Вельшановна• 27 апреля 2024

У скільки років можна вже робити підтяжку обличчя?

Нижньої треті.
Які процедури НЕ можна робити ДО?
Смас-ліфтинг робила, ніби після нього не беруться хірурги?
Розумію, що у кожного індивідуально. Але загалом. Чи є сенс намагатися робити підтяжку якомога пізніше, чи це неважливо, в якому віці?
Нижня треть якось особо вже "скорбно-старчеська". Мені 41. Помаду вже не можу собі дозволити, щоб нижня треть ще більше не кидалася у вічі.
Коренная киевлянка• 27 апреля 2024
Ну, если все так печально уже, то можно, наверное.
Мама в 50 к этому пришла.

мадам Везувий• 27 апреля 2024
Залежить від цілей - вам хочеться добре виглядати в 40+ чи почекати десять років мати добрий вигляд у 50+. На мою думку, краще мати добрий вигляд у молодості, ніж у сімдесят
Стефанія• 27 апреля 2024
Я читала на форуме по пластике, что 1ю подтяжку рекомендуют до менопаузы, вторую лет через 15, логично, уже после
Дама_с_караваем• 27 апреля 2024
А блиски? Я взагалі помади не дуже люблю. Вони часто додають віку
Барвіночка• 27 апреля 2024
Смотря насколько всё плохо. Я похудела и занялась массажами лица, поняла, что в мои 44 можно ещё отложить подтяжку
автор Вельшановна • 27 апреля 2024
Раніше був гостренький трикутний дуже красивий овал. Зараз вже підборіддя переходить у шию. Зайвої ваги нема, а навіть навпаки.
Меряю линейкой• 27 апреля 2024
Делайте сейчас. Пока есть возможность, здоровье , и вообще смысл в этом всем.
Чего ждать? Второго пришествия или когда в зеркало уже на себя захочется плевать?
автор Вельшановна • 27 апреля 2024
Ответ дляБарвіночка
Ось мене надзвичайно цікавить, навіщо її відкладати? Є якийсь сенс в цьому, ну, типу, чим раніше почнеш, тим більше операцій доведеться зробити тощо. Чи просто не хочеться робити операцію як таку, чи шкода на це грошей? Тобто якщо відкладати, то із якою метою?
Доктор Варвар• 27 апреля 2024
Ответ длямадам Везувий
помоему ее можно повторить в 50 + и иметь хороший вид всегда. даже хирурги говорят что ее действие 7-10 лет, потом если хочешь снова натягивай

Меряю линейкой• 27 апреля 2024
Ответ дляВельшановна
Да потому что жлобы, и не забывайте тут все в 40 выглядит на 25)))

Нашло где спросить
Подвійна веселка• 27 апреля 2024
А зачем делать подтяжку лица? Оно все равно видно будет,что лицо натянутое....
Почему все так боятся постареть? Это нормальный процесс и не нужно его стесняться,сколько вы бы операций не сделали бы и уколов красоты все равно молодость и былую красоту не вернешь,так что лучше стареть красиво без всяких вмешательств
автор Вельшановна • 27 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Я не вважаю, що так краще)
Барвіночка• 27 апреля 2024
Ответ дляВельшановна
Я очень люблю свою внешность. Я была очень красивая и сейчас эта красота ещё видна, хоть и не так как в молодости. Любая операция меняет внешность. Поэтому пока что я даже блефаро отложила так как боюсь, что после неё у меня изменится разрез глаз (а я не хочу его терять как можно дольше). Деньги отложены уже несколько лет, я с молодости знала, что не захочу стареть естественно. Но пока время терпит и у меня ещё нигде ничего не висит, хочу побыть естественно красивой.
Барвіночка• 27 апреля 2024
Ответ дляВельшановна
Работайте с осанкой, ’доставайте’ шею из плеч.
мадам Везувий• 27 апреля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Так, ви маєте рацію, ефект триває від 5 до 15 років, але я більше вірю у ваші цифри. Можна робити кілька разів - вічно молода Шер - чудовий приклад
мадам Везувий• 27 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Вам нормально, то ви і старійте.
А тут у пані є гроші і натхнення, щоб мати довше добрий вигляд. Якщо зовнішність не важлива, то чому зірки докладають стільки зусиль, щоб мати добрий вигляд? Бо невпевнені у собі?
Непогодка• 27 апреля 2024
Ответ дляВельшановна
Читала, що мінус ранньої підтяжки в тому, що шкіри буде менше, а все одно вона пізніше розтягнеться і буде тоншою, ніж в нормі. А плюс в тому, що краще заживає.
Томатико• 28 апреля 2024
підтяжка обличчя робиться не по віку, а по вигляду. Я зробила в 45. Якшо фото ваше, то робіть і не вагайтеся, косметологія тут не допоможе.