховання, ніж встановлювати обмеження і контролювати її
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Змінилось те, що в неї зацікавленість в телефоні- друзі в телеграм, корейська музика, тік-ток
Карамбулкул• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Все це тільки через моє 100 нагадування
А по дому як? Допомагає? Є обов´язки?
Заикальница• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Справа в тому що я можу пояснити їй те що вона не розуміє-математику. Але вона сидить,і не намагається навіть зрозуміти, каже просто не хочу
Ви як мого описали, теж 5 клас.
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Справа в тому, що одяг її не цікавить ( ходити може як бомж в старому), гаджет- телефон забрати не можу, бо це їй подарували на ДР. Кишенькові гроші її не цікавлять
Nika Vision• 26 апреля 2024
Обмеження та скандали лиш погіршать відношення, тому на початку потрібно відпустити все як є, а згодом через деякий час просто побалакати про майбутне. В цій розмові намагатися ненавязчиво дати посилки на те що вчяння світ ;)
Карамбулкул• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ви доросла і можете все. Ваша дитина завдає собі шкоду. Ви як мати повинні реагувати.
Полюю на дрони• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Телефон можна і не забирати, просто не оплачувати на ньому інтернет і відключити вдома вайфай. А з батьківським контролем можна ввести суттєві обсеження по використанню додатків
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Те саме їй кажу що інтеренету немає, каже мені все одно.
Ким хоче бути -відповідає що я ще не знаю і т.д
Карамбулкул• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Наскільки максимум ви відключали інтернет?
ШанельКуКу• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Чому нема батьківського контролю? Друзі прекрасно спілкуються в реалі і ви на вихідних якось час проводьте активно без телефонів
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляВельшановна
Я хочу виконувати свою роль, але можливо не зовсім розумію як вірно. Бо спілкуюсь з нею, пояснюю важливість навчання, ставлю приклади на знайомих, допомагаю робити уроки якщо не зрозуміло. Але вона не хоче робити ті уроки взагалі, бо є телелефон, де цікавіше провести час, ніж почитати ,наприклад. І вона напряму каже що їй не цікаво і не потрібно вчитися, а як виросте то сама розбереться звідки їй брати гроші,і це не наше діло.
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Справа в тому ще, що все ДЗ записано в електронному щоденику, всі тести в вайбері.
І вона ,наприклад,каже що ввімкніть мені вайфай я пройду тести,а сама сидить в телеграмі
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляТримбулька
Я хочу щоб в неї були знання ,а не оцінки. Бо вона тест може списати з інтернету і отримати 10.
Несу добро людям
• 26 апреля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я бачу, що вона нами маніпулює. Але як це змінити, не вистачає ,напевно,мені мудрості і сили
Тримбулька• 26 апреля 2024
Ответ дляНесу добро людям
Это ей так кажется, если действительно всего этого лишить, то окажется что интересует. Ви попробуйте и будьте последовательны на протяжении долгого времени. И такие подарки как телефон, делаются в соответствии с ее поведением, а не просто так.