Изменено 26 апреля в 18:05

Новая почта побила рекорды ((

Девочки, я офигеваю, посылка Новой почтой шла четверо суток🤦 А позавчера отправляла одной девочке малюсенькую и легусенькую посылочку размером 16х12, выставили 95 грн за пересылку 🤦
На самом деле, уже и на Укрпочте пересылка подорожала, за самое маленькое отправление 42.00((
показать весь текст
17 5 4
Балаболка 26 апреля в 18:51
Ответ дляНа привозе
95 грн - це доставка в село, так відправте укрпоштою і хай тиждень чиргикає, яка проблема?!
в село укрпоштою тиждень це в кращому випадку, в них ще й глюки, в нас цієї зими олх-доставка Київ-Одеса їхала місяць поки я не написала рекламацію(

а взагалі на укр є така фігня що посилка доїжджає до відділення видачі. потім автоматом повертається та їде ще раз, стикалися усю осінь та зиму, наразі трішки краще стало, але минулого місяця одна посилка теж так каталася

тож про швидкість - це саме нп, якщо є місяць часу - можна й укрпоштою

до речі, вчора доньці в Полтаву з Києва відправляли невелику посилку в коробці, об’ємну вагу написало 3 кг, сплатили 108 грн
Сяду на шию, дорого! 26 апреля в 18:52
Так не відправляйте поштою, на таксі возіть))
2 1
Невгамовна 26 апреля в 18:53
Ответ дляПутающаяся
Чесно, дивуюсь таким людям як ви, ви напевно десь в тихому регіоні проживаєте, то вам все не так...скажіть дякую що доставляють взагалі в таких умовах як ми живемо, що таке 95 грн за доставку в село?...звичайний тариф 70 грн - цілком нормальна вартість, той самий проїзд в громадському транспорті 15-20 грн, склянка кави 40-70 грн...а доставка по Україні між обласними центрами 1-2 дні то дорого..
Українці настільки багаті, що ладні платили понад 2 євро за доставку 150г? Мій викладач з логістики знепритомніє від ваших міркувань. Він знає реальну вартість транспортування і вважає 5-6 євро за доставку по європі посилки вагою пару кілограм і достатньо об´ємної коробки грабунком населення) Але він знає РЕАЛЬНУ вартість транспортування.
Чесно, дивуюся бажанню деяких українців, щоб на них заробляв хтось інший.
7 1 1
Путающаяся 26 апреля в 18:54
Ответ дляНевгамовна
Українці настільки багаті, що ладні платили понад 2 євро за доставку 150г? Мій викладач з логістики знепритомніє від ваших міркувань. Він знає реальну вартість транспортування і вважає 5-6 євро за доставку по європі посилки вагою пару кілограм і достатньо об´ємної коробки грабунком населення) Але він знає РЕАЛЬНУ вартість транспортування.
Чесно, дивуюся бажанню деяких українців, щоб на них заробляв хтось інший.
то відкрийте щось своє, возіть дешевше - хто заважає? аби ото ля-ля
8 1
ФФФФристайла 26 апреля в 18:57
Ответ дляПрестидижитатор
Так и до войны было - всегда окольными путями
значит у вас месторасположение такое. Я тоже так отправляла как-то из Винницкой обл., тоже от границы, то едет 3-4 дня 500 км, потому, что из городка там посылки едут в Винницу 1 раз в 2-3 дня, а потом уже за 1 день из Винницы до Днепра 1 день. Как-то так логистика, не очень много у вас отрпавок из города, поэтому собирают видимо посылки и выстраивают маршрут по центрам. Это все логично и объяснимо.
Невгамовна 26 апреля в 18:58
Ответ дляПутающаяся
то відкрийте щось своє, возіть дешевше - хто заважає? аби ото ля-ля
Навіщо придумувати велосипед? Вже є компанії, що давно і успішно працюють на ринку. Я не маю коштів, щоб відкрити свій бізнес, мене цілком влаштовує позиція найманого працівника у цій самій логістиці. Але не в Україні, бо совість не дозволяє наживатися на інших і лупити завищений тариф під виглядом ’а ви що, жлоби, шкода 100 грн за пересилку 150г дати’?
1 1
Ваша прЭлесть 26 апреля в 18:59
Ответ дляПрестидижитатор
В отделение.
А Вы пробовали дозвониться на их горячую линию хоть раз?
На нее не надо дозваниваться. Ткнули в приложении сюда и вам ТУТ ЖЕ перезвонят.
Добра всем! 26 апреля в 19:01
Ответ дляПрестидижитатор
Это коробочка маленькая
Какие документы так выглядят?
Сложенные.
Я отправляю маленькие посылки,как документы, хоть ясно, что не документы.
Ваша прЭлесть 26 апреля в 19:02
Ответ дляПрестидижитатор
Там личные данные другого человека - какое я право имею вам называть номер ТТН?
Хотя, стойте... Я не ТТН покажу, я скрин инфы о посылке сейчас сделаю.
