Лепетун• 26 апреля 2024

Чи згодні ви на роботу з переїздом, якщо немає власного житла?

Ми ВПО, з чоловіком зараз розлучаюся, є син 13 років, квартиру орендуємо двокімнатну, у середньому виходить десять тисяч на місяць.
Мені подобається і місцевість, і квартира, недалеко тут сестра моя, також з дитиною, але на роботі наче знущаються (працюю тут півроку), сьогодні отримала зарплату - девʼять з копійками, аванс був трохи більше двох тисяч.
Робота престижна, офісна, працюю офіційно 5/2 по 8 годин, фактично виходить що я до пізнього вечора на роботі і навіть у вихідні маю виконувати певні функції, якщо є необхідність.
Є можливість влаштуватися на роботу у передмісті Києва (є пропозиція), там же орендувати житло, буде виходити оренда + десять-пʼятнадцять тисяч.
Просто трошки лячно що треба знову усе покинути і починати нове життя на новому місці.
Ви б погодились?