Покажите скрин в таком виде
ФФФФристайла 26 апреля в 19:02
Ответ дляНевгамовна
Українці настільки багаті, що ладні платили понад 2 євро за доставку 150г? Мій викладач з логістики знепритомніє від ваших міркувань. Він знає реальну вартість транспортування і вважає 5-6 євро за доставку по європі посилки вагою пару кілограм і достатньо об´ємної коробки грабунком населення) Але він знає РЕАЛЬНУ вартість транспортування.
Чесно, дивуюся бажанню деяких українців, щоб на них заробляв хтось інший.
Ну так в Європі доставка займає довше часу зазавичай, а в нас НП дійсно досить гарно працює. Ну так бувають збої, але це окремі випадки. І 2 євро не так багато, бо є мінімальна вартість, від неї перевізник і відштовхується, щоб покрити свої витрати. Ви спробуйте DНL та порівняйте і вартість, і швидкість.
Якщо немає бажання, щоб на тобі заробляли, то створи альтернативу.
жижифреймут 26 апреля в 19:02
Хз, а мене радує. Відправлення з Польщі, буквально кілька днів)
Путающаяся 26 апреля в 19:04
Ответ дляНевгамовна
Навіщо придумувати велосипед? Вже є компанії, що давно і успішно працюють на ринку. Я не маю коштів, щоб відкрити свій бізнес, мене цілком влаштовує позиція найманого працівника у цій самій логістиці. Але не в Україні, бо совість не дозволяє наживатися на інших і лупити завищений тариф під виглядом ’а ви що, жлоби, шкода 100 грн за пересилку 150г дати’?
до чого тоді ваш коментар про ’дорого у НП’, то так можна абсолютно все перерахувати (собівартість) - послуги, товари й т.д. - тобто по вашому треба робити націнку у 20 грн...чи 2% чи скільки? вам напевно окрім логістики (предмету) треба ще інші повчити...бо життя штука цікава, не все так як вам хочеться, бо є певні правила/умови/обов´язки/закони, то ви напевно й таксисту в кінці поїздки розказуєте що ціни капець на перевізку в нього, міг і дешевше ахаха чи майстру манікюру, чи масажисту)))
Кудлата хмаринка 26 апреля в 19:04
Так уже давно 75 минимальная посілка у них стоит. если из села или в село.. то 95. Вы скорее всего так и отправляли. между городами дешевле
ФФФФристайла 26 апреля в 19:04
Ответ дляНевгамовна
Навіщо придумувати велосипед? Вже є компанії, що давно і успішно працюють на ринку. Я не маю коштів, щоб відкрити свій бізнес, мене цілком влаштовує позиція найманого працівника у цій самій логістиці. Але не в Україні, бо совість не дозволяє наживатися на інших і лупити завищений тариф під виглядом ’а ви що, жлоби, шкода 100 грн за пересилку 150г дати’?
Є таке поняття як постійні витрати у перевізника, та ж оренда, наприклад, і відповідно є поняття мінімального тарифу. Там же люди не безкоштовно у відділеннях і не складах працюють також. Якщо хочете дешевше, то укрпошта буде дешевше.
Невгамовна 26 апреля в 19:05
Ответ дляФФФФристайла
Ну так в Європі доставка займає довше часу зазавичай, а в нас НП дійсно досить гарно працює. Ну так бувають збої, але це окремі випадки. І 2 євро не так багато, бо є мінімальна вартість, від неї перевізник і відштовхується, щоб покрити свої витрати. Ви спробуйте DНL та порівняйте і вартість, і швидкість.
Якщо немає бажання, щоб на тобі заробляли, то створи альтернативу.
Повчіться у Алі експреса як доставляти швидко й дешево. Але ж некомільфо платити копійки, якщо можна по соточці відстьогувати...
Злива інформації 26 апреля в 19:06
Ответ дляПрестидижитатор
В город! Оценка минимальная, упаковка моя, домашняя, вес - 150 граммов, без наложки.
Как город называется?
Ваша прЭлесть 26 апреля в 19:08
Ответ дляКудлата хмаринка
Так уже давно 75 минимальная посілка у них стоит. если из села или в село.. то 95. Вы скорее всего так и отправляли. между городами дешевле
70, а не 75
ВсеЧетко 26 апреля в 19:08
Ответ дляНевгамовна
Українці настільки багаті, що ладні платили понад 2 євро за доставку 150г? Мій викладач з логістики знепритомніє від ваших міркувань. Він знає реальну вартість транспортування і вважає 5-6 євро за доставку по європі посилки вагою пару кілограм і достатньо об´ємної коробки грабунком населення) Але він знає РЕАЛЬНУ вартість транспортування.
Чесно, дивуюся бажанню деяких українців, щоб на них заробляв хтось інший.
В этой теме обсуждается доставка по Украине. И цены у нас в гривнах) А вы и сюда евро приплели)
Невгамовна 26 апреля в 19:08
Ответ дляПутающаяся
до чого тоді ваш коментар про ’дорого у НП’, то так можна абсолютно все перерахувати (собівартість) - послуги, товари й т.д. - тобто по вашому треба робити націнку у 20 грн...чи 2% чи скільки? вам напевно окрім логістики (предмету) треба ще інші повчити...бо життя штука цікава, не все так як вам хочеться, бо є певні правила/умови/обов´язки/закони, то ви напевно й таксисту в кінці поїздки розказуєте що ціни капець на перевізку в нього, міг і дешевше ахаха чи майстру манікюру, чи масажисту)))
Я вам кажу, що вас відверто грабує нова пошта з такими тарифами, і це точка зору людини, яка понад 20 років професійно займається логістикою. Ви можете і далі платити по сотні там, де собівартість копійка. Власник Нової пошти буде цьому радий. Бо на відміну від вас, рахує свої гроші.
4 1
ФФФФристайла 26 апреля в 19:10
Ответ дляНевгамовна
Повчіться у Алі експреса як доставляти швидко й дешево. Але ж некомільфо платити копійки, якщо можна по соточці відстьогувати...
Алі експрес-це окремий бізнес, окрема площадка і там вартість прораховується і компенсується вратістю товарів. Чи ви не в курсі, що безкоштовного нічого немає. У вартість товару вже заклажений тариф. А тут ви як фіз чи юр.особа користуєтесь транспортної компанією. Це різні речі, різний бізнес. Якщо чогось не розумієте, то шкода...
Так мені теж кур´єр з сільпо доставляє безкоштовно додому все, але і я замовляю десь на 1000 грн., то розумію, вони прорахували і за таке замовлення доставлять безкоштовно, а якщо замовлю на 100 грн, то ще 100 за доставку заплачу.
Ваша прЭлесть 26 апреля в 19:09
Ответ дляКудлата хмаринка
Так уже давно 75 минимальная посілка у них стоит. если из села или в село.. то 95. Вы скорее всего так и отправляли. между городами дешевле
И из села в город тоже 70, а не 95
Кудлата хмаринка 26 апреля в 19:09
Ответ дляВаша прЭлесть
И из села в город тоже 70, а не 95
значит смотря какое село.... Там зависит от сложности логистики. Мне на почте обьясняли. Отправляю каждый день по несколько штук
ФФФФристайла 26 апреля в 19:10
Ответ дляНевгамовна
Я вам кажу, що вас відверто грабує нова пошта з такими тарифами, і це точка зору людини, яка понад 20 років професійно займається логістикою. Ви можете і далі платити по сотні там, де собівартість копійка. Власник Нової пошти буде цьому радий. Бо на відміну від вас, рахує свої гроші.
Ну у людей є альтернатива, Укрпошта, наприклад, DHL. Все ж добровільно.
автор Престидижитатор 26 апреля в 19:10
Офигела второй раз. Там, где вчера было написано: ’доставка по Україні’, теперь написано: ’доставка в село/пгт’
6 1
ФФФФристайла 26 апреля в 19:11
Ответ дляПрестидижитатор
Офигела второй раз. Там, где вчера было написано: ’доставка по Україні’, теперь написано: ’доставка в село/пгт’
Може у вас з пгт доставка?
julia-678c 26 апреля в 19:11
Ответ дляПрестидижитатор
Офигела второй раз. Там, где вчера было написано: ’доставка по Україні’, теперь написано: ’доставка в село/пгт’
Отправка точно в город?
julia-678c 26 апреля в 19:12
Покажите адрес получателя
Ваша прЭлесть 26 апреля в 19:12
Ответ дляКудлата хмаринка
значит смотря какое село.... Там зависит от сложности логистики. Мне на почте обьясняли. Отправляю каждый день по несколько штук
И я ежедневно отправляю.
Ваша прЭлесть 26 апреля в 19:12
Ответ дляПрестидижитатор
Офигела второй раз. Там, где вчера было написано: ’доставка по Україні’, теперь написано: ’доставка в село/пгт’
Населенный пункт какой?
Путающаяся 26 апреля в 19:13
Ответ дляНевгамовна
Я вам кажу, що вас відверто грабує нова пошта з такими тарифами, і це точка зору людини, яка понад 20 років професійно займається логістикою. Ви можете і далі платити по сотні там, де собівартість копійка. Власник Нової пошти буде цьому радий. Бо на відміну від вас, рахує свої гроші.
мене ніхто не грабує, я не шукаю зради там де її немає, і не рахуйте мої гроші, всього доброго

рахуєте що вас грабують - запропонуйте альтернативу, а поки це просто ля-ля траля-ля вилами по воді, не продовжуйте ці балачки, бо це про порожнє, поки НП тта УП возить купу посилок в різні куточки не тільки України